Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prase je dobilo ban!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Prase je dobilo ban! Empty
PostajNaslov: Prase je dobilo ban!   Prase je dobilo ban! Icon_minitimečet pro 25, 2008 4:21 pm

Sada čitam sve poruke i dodem na dvije poruke od dade_zg, svojega suseda na karti i u prvoj sve super, zeli da posaljem kruznu u savezu i cestitam u ime {HEG}a svima bozic kao znak postovanja i sve znate.


I onda druga poruka, prasac je dobio ban zato sto ga je valery tuzio MH...ne znam kolko ce ban trajati, ali nije u redu i to se tako ne radi...tuziti graditelja u ovoj fazi igre i na bozic jos, ma katastrofa...dado vec prijeti da ce svi brisati accove kod njih i da idu na nas WW i citav HEG, mislim nista novo i ne zabrinjava me to, ali uzas.

sve informacije o igracu valery molim, a nakon toga ga treba kickati van, ko je on da tuzi sada nekoga na stetu citavoga saveza.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Prase je dobilo ban! Empty
PostajNaslov: Re: Prase je dobilo ban!   Prase je dobilo ban! Icon_minitimečet pro 25, 2008 4:25 pm

ban je vec skinut, ali ovo se ne smije desavati.

dado_zg:
sorry ali bil sam strašno ljut,valery je tužil prasa MH zbog jedne metafore....:
Prasožder je napisao-la:

samo daj pa cemo tvoju glavu iskoristiti umjesto lopte, ni prvi ni zadnji


Zadnja promjena: Grand Master; čet pro 25, 2008 4:31 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Prase je dobilo ban! Empty
PostajNaslov: Re: Prase je dobilo ban!   Prase je dobilo ban! Icon_minitimečet pro 25, 2008 4:26 pm

Grand Master je napisao/la:
Sada čitam sve poruke i dodem na dvije poruke od dade_zg, svojega suseda na karti i u prvoj sve super, zeli da posaljem kruznu u savezu i cestitam u ime {HEG}a svima bozic kao znak postovanja i sve znate.


I onda druga poruka, prasac je dobio ban zato sto ga je valery tuzio MH...ne znam kolko ce ban trajati, ali nije u redu i to se tako ne radi...tuziti graditelja u ovoj fazi igre i na bozic jos, ma katastrofa...dado vec prijeti da ce svi brisati accove kod njih i da idu na nas WW i citav HEG, mislim nista novo i ne zabrinjava me to, ali uzas.

sve informacije o igracu valery molim, a nakon toga ga treba kickati van, ko je on da tuzi sada nekoga na stetu citavoga saveza.

Potpis...KATASTROFA-nismo djeca.samo toliko...
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Prase je dobilo ban! Empty
PostajNaslov: Re: Prase je dobilo ban!   Prase je dobilo ban! Icon_minitimečet pro 25, 2008 5:02 pm

valery 24.12.08
RE^8: bez naslova 00:34:50

ok.
____________
Prasožder je napisao-la:

ajde samo daj i pusti me vise na miru
gradim cudo ako nisi znao, ozbiljan sam covjek
____________
valery je napisao-la:

haha jel ti to meni prijetis? mh ce imat posla uhhh jedva cekam da ga zaposlim
____________
Prasožder je napisao-la:

samo daj pa cemo tvoju glavu iskoristiti umjesto lopte, ni prvi ni zadnji
____________
valery je napisao-la:

da sad cu ja malo sarat okolicom tu ima hegovaca pa cemo ruzit malo
____________
Prasožder je napisao-la:

vidim da si veliki lukavac pa mi je vec žao što sam te tako lukavog išao napadat
izgleda da mi se grdo sprema
____________
valery je napisao-la:

haha tako si i na maestra poslal a kolko sam cul i mad maxa napadas pa nije to malo cudno
____________
Prasožder je napisao-la:

to ti sam procijeni
____________
valery je napisao-la:

a jel me stvarno mislis strasit s fejkom ili sta?
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Prase je dobilo ban! Empty
PostajNaslov: Re: Prase je dobilo ban!   Prase je dobilo ban! Icon_minitimečet pro 25, 2008 5:02 pm

smijurija zbog cega je MH uopce reagirao...
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Prase je dobilo ban! Empty
PostajNaslov: Re: Prase je dobilo ban!   Prase je dobilo ban! Icon_minitimečet pro 25, 2008 5:14 pm

stvarno katastrofa zbog cega MH ide reagirati....kiks teski!
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Prase je dobilo ban! Empty
PostajNaslov: Re: Prase je dobilo ban!   Prase je dobilo ban! Icon_minitimečet pro 25, 2008 8:31 pm

Cujem od kace da su poceli s aizvidanjem valery...jel idemo u obranu ili sta? debilna situacija, da se sada treba sa time zajabevati...dapace mogu to iskoristiti i navuci nam deff tam i onda napasti nekoga drugoa i zrokati ga tako da treba biti pametan sada.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Prase je dobilo ban! Empty
PostajNaslov: Re: Prase je dobilo ban!   Prase je dobilo ban! Icon_minitimečet pro 25, 2008 9:14 pm

ja bi radije poceo trpati def u WW... sada sam poslao skoro sve sto sam imao...

od sad nadalje nema vise zajebancije.. trebamo maksimalno podebljat def u WW i probat ga obranit kad krenu na nasw
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Prase je dobilo ban! Empty
PostajNaslov: Re: Prase je dobilo ban!   Prase je dobilo ban! Icon_minitimečet pro 25, 2008 11:22 pm

bobi je napisao/la:
ja bi radije poceo trpati def u WW... sada sam poslao skoro sve sto sam imao...

od sad nadalje nema vise zajebancije.. trebamo maksimalno podebljat def u WW i probat ga obranit kad krenu na nasw

Da,sad i ako je ijedan hegovac cuvao vojsku za ww od 2p ili nekog treceg,mislim da je promjenio misljenje...sad su nam definitivno svi hegovci na vratu...podebljat deff u ww-u zestoko i nadat se najboljem ishodu...
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

Prase je dobilo ban! Empty
PostajNaslov: Re: Prase je dobilo ban!   Prase je dobilo ban! Icon_minitimepet pro 26, 2008 12:13 am

Valery je ionako danas bio na gasenju. Pa neka ga stavi opet i kickamo ga van iz saveza.
Ali opet nije to neka velika nasa tj.greska od valery vec od MH koji je tako reagirao.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Prase je dobilo ban! Empty
PostajNaslov: Re: Prase je dobilo ban!   Prase je dobilo ban! Icon_minitimepet pro 26, 2008 2:02 pm

Istina, deff u WW selo rade...a za HEGovce ne brinem, znamo da ce nas napasti, nista novo, ali nisu ni oni blesavi da idu svi, najvjerojatnije ce {HEG} i }HEG{ ici na nas, uz potporu par jacih igraca iz HEG-a. Tako ja gledam na to.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prase je dobilo ban! Empty
PostajNaslov: Re: Prase je dobilo ban!   Prase je dobilo ban! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prase je dobilo ban!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: