Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novi server ili restart S2???

Go down 
+2
don-kaco
sedarian
6 posters
Autor/icaPoruka
sedarian
VIP Član
VIP Član
sedarian


Broj postova : 33
Registration date : 03.05.2008

Novi server ili restart S2??? Empty
PostajNaslov: Novi server ili restart S2???   Novi server ili restart S2??? Icon_minitimened sij 18, 2009 2:48 pm

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=21631

Eto ako već niste vidjeli! Dolazi u 3 mjesecu! Ako već netko misli ponovo igrati moći će se odmoriti i opet se nađemo u 3 mjesecu da ponovo osvojimo server! GM je izrazio neku želju za ponovnim okupljanjem iste ekipe! Pa si malo pogledajte ovo!
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Novi server ili restart S2??? Empty
PostajNaslov: Re: Novi server ili restart S2???   Novi server ili restart S2??? Icon_minitimened sij 18, 2009 3:24 pm

sedarian je napisao/la:
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=21631

Eto ako već niste vidjeli! Dolazi u 3 mjesecu! Ako već netko misli ponovo igrati moći će se odmoriti i opet se nađemo u 3 mjesecu da ponovo osvojimo server! GM je izrazio neku želju za ponovnim okupljanjem iste ekipe! Pa si malo pogledajte ovo!

Ja bi svakako igrao taj novi da vidimo kako izgleda.pogotovo ako ce se okupljati ista ekipa...naravno ako zadovoljavam kriterije da idem s vama na novi server Smile
[Vrh] Go down
Agavax
Novi član
Novi član



Broj postova : 39
Registration date : 23.09.2008

Novi server ili restart S2??? Empty
PostajNaslov: Re: Novi server ili restart S2???   Novi server ili restart S2??? Icon_minitimened sij 18, 2009 4:51 pm

Ako idete na s2 ponovno (kažem ja neznam) nebi bilo loše dogovoriti se sa ML-M za zajednički kvart, samo pazite da vam se špija ne ukljući u startu lol!

Što se tiće nove verzije svakako ću je isprobati Cool mislim da moram doživit "pojilo konja" lol! Very Happy samo me hebe što to imaju rimljani scratch a ja bi htio biti teut ubuduće Smile
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Novi server ili restart S2??? Empty
PostajNaslov: Re: Novi server ili restart S2???   Novi server ili restart S2??? Icon_minitimened sij 18, 2009 9:48 pm

ja i marijica smo se vec dogovrili i igramo dula na restartu servera...postoje naznake da ce gorstak pero igrati sa nama, posto je on moj RL frend, a di idem ja povuci cu u Warungu sa sobom. Tako da na nas 4 mozete racunati....mozda cak i kvartl igramo i onda ce zlato padati svako malo Very Happy
I gale uzimamo ovaj put.

P.S.Mene ova pivovara jako zanima, dal netko zna oce li tociti Ozujsko ili Karlovacko? živili
[Vrh] Go down
diLa
Novi član
Novi član



Broj postova : 15
Registration date : 03.09.2008

Novi server ili restart S2??? Empty
PostajNaslov: Re: Novi server ili restart S2???   Novi server ili restart S2??? Icon_minitimepon sij 19, 2009 1:25 am

također cu igrat i racunajte na mene mislim da cu biti teut ko i do sad iako moram ispitati ove prednosti za rimljane koje ce biti
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Novi server ili restart S2??? Empty
PostajNaslov: Re: Novi server ili restart S2???   Novi server ili restart S2??? Icon_minitimepon sij 19, 2009 1:56 am

sta se mene tice trebamo se dogovriti tu i povuci ekipu najbolju za nama da zajedno igramo.

dogovrimo koja karta: --, -+, +- ili ++

server kada starta u isto vrijeme se registriramo, svako se rega sa vise acc-ova, znaci morate imati vise mail adresa...minimum 3 do 4 registracije.

nakon toga pogledamo na karti kako smo smjesteni, tamo di je najveca grupacija dolazimo, damo nekom acc viska-

igrac koji dobije neki acc lagano promijeni ime tako da zamoli MH to.

bobi, bero, lord of desitny, warunga, dila, gavax, hells.....ma di bih dosao ako nastavim nabrajti Very Happy
[Vrh] Go down
diLa
Novi član
Novi član



Broj postova : 15
Registration date : 03.09.2008

Novi server ili restart S2??? Empty
PostajNaslov: Re: Novi server ili restart S2???   Novi server ili restart S2??? Icon_minitimepon sij 19, 2009 2:21 am

definitivno koordinate -/+
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

Novi server ili restart S2??? Empty
PostajNaslov: Re: Novi server ili restart S2???   Novi server ili restart S2??? Icon_minitimepon sij 19, 2009 4:19 am

Grand Master je napisao/la:

........bobi, bero, lord of desitny, warunga, dila, gavax, hells.....ma di bih dosao ako nastavim nabrajti Very Happy

Hells tesko da ce doc. :predaja
Ali tko zna,mozda se na frulam ili na živili pa zaigram dual s nekim ko mi je ponudio.
Sve u svemu,nemojte racunat na mene. Ako se pojavim dobro.Ako ne,nikom nis.
Srecu vam zelim na restartu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novi server ili restart S2??? Empty
PostajNaslov: Re: Novi server ili restart S2???   Novi server ili restart S2??? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Novi server ili restart S2???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Novi wing na sjeveru
» DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI, I SAVEZNICI, ML-M
» Najbolja obrana koju je ovaj server vidio.... :-)
» Novi wing --- AS ---

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: