Alte Schule

Forum saveza - AS -

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share

hocemo mi imati kojeg saveznka?

Go down 
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

Broj postova : 519
Registration date : 03.05.2008

hocemo mi imati kojeg saveznka? Empty
PostajNaslov: hocemo mi imati kojeg saveznka?   hocemo mi imati kojeg saveznka? Icon_minitimečet svi 15, 2008 3:26 pm

ovako, odmah da se zna ja sam za sto manje NAPova ili saveznika, na kraju se ionako sve uvijek svede da se mora spouzdat samo u svoju ekipu iz saveza.
kolko vidim HOS i HOS|BRO sute i nis od njih, u neku ruku i bolje, kad HEG mlaten svoje protivnike na ++ karti brzo ce se siriti na HOSov teritorij, a kolko vidim nece jos dugo trebat za to.
znaci po meni trebamo ucvrstiti veze sa iducim savezima.

CLw2 34 su na ljestvici ali imaju zaista super grupaciju na karti, cuvaju nam leda. po meni ne smijemo izgubiti njih, savez, NAP ili treca crtica li moraju bit na nasoj strani.

DOBBAN rastrakani su na karti i to poprilicno i vidio sam da su usli u savez sa HOSom...kako bi rekli HOS po obicaju radi na principu da si osigurava guzicu i saveze potpisuje sa svima, a nas su se ocito preplasili.

US|TNT, US|SAH, itd. sve slabiji savezi...nit prijetnja nit pomoc.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy

Broj postova : 63

PostajNaslov: Re: hocemo mi imati kojeg saveznka?   hocemo mi imati kojeg saveznka? Icon_minitimepet svi 23, 2008 6:17 pm

Twisted Evil
Nadam se da nećemo imati saveznike.Hos je zanesen i bez iskustva.Željni dokazivanja onih koji nisu uspjeli na s1.Mislim da realno nisu velika opasnost.HEG o njima neznam ništa.Nadam se da to nisu HEG-ovci sa s1.Mada i tamo im zamjeram predaju .Trebali su časno izgubiti,a ne brisati masovno accaunte.Ostali savezi imaju po nekoliko kvalitetnih igrača i to je sve.Mislim da nam ne treba savezništvo u ovoj fazi,a možda ni kasnije
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: hocemo mi imati kojeg saveznka?   hocemo mi imati kojeg saveznka? Icon_minitimepet svi 23, 2008 9:13 pm

samo za informaciju.heg je u istom sastavu kao na s1.svih 55 članova kojih je pobrisalo račuzn na s1 ili je još živo na s1 su u jednom od heg-a.samo što sad heg ima puno više ljudi,jer se ljudima svidjela njihova organizacija.
[Vrh] Go down
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy

Broj postova : 63

PostajNaslov: Re: hocemo mi imati kojeg saveznka?   hocemo mi imati kojeg saveznka? Icon_minitimesub svi 24, 2008 10:53 am

Bela koliko si siguran u to.Meni je u razgovorima koje sam sa Heg-om koje sam vodio za 1.bojnu rečeno da ih ima 6-7 sa s1.Trebala je 1.bojna sa njima potpisati savezništvo,ali tražili su da zaratimo sa HOS-om pa sam odbijo rekavši da je za to prerano.Danas imaju savezništvo sa HOS-om.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

Broj postova : 519

PostajNaslov: Re: hocemo mi imati kojeg saveznka?   hocemo mi imati kojeg saveznka? Icon_minitimened svi 25, 2008 2:02 am

Sad ovak, ne znam dal su to HEGovci sa s1, tolko upoznat sa situacijom nisam, ali znam da smo i mi bili u nekim pregovrima prije sa njima slicno kao i 1.Bojna da bi neki savez napravili i protiv HOSa isli u rat. Znam samo da su se ovi iz HOS-a jako trudili da im uspije to saveznistvo i da su raskinuli sa A&D.hr saveznistvo da budu sa njima, a po onome sta sam cuo HEGov plan je taj da ukloni te A.&D. saveze i onda kao na HOS krene, ali kao sto rekoh ne treba vjerovati tim naklapanjima i pricama sta okolo idu.

Vidim da vam ovaj CLw2 nikom nije privlacan, a ne znam zasto...kako ce vrijeme prolaziti jacate ce i oni i mogu samo dobro doci. Eto pa dajte sam svi to malo sagledajte. Blizu su i bili bi cist ok.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: hocemo mi imati kojeg saveznka?   hocemo mi imati kojeg saveznka? Icon_minitime

[Vrh] Go down

hocemo mi imati kojeg saveznka?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.