Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Igracica KRMAČA

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

Igracica KRMAČA Empty
PostajNaslov: Igracica KRMAČA   Igracica KRMAČA Icon_minitimened pro 21, 2008 7:38 pm

Ovdje bi molio da se svi pradjedovi izjasne o njoj. Sta misle o njoj,sta znaju o njoj i zele li je nazad u savez ili ne.
Ja cu svoje rec na kraju pa neka se odluci.

Jer pocele su neke price kruzit okolo po serveru o kojima ne zelim ovdje pricat ali su stvarno zalosne i jadne i ko god da ih je pokrenuo,iskreno ga žalim.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Igracica KRMAČA Empty
PostajNaslov: Re: Igracica KRMAČA   Igracica KRMAČA Icon_minitimened pro 21, 2008 8:39 pm

Već vidim da sam sada napravio neku glupost posto sam poslao krmači pozivnicu kod nas.
Razz

Ovak, ono što ja znam o krmači je iduće, igrala je na s1 u ASu i kada je ovdje AS napravljen odmah s ejavila godfatheru da želi unutra i bila je pozvana. Kada se radila zadnja reorganizacija trebala je u ---AS--- ući ako s ene varam, ali je iz protesta otišla u DOBBAN. Uglavnom, svi njeni su u AS-u, od rase, viditirxa, anarion prije, jedino je onaj chunka(zmaj69 sa s1) otiša u HEg, ali jebiga na ++ je karti.

Raso 21.12.08
bez naslova 15:48:33
daj pošalji te pozivnicu krmači tako da mogu slat hranu sa njezinog acc u ww selo kod nje se pretrpava hrana

Javite mi igm dal da povučem pozivnicu ili ju sami ako su neke pizdarije u igri.
[Vrh] Go down
 
Igracica KRMAČA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: