Alte Schule

Forum saveza - AS -

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share

Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

Broj postova : 519
Registration date : 03.05.2008

Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Empty
PostajNaslov: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimeuto pro 16, 2008 2:05 am

Dobro večer Pero, kako si?

Evo dopala me velika čast da vodim intervju sa tobom, a znam da će ijako puno ljudi htjeti ti postaviti neko pitanje, vezano za tvoju prošlost, bivše cure, sexulani život i ostalo.
U jako kratkom roku si postao legenda u ASu i DOBBANu zbog svoje junačke bitke protiv Natara.
Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Napadlvl5javnitr6.th

Da li mi možeš reći u čemu je tajna tvoje nadljudske snage i da li te je bilo strah kada si išao u bitku?

Zadnja promjena: Grand Master; ned sij 11, 2009 12:40 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gorštak Pero
Novi član
Novi član
Gorštak Pero

Broj postova : 16
Registration date : 16.12.2008

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimeuto pro 16, 2008 2:14 am

Dragi djede,
prije svega čast mi je voditi s tobom intervju jer sam načuo da si zgodan momak, a takvi se u ww-u traže silent
Stvarno nisam mogao vjerovati da ću živjeti poslije takve bitke, znaš i sam da sam ti ujutro rekao da baciš moje ostatke u Savu, al hvala Bogu tu sam još među vama i sad postajem veliki i slavni gorštak Pero kralj
Znam da mojih frendova više nema, al kaj se more budu nam novi došli pig
I samo da kažem da nije uredu što se priča da u ww-u su svi gorštaci gejevi. Moj prijatelj koji je poginuo hodao je sa sestričnom i bio je sasvim normalan dečko. Laughing
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimeuto pro 16, 2008 2:24 am

Pero, hvala na komplimentu Embarassed , nisi trebao i mogu ti samo obećati da ću osobno doći u WW idući put da se borim uz tebe.
Reci mi molim te kakvo je stanje u AS Milan DOBBANditić, ovo šta si rekao da te suborci zezaju da si gej mi nije drago čuti, ali ipak i ja sam načuo dosta čudnih stvari o tvojem sexualnom životu.

Ima li šta istine u tome?

Ti jedan od rijetkih boraca koji se borio sa pig , misliš li da će on doći kod tebe u posjet i kako će se provesti?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gorštak Pero
Novi član
Novi član
Gorštak Pero

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimeuto pro 16, 2008 2:33 am

Dragi djede,

svakakvih je tamo zarkanata bilo. Čak me jedan okrivio da sam vodio ljubav sa ovčicom ne zna
Sad je trenutno dobra situacija u ww-u, nitko me ne napada pa ću imati vremena da si podrežem nokte na nogama i izvadim pamuk iz pupka. Mogli bi mi lagano početi slati ekipu, pogotovo pretorjanose jer su zgodni za popizdit, al imaju manu da se ne sexaju. Al nema veze ja ih samo gledam i pazim da me ne vide.
Kakva je situacija kod vas? Jel se tresu brda?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimeuto pro 16, 2008 7:36 pm

Pero,
evo u AS-u je dobro trenutno, svaki drugi dan netko janjca okrene pa malo i pojedemo, neki dan je djed baysa okrenuo 4 janjca da počasti sve i donio nam je vino od prasoždera Very Happy...iako nam ti i tvoja ekipa u selu dosta hrane tražite pa moramo slati stalno dosta toga vama.

Reci mi jesi li zadovoljan sa izgledom WW-a kod geek i dal i ti šta gradiš ili se samo sunčaš i čekaš pig i ekipu da ti možda u posjet dođu?
Šta misli tko bi po tebi mogao pobijediti?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa

Broj postova : 170
Registration date : 24.06.2008

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimesri pro 17, 2008 6:43 am

Bok Pero !

U prvi mah nisam mogao vjerovati da si to stvarno ti, ali kad sam vidio onaj tvoj odsutan i staklast pogled, u jednoj ti ruci medvjeđa glava, do pola oglodana, u drugoj nehajno visi smotuljak nekog bilja, umotan u cigaretni papir, ja sam se zaprepastio. ON JE !
Pita te moj prijatelj janko14, koji si ti level i koliko trošiš po satu confused
Mene osobno interesira, kako to da smo imenjaci, a ti se zoveš Pero ?
Čujem da još uvijek voliš mlađe ženske, a u AS-+ ti ima jedna mala japanka od 5 g. pa ako hoćeš mogu te spojiti. Šimunček joj šalje hranu da ga mala prestane katapultirati, pa eto nebuš ni gladan.

Ali samo da znaš, da je nas par, još prije 3. mjeseca nacrtalo svoje planove za gradnju, ali nas je ekipa otkantala i rekla da su kao natarski bolji. Ja sam ih uspoređival i naši variraju između 10 i 30 katova manje nego ovi zbog kojih je na milijune majki svih rasa zavijeno u crno. Osim toga bili bi prije gotovi i manje bi se materijala potrošilo.
Ali ovo je hrvatski server, pa te niš ne mora čuditi.

Ak ti kaj treba, a jooooj , ja ti tu nemrem pomoći. Svaki resurs mi treba za dignuti 13. Kamenozidariju na 20, jer me vuna otkako su mi se pig i ona banda iz Bjelovara i Paga, zaletili sa konvojem u bivši glavni grad. Ali ako ti stvarno nekaj hitno treba javi jedno 5-6 dana ranije pa bumo naredili da svi štede, pa se nabere za to vrijeme kod svakog 100-200 resa (pazi !!!! od svakog resursa po 100-200!!!!) i ak to pomnožiš sa nekih 10-20 ljudi koji bi možda mogli imati trgovce, pa ti si na konju !

No, da više ne duljim, ajde bok i budi mi ažuran !

Gorštak Pero
Novi član
Novi član
Gorštak Pero

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimesri pro 17, 2008 12:05 pm

Hou hou hou santa
Baysa kućo stara sa memorijom ko u mladih cheers
Mislio sam da ću biti tajanstveni Gorštak Pero, al sam se zafrknuo dobar
Kaj reći, progutao sam ultra jaki andol protiv gripe i postao sam mali gorštak Pero zvani gejevac. Ovak mi je sad bolje jer me više voli GM geek Čovjek mi je dao da igram snjim da vidim kraj, al već sam napravio glupost i jako me špotal tak koda sam mu curu ljubio, al nek ide vrit lol1
E da, ne hodam više sa curicama od 10 godina nego od 12. Al gledam da mi je barem do nosa pa tak zavaram sve oko sebe Laughing
Eto toliko od mene, sad moram ići neki vrag raditi, šaljem veliku pusu svim asevcima, a posebno Krilnikovoj ženi

mahanje
[Vrh] Go down
Korisnički profil
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka

Broj postova : 43

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimesri pro 17, 2008 6:13 pm

Pero, Pero..... zlocesti Pero tuctuc

Mene se nisi sjetio? Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela 196977

A ja jos uvijek cuvam tvoju pjesmicu Sad

Sram te bilo! tuctuc

Nego eto drago mi je sto si ponovo tu, istina na djeti si vec neko vrijeme ali znas i sam da je kriza u drzavi... STEGNI MALO REMEN!!!!! i papaj kokice

Salim se ja naravno....

Pero je kralj
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimesri pro 17, 2008 10:38 pm

Pero, vidiš kolko ljubavi tu ima, svi vole heroja koji pobjeđuje kao ti u bitkama protiv natara, sam zbog toga ti ja dam da mi moš i curu ukrasti Very Happy
Još ako nam i neke druge saveze poraziš budemo ti i spomenik podigli... cheers
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gorštak Pero
Novi član
Novi član
Gorštak Pero

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimesri pro 17, 2008 10:39 pm

Ej maco sunce ti žarko sunny
Ma jok nisam te zaboravio, pitam ja mastera kaj ko dela, al neda mu se o travianu pričati samnom scratch
Baš te tražim po wingu pa po dobbanu pa na kraju po -AS- u i vidim da si postala dedek pirat
Čestitam, zaslužila si cheers
Nemam baš cajta i nisam u toku da sve to pratim jer me napadaju natarska biča i promjenio sam seksualne sklonosti od kad mi uletavaju heroji na razini 50. Stara moja znaš samo koji su to macani, mjauu alien
Ljudi držite se, od kad je gorštak Pero otišao na pauzu od traviana HOS je bio jak, a sad na placu skuplja zobene pahuljice nakon radnog vremena. Zato seksajte se sa zaštitom jer razne prehlade vladaju.

Imate veliku PUSU od gladnog gorštaka mahanje
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa

Broj postova : 170

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimesri pro 17, 2008 11:04 pm

pale pljuc, pljuc...

pa ne u usta, jebemu !!!

moj je heroj na lvl 21 i još uvijek je hetero, pa se neće družiti sa vama u WW dok god mu se i to ne omili
ali bio je i donio vino što smo maznuli od pig, dok je on obilazio po svinjokoljama, samo što si ti valjda bio u klinču sa nekim jačim herojčićem, pa nisi vidio

a to kaj si gladan, još bu ti se pojačalo, jer mi vojska odbija poginuti u fajtu i svi se vrnu doma, a ono kaj maznu pojedu po putu

Gorštak Pero
Novi član
Novi član
Gorštak Pero

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimečet pro 18, 2008 11:54 am

Hahaha nemogu vjerovati da se još sramiš ljubiti u usta Laughing
Tak sam i ja na početku, a nebi vjerovao sad se ljubim i sa jezikom rabbit
Trebao bi se početi družiti sa Rimljanima oni su jebeki ko francuzi i sa gotovo svakim sam se ljubio sa jezikom. Oni su baš fora jer imaju okus po čunga lungi. Onak slatkast, a kasnije blago kiselkasti, mjauu cat
Ajde ljudi šaljite mi graha, nisam još dugo prdio i smrdio pa se baš zaželio bounce

mahanje
[Vrh] Go down
Korisnički profil
saer
Novi član
Novi član
saer

Registration date : 04.09.2008

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimečet pro 18, 2008 2:50 pm

Pero skidaj gaće... odmah sad odmah! tuctuc
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gorštak Pero
Novi član
Novi član
Gorštak Pero

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimečet pro 18, 2008 6:07 pm

saer je napisao/la:
Pero skidaj gaće... odmah sad odmah! tuctuc

Može saer, samo budi nježan ako imaš nabrijanog ovna lol!

mahanje
[Vrh] Go down
Korisnički profil
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimečet pro 18, 2008 6:37 pm

Pero opet me varas!!!!!! tuctuc

ako tako nastavis morat ces i u opisu ww-a staviti neku pjesmicu o vama papucarima frulam

Nego daj ti meni reci jel ona nasa spavaca soba napokon gotova... stigla je zima i vec mi je posteno hladno ovdje na balkonu lol1

ajde, ajde budi dobar i nemoj me varati jer znas da sam ja jaaaaaako gadna kad sam ljuta Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela 196977

btw. poslala sam ti nesto graha da ti se nadje i da te slucajno ne bi ubili svi ti silni plinovi koji su ti se nakupili od ove nezdrave hrane u zadnje vrijeme

eto toliko za sada

voli te tvoja V

mahanje
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gorštak Pero
Novi član
Novi član
Gorštak Pero

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimečet pro 18, 2008 6:50 pm

Vorivorka moja ja sam ti kuća putujuća. Sad sam došao kod GM-a pa me izbacio pa sam došao kod krilnika i reko mi je da sam krelac tak da neznam kolko će me i on trpiti, al ima sreće pošto mu je draga žena Laughing
Baš sam se nasmijao kad sam vidio da moja pjesmica još diše, više si pazila na pjesmicu nego na acc Laughing
Ajd sad ću sklepati goštarski krevet pa ti samo nabavi jastučnice da imam na čemu Sleep

mahanje
[Vrh] Go down
Korisnički profil
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimečet pro 18, 2008 7:19 pm

a misa mu maloga... ti se seljakas okolo a nisi posjetio zenu? tuctuc

ajde ako hoces mozes se nastaniti kod mene ponovo ali morasza pocetak spavati na kaucu dok se ne uvjerim da si jos uvjek papučar hahahh

pusa
mahanje
[Vrh] Go down
Korisnički profil
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik

Broj postova : 172

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimečet pro 18, 2008 10:54 pm

pero pero zacepi
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimečet pro 18, 2008 11:20 pm

voriorka je napisao/la:

btw. poslala sam ti nesto graha da ti se nadje i da te slucajno ne bi ubili svi ti silni plinovi koji su ti se nakupili od ove nezdrave hrane u zadnje vrijeme
mahanje

Pero, sada kada imaš graha lijepo napraviš specijalitet jedan, zvan grafče na tafče. uz grah stavi ljutu papriku, chilli, biber, vegeta, kobase i ne zaboravi što više ljutih feferona da natare kada dođu sa plinovima poteraš nazad kod njih u -400 400 lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gorštak Pero
Novi član
Novi član
Gorštak Pero

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimepet pro 19, 2008 11:46 am

Dragi ASEVCI I ASOVKE,

gorštak Pero misli na vas pa je napisao par stihova za koje želi da se poštuju !

Svako jutro kanta žita,
gorštaku Peri kita skita.

Gorštak Pero voli jesti,
jer se seksa po skrivečki.

Kantu žita šaljite sada svi
i Perinu guzicu rokat ćete vi !

mahanje
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimepet pro 19, 2008 4:53 pm

Pero, sada kada sam ovo pročitao šaljem žita više nego Žitokombinat da ti silose sam napunim kako spada lol!

Nekako mislim da ti je guzica najeb... kada se AS i DOBBAN u red stanu Razz santa
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimesri pro 24, 2008 5:33 pm

Pero, evo da ti čestitam Božić i da mi lijepo proslaviš u WW selu. živili santa rendeer

WW Village
(-99|77)
Pleme: Gali
Savez: ASBAN
Vlasnik: geek
Stanovnici: 495
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gorštak Pero
Novi član
Novi član
Gorštak Pero

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimečet pro 25, 2008 2:58 am

Hvala ti djedek flower
Isto sve najbolje vama i vašoj obitelji i pune žitnice želi vam gorštak Pero & kompany scratch
Nije me bilo jedno vrijeme jer sam prohodao sa herojom level 65 i osječam se sretnim sunny

Imate svi pusu i čuvajte se jer vladaju razne prehlade mahanje
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimeuto pro 30, 2008 11:46 am

Pero, znam da si veliki obožavatelj Simonice, moram ti priznati i ja sam...idu dani, a ja u banani, pokloni se ne kupuju sami lol!

Evo malo da mjuzu slušaš sa dečkom u WW selu...svima treba LOVA! rendeer

WW Village
(-99|77)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitimened sij 11, 2009 12:32 am

Pero, evo dosla nam je najnovija slika iz WW sela, i vidimo te tu sa kopljanikom Đurom na njoj

Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Wwlvl87ti1 Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela W540

Imas li ti nama mozda sta reci, jel to neka nova veza na pomolu, romansa tipa cigi & modni macak lol!
Imam neki grdi osjecaj da je geeku popustila kontrola nad seljanima i da se ko zna sta tam desava u toj guzvi. Very Happy

WW Village
(-99|77)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela Icon_minitime

[Vrh] Go down

Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next