Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 izlazak 2P iz anarhije....

Go down 
+3
don-kaco
Hells Angel
Grand Master
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 12:45 am

evo sam da podijelin info koji ja imam, pa ako netko ima jos nesta neka doda...ali ovo je doslovno od osobe koja sada drzi WW od marsa alien .

pricao sam sa ichy sada malo na msn-u da vidim sta se desava 2P-om.

mars alien je na bordingu sto vec znate i ichy, arzo paze to, trenutno ichy samo i ona je usla danas u anarhiju umjesto marsa....on je otisao u austriju i nije izgleda nikome od drugih voda tamo objasnio situaciju, izgleda ni solu...a pobunili su im se dalmati, vpv, mmm, a izgleda i sam 2p.north i kao da joj ne zele slati resse ni hranu.

ona ce sutra nazvati marsa alien i popricati sa njim, danas se nisu culi, pa cu opet sa njom namsn malo popriacti da vidim sta ima novoga...za sada necu nis govoriti, ne dopada mi se ovo, al sutra cemo vidjeti sve...
Basketball bounce

p.s.kak sam lijepo uklopio ove marsovce u teksta ha? Very Happy
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 4:43 am

E pa kad se cijeli 2P pobunio onda se zna kakvo je njihovo stajaliste. Zele pobjedu samo za sebe i ispadaju kurve zadnje. Ko HEG samo izgleda da je HEG ipak i bolji od njih. HEG je bio bahat ali ovakvo kurvanje kao 2P jos nisam dozivio.
Ma joj svasta bi sad tu jos o tim kurvama napisao ali suzdrzat cu se.
Sutra bi trebao dobit dokaze da 2P dogovara nama iza leđa s HEGom da nas se rusi pa cu stavit ovdje cim dobijem to.

Moj glas ide definitivno protiv 2P. Ja sam za apsolutni prekid saveznistva i unistavanje 2P WWa pa makar nas to kostalo servera. Ima da svima pokazemo da smo casni savez.

Joj kak sam izlazak 2P iz anarhije.... 196977
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 7:48 am

Hells Angel je napisao/la:
E pa kad se cijeli 2P pobunio onda se zna kakvo je njihovo stajaliste. Zele pobjedu samo za sebe i ispadaju kurve zadnje. Ko HEG samo izgleda da je HEG ipak i bolji od njih. HEG je bio bahat ali ovakvo kurvanje kao 2P jos nisam dozivio.
Ma joj svasta bi sad tu jos o tim kurvama napisao ali suzdrzat cu se.
Sutra bi trebao dobit dokaze da 2P dogovara nama iza leđa s HEGom da nas se rusi pa cu stavit ovdje cim dobijem to.

Moj glas ide definitivno protiv 2P. Ja sam za apsolutni prekid saveznistva i unistavanje 2P WWa pa makar nas to kostalo servera. Ima da svima pokazemo da smo casni savez.

Joj kak sam izlazak 2P iz anarhije.... 196977

Da na zalost nakon jucerasnjeg izlazenja 2P-a iz Anarhije morat cu ove rijeci od Hells-a potpisati...
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 2:15 pm

Sol Invictus 13.01.09
bez naslova 08:36:32
Bok,

samo dvije informacije. Prvo, kad se taj savez dogovarao bio sam na skijanju bez interneta. U nedjelju sam se vratio i bio zbunjen. U ponedjeljak je već došlo do frke. Dual od marsa ga je prebacio tamo bez definitivne odluke vodstva. Nakon diskusije zaključili smo da nam je pozicija ista kao i zadnji put kada smo o tome pričali. Onda kada smo odlučivali između hega i vas. Idemo kao 2P do kraja. Vjerojatno gubimo, ali zadržavamo identitet.
Drugo, moj stav, a i večine ostalih (niko nije rekao ništa protiv, ali to nismo oficijelno zaključili) je da na as ne idemo. Ni na 99. nivou.

Uživaj.



Znaci ovak, ovo gore je poruka od sola koju sam sada procitao i odgovrio mu na svoj nacin...jos cu kasnije sa njim popricati otoreno na MSN-u da vidim dal se moze sta mozda srediti, a ako ne ide ko ih jebe...
Osobno mislim da imaju u 2P neku svoju racunici, valjda racunaju da imaju dosta off-a da mogu nekako izvuci pobjedu...oni su isti kurac, isprika na rijecniiku kao i HEG, sta se pokvaresnoti u igri tice, mozda cak i veca pokvarenost po meni, dok sta se same igre tice tu ih HEG šiša pun k...
Sa HEG-om nece ici, ali mislim da ce probati iskorisititi HEG koji vidi da ne moze sam tako lako.

Ovak, moj prijedlog je da pustimo jos malo, majka svega u travianu je neutrlanost i praviti se budala, neka 2P bude prvi, pustimo ih, HEG i svi ocekuju da cemo ih mi napasti, ali kada vide da pustamo, nema druge nego da ih oni napadnu ili MLM...ko jebe sve, idemo malo kalkulirati.
Saveznistvo za sada ostavite, treba tu malo i marka aurelija i zuju pitati da njihove ASeve ne dovedemo u rupu punu g... Very Happy

A sada bezim na kavu sa gorstakom perom i nove kombinacije idem smisliti... rendeer
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 2:44 pm

To je kita sve...ako ih nitko ne odluci u sljedeca 24 sata napasti mislim da nece ni stici vise...a dok ekipa skuzi da ih mi necemo rokat bit ce kasno i nose pobjedu...kaj se mene tice,nisam za nikakvo zabijanje noža u leđa...ali da ih srusimo i probamo odnjeti pobjedu i da nas netko pita zasto smo tako "kurvinski" odigrali odgovor po meni bi bio vrlo jednostavan-tko pod drugim jamu kopa sam u nju upadne...
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 4:03 pm

Bez zurbe samo, sada igramo sahovsku partiju, a 2P je izasao sa pijunom dva polja naprijed i to cemo kazniti vrlo lagano, a i drugi isto.

izlazak 2P iz anarhije.... Vrijemwwarg7.th

ovdje vidite vrijeme gradnje WW od lvl 93 na gore i tu se vidi da im treba jos 4 i pol dana da dodu do lvl 100. "prvo sam 8 napisao, to sam sjebao"
Zajebite javni forum, bacajte im krafne tam ak treba, mi za sada necemo napasti i zadrzimo saveznistvo pa neka si drugi misle sta god zele, a ja cu baciti udicu jednu jednom igracu.
HEG nece sigurno dopustiti da ovi dodu do lvl 100, oni su sa marsom na jebem ti m... kao i mi sa {HEG}-om...ako nece HEG onda ce MLM napasti jer isto nije sa 2P dobar.

Kako god bilo na 2P ne potrositi off, nas ce HEG sigurno napasti, sada i 2 WW-a imamo, a sa off-om koji imamo udaramo kada zatreba, ako ga potrosimo sada gubimo igru 1/1.
Ako HEG lupi 2P, 2P koj ima dosta off-a ce lupiti njih i unistiti ih, osobno mislim da 2P ima vojske da srusi oba WW od HEG-a i da tu oni kalkuliraju.
Neka se HEG i 2P obracunaju, ako netko treba dobiti onda moramo kalkulirati mi ili MLM.
Sutra vec sve moze biti drugcije, nisam u top 20 napadaca, ali sah znam dobro igrati. flower

P.S.i da ne trebam reci da mi se osobno gadi 2P, i to jos od dana kada se me sjebali sa ACADEMY kada sam na guzicu pao... No


Zadnja promjena: Grand Master; uto sij 13, 2009 4:32 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 4:11 pm

da...ali treba vidjeti oce li MLM na njih...a i Heg...upitno je oboje...MLM bi išao da im se baci neka kost,udica,šibica ili nesto da se vatra zapali...a tko ce to baciti?a Heg cjelo vrijeme brije o rusenju GG-ova...ja iskreno neznam jesu li se oni pozdravili sa gradnjom WW-a ili bacaju bureke pa ce ic rusit?Jer oni su ionako cekali da se mi međusobno puknemo...mozda i dalje to ocekuju...naci po mojem iskreno samo MLM moze ic u rusenje...





(i mi)
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 4:12 pm

Hells Angel je napisao/la:

Sutra bi trebao dobit dokaze da 2P dogovara nama iza leđa s HEGom da nas se rusi pa cu stavit ovdje cim dobijem to.

Ovo je sada informacija koja je od najvece vaznosti, to sam zaboravio...ako su 2P i HEG usli u neki talon zajedno, onda to mijenja situaciju...onda oni idu zajedno i onda nemamo sta previse kalkulirati vec lupiti kako spada nekoga i to je to.
Ja mislim da 2P ide sam, jebat ga i napali su i HEG sada i rokali se u zadnje vrijeme, ako se ovo desava onda u pm i pokvarenost ove igre.
Hells cekamo info...
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 4:27 pm

Nema sanse da se HEG pozdravio sa gradnjom, ne brini...bacaju krafne i ostale poslastice na javnom forumu i seruckaju...HEG dobiva samo ako se mi pobijemo medusobno...

Stvar sa kojom ja kalkuliram i koja je glavna je kolko ko ima off-a i kada ce ga ispucati...

Racunajmo da HEG ima off za 3 WW, za vise ne mogu imati, a i ovo je puno jer su 2 vec srusili.

Mi i MLM, a i Dicktat imamo sigurno za 2, vjerujem 3 WW da rokamo.

2P za 2 WW da roka...

Poceo sam pisati kako ce sada padati WW-i i tko ce ih napadati, ali sam pobrisao...komplicirano pun k..., a na kraju ce jos i alpha biti prvi Very Happy
[Vrh] Go down
Agavax
Novi član
Novi član



Broj postova : 39
Registration date : 23.09.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 5:56 pm

Da otkad sam u AS-u skuzio sam koliko su zapravo 2P bahati Wink A tek neki njihovi, jedino sam sa Tyraxorom imao ok komunikaciju ostalo sve koma... tako da sam se bojao da ovo ujedinjenje neće proći... a to da je ovaj na skijanju pa simo tamo pa će još vidjeti.. bla bla... treba objesiti mačku o rep!!!

Ali opasno je i da 2P uđe sa nama pa na 99 lvl pređe na HEG-stranu ili bude 2P pa nas zajebe... što se mene tiće ostaviti ih vani nek se igraju sami i pripremiti sa ML-M akcije mislim da nitko iz AS-a nema zamjerku da se igramo sa ml-m jer su ok ljudi Wink naravno da se o tome ne prića javno Wink
A jućer sam na skype stavio par fajtova gdje su 2P popušili 3,4 solidna i jedan veliki off na HEG-u sad dali se vole nevole!? Ali su pipice skupa sa onom siricy

Ali ajde nadam se da će glavonje srediti nešto Smile
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 6:28 pm

ja sam za raskid sa 2p, odmah.

i za to sam da ih se malo pikne...
i to nemamo vremena, jer marsovac je svima daleko... a kad digne na lvl 98 moze 2 gradnje stavit u izgradnju i gotovo.

raskid saveznistva odmah. Nije ovo prvi puta da su zajebali. Ali ovo je zadnji puta. Ne vjerujem im nista.

Tebe se ceka da prekinemo saveznistvo.

jebes saveznistvo kad ce nas oni tako i tako naast ako zaterba... sto posto.

a kalkulirati sa tim glupoim saveznistvom m i se vise ne da... sad je kraj igre i treba se ogradit od njihovih postupaka i odjebet ih. I igrat igru za sebe, naravno uz druge saveznike. 2ptreba posjetit... ne sa puno sa jedn 2 nase vojske, ostale cuvat za kraj...
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 6:36 pm

izjasnite se odmah svi, da to danas napravimo.

tko je za izlazak iz saveznistva sa 2p?


ja jesam

voriorka znam da je

hells isto,
baysa isto, ostali neka se izjasne
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 6:54 pm

ovo je pametno napravljeno, mislim da se svi izjasne, nemam ja sta tu ako se to tako kaze, niti zelim...kolko vidim svi su za prekid, tako ce i biti.

moj je jedini cilj bio kalkulirati kako bi moglo ispasti najbolje za AS savez i da pobjedu izvucemo, a da HEG ne izvuce preveliku korist iz svega, a sta se tice mojega misljenja o 2P ono je jako lose i to je savez koji zaista kurvinski igra.

navecer prekidamo saveznistvo, do tada mozda i martia navrati i potvrdi ovo, znam da ona 2P isto voli, mislim da ih je ona prva pocela "pljuvati" jos od ACADEMY Very Happy

sa sol invictusom sam prije pol cuke pricao i rekao sam mu da je odluka na svim vodama AS-a i kako cemo se ponijeti...on mi je sam rekao da oni nemaju u planu na AS ici, vec da mu je glupo da nesta sta su gradili jako dugo pod 2p imenom bude sada anarhija...uglavnom nevazno i ne mijenja situaciju nista a i ne vjerujem nakon svega previse, u 20h prekid saveznistava, da ne ispadne debilno da pricam sa covjekom i odmah prekid Very Happy

p.s.ako je moguce izbjeci napad na 2p, da ostavimo off za kasnije, igra ce jos potrajati.
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 7:08 pm

@GM-pa moguce je ostaviti off-ove.u biti ja se necu ni izjasnjavati puno.ja sam u ovu temu upao sam da budem malo upuceniji...nisam neka karika...

Nego htio sam da kazem...pa treba sa mlm dogovoriti za off-ove,neka se vidi kolko ih oni imaju i dogovoriti,nek oni roknu 2P ili mi...jedan dio vojske neka ostane...uostalom Geek je blizi zavrsetku nego oni pa mislim da ce se oni sloziti s time da odigramo ovo s njima u kompi do kraja...Heg ce ici na nas isto...nece nam dati da pobjedimo...kad sruse(ako ce ic u rusenje kad vide prekid naseg saveznistva sa 2P)Marsa ici ce na nas odmah,nece nam dati da mirno docekamo kraj servera kao pobjednici...tako da sa mlm vidim najbolje sanse za rusenje 2P-a,obranu nas i zavrsavanje servera...

Et moje malo misljenje
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 7:18 pm

sve stoji, kazem sam da bi po mom misljenju bilo pametno da ne dirao 2p, neka ih mlm ili heg skucaju...vec znamo da smo nakon ovoga iduca meta HEGu, a glupo je da se jos 2P odluci na nas...

u jednu ruku kada pogledam, malo ga i ja jebem i ispadam gori od 2P-ovaca ili HEGovaca lupi_me sa ovom svojom kalkulacijom Razz i tu priznajem svoj zajeb...zela me igra ljudi zela Razz

kazem sam, neutralnost je majka svega u ovoj igri kolko god kurvinska bila, al ako smo igrali do sada po nekim postenim nacelima onda je ovo pravilan slijed i treba ga napraviti.

p.s.nisi dobio status vijecnika da sam citas, vec da das isto svoje misljenje kao i svi drugi...tako da ne j... i ovako treba stalno po meni i da se svi izjasne, nismo mala dijeca...mogli smo onda junge schule savez nazvati
lol!
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 7:35 pm

2P nam je više puta odigrao iza leđa i ja sam već davno prije bio za raskid savezništva sa njima, kao i većina ljudi
tako da raskidanje savezništva i napad na njih u potpunosti podržavam i sada

mi ne možemo u ovom slučaju nikako ispasti pizde, jer su to oni već prema nama odradili, tako da im sada možemo samo vratiti i to jako Wink
[Vrh] Go down
Agavax
Novi član
Novi član



Broj postova : 39
Registration date : 23.09.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 8:21 pm

Kad smo bili mi bebe malene zvali su nas svi junge schule rabbit

Šalu na stranu... mislim da se moramo držati koliko toliko ML-M saveza jer smo si tjekom igre najviše pomagali i sve... više nego sa 2P nesmijemo sve odkantati... a sa 2P kako vi odlućite da je najbolje za večinu ide i moj glas Wink

Samo ljudi pazite se onda jer su blizu dile i nekih naših off-vojskica i njihove igračine; ljubica... i bla bla.... (eto ljuba mi prva pala jbg-a ženske ja samo pamtim) lol! pa da nebi bilo akcija na nas!!

Tako da se moramo paziti jer po meni imaju jako puno off-a, a opet ako kažu da neće na nas tko zna koliko to drži vodu Wink znam samo da se meni za moj acc fučka, ja sam svoje obavio Wink ako šta sruše sruše!!
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 9:28 pm

prvo i osnovno, mozda ih ne treba jos napasti. To ce odradit drugi, a mi i nemamo offa koliko sam mislio da imamo... neki su na granici da nesto naprave, a neki imaju po 1500 kata i nikakve vojske uz to... ne znam.

ali znam da treba izic iz saveza sa njima, jer ovo nije prvi puta da su sjebali dogovore. Nama su radili iza ledja sto puta, a mi ih cijelo vrijeme mazili i pazili. Gradi se lvl 95, ako necemo sad izic iz tog smrdljivog i pokvarenog saveznistva, kad cemo? Na kraju servera?

ko ih jebe, ja sam njima pricao da imamo jos barem 7-8 offova, pa neka se boje...

ali saveznistvo raskinuti. Da, i to odmah. Ne moramo ih napasti odmah.
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 9:41 pm

bobi je napisao/la:
prvo i osnovno, mozda ih ne treba jos napasti. To ce odradit drugi, a mi i nemamo offa koliko sam mislio da imamo... neki su na granici da nesto naprave, a neki imaju po 1500 kata i nikakve vojske uz to... ne znam.

ali znam da treba izic iz saveza sa njima, jer ovo nije prvi puta da su sjebali dogovore. Nama su radili iza ledja sto puta, a mi ih cijelo vrijeme mazili i pazili. Gradi se lvl 95, ako necemo sad izic iz tog smrdljivog i pokvarenog saveznistva, kad cemo? Na kraju servera?

ko ih jebe, ja sam njima pricao da imamo jos barem 7-8 offova, pa neka se boje...

ali saveznistvo raskinuti. Da, i to odmah. Ne moramo ih napasti odmah.

samo da priupitam-jesi racunao i off-ove od ---as---a?znam da ih kod nas ima mozda 2,3...sa smokejumpera neznam,bio sam nazocan nekom razgovoru da on ima ooooooogromnu vojsku al neznam jel to zajebancija il nije...a u ---as---u bi trebalo biti jos off-ova jakih...bar sta ja mislim...
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 10:27 pm

evo saveznistvo prekinuto...poslat cu sada neku diplmatsku porukicu 2p savezima vezano za prekid da to obavimo kako spada, a ne sam prekinuti i tisina.

kaj se offova tice, ovo sta imamo pazljivo, ja sam uvijek za to da prasca jos jednom skucamo ako vidimo da on bude imao sansu za pobjedom, a do tada svoj off secem Very Happy
[Vrh] Go down
diLa
Novi član
Novi član



Broj postova : 15
Registration date : 03.09.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimesri sij 14, 2009 1:17 am

sve sto ste rekli podrzavam i za prijedlog sam da do kraja odradimo kak treba i ostanemo kao ASBAN, samo bih molio da pazite s tim napadima jer bi kao ja trebao roknut nekog sa svojom off vojskom koju cuvam, a oko mene 50 sela od 2P tako kad krenen moj napad oni su u stanju mi napravit croop kill i onda je kifla.
vojska ce pomrijet na putu bezveze
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimesri sij 14, 2009 1:34 am

vidis sada se poteze malo i to pitanje, dal da onda i mi vratimo svoj identitet nazad na ASBAN...nekako je sada opet i glupo nazad to mijenjati, stvarno onda mutavo ispada.

2p sumnjam da ce napasti, frka je i njima, ne brini, ali isto tako ne smije ih nitko od nas dirati...ako cemo ih vec dirati onda neka to bude po WW selu, ali ja bih rade na pig isao Smile

a sada idem u horizontalu, zadnja dva dana sam se nahodao po gradu i smrznuo posteno... Razz

p.s.i pozdrav dila i drago mi je da je vijecnica postala ono sta i treba biti i da se tu raspravlja ovako... živili
[Vrh] Go down
Agavax
Novi član
Novi član



Broj postova : 39
Registration date : 23.09.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimesri sij 14, 2009 6:28 am

Ja mislim da još uvjek postoji efekt Anarhije dok su dvije grupacije tamo i da ljude van toga držimo zbunjene Wink ako se rastavimo Very Happy biti će jasnija slika Wink

Dila ima off i treba ga paziti 2P mu je pred pragom!!! Što se mene tiće treba ga braniti ako se imalo zaoštre odnosi!!!

Dila javi se meni ili electronu za def (njega nema dva dana) ali ja sam tu ima 20k preta doma, dogovor je da se to ćuva za tebe Wink ionako ima defa ko blata Smile

btw: sad mi žao što sam zakasnio na prasca i poslao off mnogo kasnije jer bi nam sad dobro došao bilo bi negdje oko 3800 kata sad već scratch

nadam se da imamo još vojskice, ali što je sa DOBBANOM jel imaju off-a oni, i naši slabiji vingovi ~AS~ .... ... !? Mislim da bi BING trebao imati nešto samo nisam vidi kate da ima (barem ne neku cifru) Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimesri sij 14, 2009 2:38 pm

Ovo je od Sol Invictusa poruka u 2P pa koga zanima nek procita

Pozdrav svima,

da vam malo opišem nedavna događanja i našu poziciju u svemu. Pred petnaestak dana dogovorili smo sa drugim savezima da srušimo HEG-ova svjetska čuda kako bi malo izravnali šanse na serveru. Uspješno je izvedeno nekoliko zajedničkih akcija te je HEG dobrano usporen. Tokom tih akcija izgradilo se međusobno povjerenje među tim savezima makar smo s njima prethodno ratovali. Zbog toga nam je predloženo da svi ww graditelji uđu u savez anarhija te da tako osiguramo pobjedu na serveru.
Na zajedničkom sastanku vodstava 2P saveza odlučeno je da to nema smisla i da nam smisao života i igre nije bio niti da srušimo HEG niti da pobijedimo na način da se udružimo sa svima na serveru pa da lagodno odšećemo do pobjede kao mali djelić nekakve mega koalicije. U međuvremenu smo isto tako dobili vrlo pouzdane informacije da bi nam neki saveznici u zadnjem trenutku okrenuli leđa i samostalno proglasili pobjedu, a da bi im taj savez samo u međuvremenu osigurao mir od naših napada.
Stoga smo, kao i mnogo puta do sada, odlučili zadržati svoj identitet i nastaviti dalje sami. Pobjeda nekog pilgrima ili olipa s kojima nikada nismo surađivali nikako ne bi mogla biti naša. Suradnja može, ali savez ne.
Jednom riječju šanse za pobjedu su nam jednake kao što su bile prije dva tjedna. Znači velike, jako velike Very Happy. Samo će nešto duže trajati jer će nas napadati sa svih strana.
Pobjeda direktno ovisi o našoj sposobnosti obrane naših ww sela, a to ovisi o našoj mogućnosti prehrane vojske. Stoga, molim vas, šaljite što više možete hrane i dalje. Ostalo je još samo desetak dana do konačne odluke.
Idemo zajedno do kraja!

Uživajte!

Sol Invictus

-------------------------------------------------------------------------------

Ne treba se sa 2P kaciti sada, to bi bila zadnja debilana i nama i njima, oni idu solo po pobjedu i dosta ovoga sta je Sol napisao je ok, al ne trebaju onda dati rijec da uleze u Anarchy.
Uglavnom, ne ih napadati, vjerujem da ni oni nas nece jer nisu blesavi i cuvati off za WW, svoj stav smo pokazali nasim prekidom i to je super potez.
Ja sam danas na 6200 ovnova dosao tako da zidinu rusim sam ako se ne varam. izlazak 2P iz anarhije.... 747992
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitimesri sij 14, 2009 3:07 pm

A daj GM pa ako ih nitko nece krenut rusit(samo zamisli taj rasplet,ne kazem da ce biti tako)zar cemo ih pustit da odšeču do pobjede? confused
[Vrh] Go down
Sponsored content





izlazak 2P iz anarhije.... Empty
PostajNaslov: Re: izlazak 2P iz anarhije....   izlazak 2P iz anarhije.... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
izlazak 2P iz anarhije....
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: