Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nataraske kooridnate i njihova pozicija

Go down 
+4
Hells Angel
Lord of Destiny
bobi
Grand Master
8 posters
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimečet stu 27, 2008 1:30 pm

Ajmo baciti dogovor....sloziti cu se sa LoD-om da je ovo k...a ne random postava natarskih sela, i da su bas morali 2 ili 3 sela baciti u srce {HEG} saveza sa kojim ratujemo mi ide na jetru...mi drzimo 75% karte, oni dobiju sela na pladnju.

Ovo su pozicije natara da ih lakse vidimo svi...
http://s2.travian.com.hr/spieler.php?uid=47034

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Natariiiibb7.th

WW Village 208 (-99|77) se nalazi u srcu ---AS--- saveza, geek mi se vec javio da je blizu njegovoga gg i to selo uzimamo.

WW Village 203 (13|-184) ovo je u pi... strininoj na karti, 2p-ts je okolo i neki maleni savezai..

A sada šlag na kraju.

WW Village 203 (-52|-5) ovo je 5 polja od mene udaljeno, automatski 7 polja od Sedariana koji je graditelj WW-a...tu je i warunga, rimsko i jos nas...glavni problem je sto je i 2P.north tu, ali ako treba zakaciti cemo se sa njima!!


-99 7 idemo dogovor...dal ce geek dobiti pravo da to gradi kao gal ili idemo na greenboy kao rimljanina? pisite sve sta mislite...
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimečet stu 27, 2008 1:42 pm

-185/-29

je isto relativno bliozu nekim nasim igracima... ja sam za rimljana i za greenboya...

a kasnije cu tipkat vise, moram u grad sad...
[Vrh] Go down
Lord of Destiny
Administrator
Administrator
Lord of Destiny


Broj postova : 16
Age : 59
Registration date : 02.05.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimečet stu 27, 2008 1:47 pm

Vidjeli ste moje dopisivanje sa MH gdje čovjek praktično priznaje.

Rekao sam Bobiju, pa evo i svima Vama:

Realno. Nisam za predaju, ali:

Njima za napad treba max 4-5 sati, nama15-40 sati

Njima trgovcima max 4-5 sati, nama 15-40 sati

Pa ti sad misli. Ja sam još uvijek za to da se masovno ugase acc. jer ovo nema smisla.

Iskreno možda zbog ovoga ugasim i acc. na S1. I tamo ima sranja, a tek je počelo.
Dosta mi je toga da se ne možeš igrati
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimečet stu 27, 2008 1:51 pm

(-185|-29),
tu smokejumper ima u blizini 5 sela. Mogli bi i njega uzet u obzir.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimečet stu 27, 2008 2:00 pm

ja na -185 -29 vidim samo takato, al ocito da je ok pozicija cim vas dvoje na nju pokazuje.

dogovor treba pasti danas da nemam zajebe, kada su nas iovak zajebali sa tim koordinatama...
ekipa od hellsa neka se orijentiran na -185 -29
bobi, lod na -99 77


dodatak: sada sam gledao kartu i -99 77 je super pozicija, doslovno je okruzena sa ---AS---, ima i -AS- i --AS-- tamo, i nesto malo DOBBAN-a.
to selo je nase, samo dogovor tko ga uzima.


Zadnja promjena: Grand Master; čet stu 27, 2008 2:05 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimečet stu 27, 2008 2:01 pm

Idemo mi ljepo napraviti plan,a ne opterečivati se da li je prevara ili ne.1000 puta je rečeno da vjerojatno natari neće doči na područja koja smo zamislili i sada kada se to dogodilo pričamo o prevari.Isto tako koliko sam upoznat na svakom serveru Natari dođu u centar.U slučaju da je prevara idemo dalje probati napraviti ono što želimo i što radimo već 10 mj.Ovako samo pada moral.Zato bi ZAMOLIO da ne pišemo više o tome da li ili nije prevara
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimečet stu 27, 2008 2:11 pm

Ovako,vec mi se javio MonteCristo da koje selo oni uzimaju. Ja sam definitivno za da mi uzmemo -99/77. I da nam to bude glavno selo. Svima nam je tu negdje.

A ovo na -185/-29 da pokusamo,pa kako ide.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimečet stu 27, 2008 2:13 pm

slazem se i sa hellsom i sa godfatherom u svemu.

koje selo ce dobban ici uzeti? jel ono gore kod 2p ts saveza? -16 183
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimečet stu 27, 2008 2:17 pm

MonteCristo kaze da njima pase ovo na -99/77 ali da ako ga mi uzmemo,da ce oni sudjelovat s nama i radit vojsku za rusenje tuđeg i da nece gradit svoj.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimečet stu 27, 2008 2:19 pm

reci im da im uzimamo to selo, da se ne desi jos da AS nema selo...to selo je u nasem okruzenju, 99% u teritoriju ---AS--- saveza i mi na njega polazemo pravo i neka se ne zalijecu.
neka se orijentirjaju ako je moguce na ono selo gore, a nama ako ce trebati pomoco oko uzimanja cemo im se javiti...
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimečet stu 27, 2008 2:24 pm

Evo sta kaze:



____________
monTecristo je napisao-la:

cuj,ako vi budete uzimali,ja se javljam za ciscenje,mi smo zadovoljni jer smo dio koalicije s vama...
____________
Hells Angel je napisao-la:

Da,nama je to vjerojatno primarno selo jer nas jedino tamo puno ima i jedino je na tim koordinatama zagarantiran uspjeh.

Ne znam,javim ti se danas jos. Danas moramo sve odlucit.
____________
monTecristo je napisao-la:

(-99|77)
o nam odgovara a i vama,pa ako uzemet vi a mi ne svakako cemo bit zadovoljni...ja cu spremat aktase za WW onda...
[Vrh] Go down
sedarian
VIP Član
VIP Član
sedarian


Broj postova : 33
Registration date : 03.05.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimečet stu 27, 2008 3:13 pm

Treba se čim prije dogovoriti!!

Ja mogu sittati tko me hoče! Smile

I mislim da nebi trebali napadati ww sela od protivnika već njihova sela sa planovima!

A i možemo probati napasti ww sela koja mislimo da će protivnici ići uzeti da ih odmah na početku sjebemo! I da prije nego oni preuzmu sela, na sljepo pošaljemo katase pa im malo uništimo ww selo! Smile)
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimečet stu 27, 2008 5:36 pm

ajmo organizacija sta se uzima sta je diverzija... IDEMO!!!!!!! oni nama namjestaljku mi njima srednjak i svi sretni i zadovoljni;)))


btw sry kaj kasnim cijeli dan sam negdje Wink
[Vrh] Go down
sedarian
VIP Član
VIP Član
sedarian


Broj postova : 33
Registration date : 03.05.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: ss   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimečet stu 27, 2008 11:59 pm

Bez obzira koje selo ćemo graditi treba uzeti ćim prije što više ww sela!



P.S. I samo na brzake osnove gradnje u ww selu!

Glavna zgrada prvo i obavezno na lv 20!
[Vrh] Go down
sedarian
VIP Član
VIP Član
sedarian


Broj postova : 33
Registration date : 03.05.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimepet stu 28, 2008 1:52 pm

bio sam u ww selu od geek-a ne znam tko ga još sitta!

Ali nije dobro što ne koristi zlato??!!
I nije dobro što se gradi velika žitnica u tom selu.
Mora prvo dići glavnu zgradu na 20!!
Pa onda zid!
Pa onda skladišta i žitnice do lvla potrebnog za dizanje čuda na lv 100.
I onda čudo na lv 100.

I još nešto LJUDI MORAJU ZNATI DA ĆE VOJSKA U TOM SELU UMIRATI I DA POŠTO ĆE JAKO PUNO LJUDI SLATI RESE DA ĆE I RESI PROPADATI!!!!!!

To bi trebali svi glavni prosljediti u svojim savezima!
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimepet stu 28, 2008 3:02 pm

sedarian je napisao/la:
bio sam u ww selu od geek-a ne znam tko ga još sitta!

Ali nije dobro što ne koristi zlato??!!
I nije dobro što se gradi velika žitnica u tom selu.
Mora prvo dići glavnu zgradu na 20!!
Pa onda zid!
Pa onda skladišta i žitnice do lvla potrebnog za dizanje čuda na lv 100.
I onda čudo na lv 100.

I još nešto LJUDI MORAJU ZNATI DA ĆE VOJSKA U TOM SELU UMIRATI I DA POŠTO ĆE JAKO PUNO LJUDI SLATI RESE DA ĆE I RESI PROPADATI!!!!!!

To bi trebali svi glavni prosljediti u svojim savezima!

ti i godfather...

ja sam na sek uletio da pripazim, ali gradilo se vec... u svakom slucaju slijedece i prvo i osnovno glavna na 20
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimesub stu 29, 2008 1:34 am

mislim da bi geeku trebalo omoguciti i pristup vijcenici ako se slazete da takoder i ovdje napise sta god ga zanima....ovo drugo sa gradnjom se ne mijesam Razz
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimesub stu 29, 2008 3:57 am

Nataraske kooridnate i njihova pozicija 87262
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimesub stu 29, 2008 2:15 pm

naravno da bi
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimesub stu 29, 2008 7:01 pm

pristup omogucen...sad cu mu poslati poruku, mislim da bi mu to mogal biti 100 poruka danas zbog popularnosti koju sada ima.

e, stvarno ne znam sta ovaj snijeg vise ceka da prasozdera sa grudom pogodim rendeer santa
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimesub stu 29, 2008 9:20 pm

čim padne, zovem vas sve da kod mene pod prozorom napravimo snjegoždera
i prasoždera bumo zvali nek donese graševine Laughing

ja sam kod nas u savezu poslao MM da ne pišu geeku, nego meni ili nekom drugom iz vodstva ako ih kaj zanima, da ga ne zatrpavaju porukama
sad su mene zatrpali Laughing
[Vrh] Go down
sedarian
VIP Član
VIP Član
sedarian


Broj postova : 33
Registration date : 03.05.2008

Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitimened stu 30, 2008 2:11 am

Pa kako se nitko od vas nie sjetio prasca zvati na kolinje!!!! Smile

Što se tiče gradnje. Čisto da se zna plan!

Preko noći će se dići velika žitnica na lvle 13 i 14, i to je gotovo ujutro oko 8 sati, a sutra cijeli dan gradimo zid!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nataraske kooridnate i njihova pozicija Empty
PostajNaslov: Re: Nataraske kooridnate i njihova pozicija   Nataraske kooridnate i njihova pozicija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nataraske kooridnate i njihova pozicija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: