Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ko tu koga j... na ovom serveru?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Ko tu koga j... na ovom serveru? Empty
PostajNaslov: Ko tu koga j... na ovom serveru?   Ko tu koga j... na ovom serveru? Icon_minitimeuto stu 11, 2008 12:33 am

Ovak, ja ne znam dal mene netko j... ili sam ja zbunjen...prvo vidim da je nestala tema jedna od jucer...sta ekipa iz vijecnice vise nije od povjerenja pa se to brise?

Drugo, vidim da postoji jaka struja u savezu i da se zeli prekinuti saveznistvo sa 2P savezima...kao Mlatni mudovi ili kako se vec zovu koji su dobili batina od HEG, dapace oba saveza su istrosena i sada sklapaju neki svoj savez i krenuti ce u napad na 2P, a od nas traze da smo neutralni ili da prekinemo savez sa 2P savezima, a u meduvremenu u utorak nas napadaju, pa sada preko vikenda krse par igraca...mislim stvarno super...

Pola saveza granici sa 2P i ako se to prekine nije dobro, ako nista imamo mir...ali evo izjasnite se, glasajte i ako je vecina za prekinite to.

Osobno mislim da treba pricekati i da su i HEG i MLM debili...MLM je ++ karta, HEG -- karta i sta mi od njih imamo...sela nam uzmati nece...a ako ocete bombati mozemo i mi biti ludi ko HEG i potrosti vojsku sada na neciji crop...

E da, NVS ORDO necu ni spominjati...neka ih ---AS--- smelje, blize je, javite im...ako su oni prijetnja onda da ne velim...nazalost da 90% ljudi nije shvatilo da suraduje sa ljudima najblize na karti pa da netko sada ide u napad od 24h...
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Ko tu koga j... na ovom serveru? Empty
PostajNaslov: Re: Ko tu koga j... na ovom serveru?   Ko tu koga j... na ovom serveru? Icon_minitimeuto stu 11, 2008 1:14 am

cuj, prvo i osnovno i {HEG} je dio hega, a oni su nam tu, izmjesani sa nama. nisu niti na - - niti na ++

2. nemoj biti naivan i misliti da su se ovi bas toliko istrosili... pa kaj mislis koliko dream teamu uz pomoc velikih vojarni/konjusnica sa njihovih skoro 40 sela treba da naprave ne jednu nego dvije vojske od 20-30k pjesaka?

ali nisu oni jedini... ima ih jos

imaju oni offa ko kenje...

ali dobro, svatko ima pravo na svoje misljenje.

Ja sam od 2p dobio u 2-3 puta pomoc u Hrani, i to je to od saveznistva sa njima.


iskreno, vise mi se zivo jebe.

kaj se mene tice, mogu na mene krenut i 2p i heg, ne bum se puno bunil... jer mi je svejedno.

a sad se idem jos malo igrat, ne da mi se vise zamarati sa politikom.


ali moram ponovit ovo, sta imamo od 2p?

jel gradimo WW sa njima?

Jesu li pomogli sa fejkovima na {HEG}?
Jesu li nam zabili noz u ledja kada su napravili ACADEMY i potpisali napove sa svim HEGovima, pa tako i onim sa kojim se mi koljemo vec mjesecima?
Jesmo li mi, kada su oni zaratili sa dicktatom stajali sa strane ili raskinuli NAP sa dicktatom?

A oni su ne samo stajali sa strane, nego i potpisali NAP sa {HEG}om

sorri, meni ne imponira biti u savezu sa takvim saveznikom, pa da je sto puta prvi na listi.

to sto je tvoja poruka procirkulirala cijelim serverom u trenutku kada se uz neke ustupke mogao dobiti mir ne služi nam na čast... a posebno ne služi na čast tim istim saveznicima koje si obavijestio o tome, a oni proslijedili dalje, a vec smo nozeve u ledja dobijali od njih u drugim oblicima.

sad mi je dosta, vise necu pisat nista po tom pitanju.

brisao nisam niti jednu temu, niti jedan post na ovom forumu, i ne samo to, nego nisam niti lockao niti jednu temu.

ne bum se svadil vise oko nicega.

kak se djedice odluce tak bu bilo
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Ko tu koga j... na ovom serveru? Empty
PostajNaslov: Re: Ko tu koga j... na ovom serveru?   Ko tu koga j... na ovom serveru? Icon_minitimeuto stu 11, 2008 1:39 am

ja cu samo pitati di je taj mir...na porusenim selima od malo brzega, porusenom gg od losa, porusenim selima od mikia...ja ga ne vidim, a ako ga netko vidi neka mi ga pokaze.

ja moja kruzna je isla i ja to priznajem, ne vidim sta tu skirvati dok nam savez trpi najjace napade do sada.

2p isto tako ima rat sa dicktatom, ko zna kak im ide, niti mi njima tu pomazemo...

ukratko, ja sam protiv prekidanja, bobi za...dalje ostali neka kazu pa da to rijesimo i ne gubimo vrijeme na to...odlucite.
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

Ko tu koga j... na ovom serveru? Empty
PostajNaslov: Re: Ko tu koga j... na ovom serveru?   Ko tu koga j... na ovom serveru? Icon_minitimeuto stu 11, 2008 3:18 am

stvarno, gdje je nestala tema ???

što se tiče 2P saveza, sa njima sam već dulje nezadovoljan iz vidljivih i svima poznatih razloga
da ne spominjem da smo ih defali kad su tražili
a sa druge strane ML-M mi je poslao brdo defa kad sam tražio bez obzira koliko daleko bili
DOBBAN mi uvijek šalje def
sa HEG-om smo bili na korak do mira, a možete primjetiti da sada na -AS- dolaze i pravi napadi iz svih HEG-ova
nije da mi paše bilo kaj sa {HEG}-om i mogu me rokati koliko hoće i do sada su, ali imam odgovornost prema našim ljudima koji su pod konstantnim napadima

ne, savez ne trpi najjače napade do sada
trpio je kad su meni uzeli 3 sporedna i skatali glavni grad na 0 i istovremeno Black Addera, Greenboya i ne sjećam se ni sam više koga maknuli sa cijelog jednog područja
ali tada su morali slati najjače svoje igrače da naprave posao i to zaredom
sada ima samo malo više fejkova i napada HEG koji je --
dakle napasti će od bilo kuda

ovo sa tvojom porukom nije bio pametan potez, a možeš i sam vidjeti kako su ti lijepo zahvalili objavivši ju cijelom serveru

ako prekid savezništva sa 2P donosi mir ljudima koji su se nesebično žrtvovali da obrane sve što smo tražili da se brani, onda sam ja definitivno za takav mir, jer sam to dužan ljudima koji su se namučili, svadili se sa ženama doma zbog toga i probdijeli noći i noći ili navijali satove i ustajali da nas sve skupa obrane i osiguraju nam da dočekamo kraj servera

a koliko vidim neće niti {HEG} ostati ono što je, jer evo šimunček je već krenuo u formiranje novog saveza sa igračima koji imaju cca 25k offa i upravo dok ovo pišem ide na mene i ostatak ekipe u centru

što se tiče NVS_ORDO, Epirusa, njihovog vođu je satro --AS-- sa osrednjom vojskicom i velikim srcem, koje ih je ponijelo u želji da pošalju vojsku na put od 15-24 sata i time pomognu našoj dječici u AS-+ koji su se do sada odazvali na svaku akciju bez pitanja i prigovora
a u svemu tome nam je pomogao i ML-M koji je svojim fejkovima odvukao obranu u njihove glavne gradove, a oni su resove pospremili na mjesta koja smo napali

pa sada i sami iz ovoga izvucite zaključke
[Vrh] Go down
sedarian
VIP Član
VIP Član
sedarian


Broj postova : 33
Registration date : 03.05.2008

Ko tu koga j... na ovom serveru? Empty
PostajNaslov: ss   Ko tu koga j... na ovom serveru? Icon_minitimeuto stu 11, 2008 9:45 am

Moje mišljenje je jednostavno!

Nap i savezništvo sa 2p bih ostavio, neka bude isto kako što i oni nama pomažu sa {heg}-om! Tu i tamo kojeg vojnika u obranu i jako malo hrane!

Trebali bi potpisati mir ili nap sa hegovima i pustiti da se 2p i heg+mlm rokaju, a mi se okrenuti manjinama na našem području (nvs_ordo,...), malo popraviti stanje u savezu i pripremati za natare!!!!!!
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Ko tu koga j... na ovom serveru? Empty
PostajNaslov: Re: Ko tu koga j... na ovom serveru?   Ko tu koga j... na ovom serveru? Icon_minitimeuto stu 11, 2008 10:54 am

sedarian je napisao/la:
Moje mišljenje je jednostavno!

Nap i savezništvo sa 2p bih ostavio, neka bude isto kako što i oni nama pomažu sa {heg}-om! Tu i tamo kojeg vojnika u obranu i jako malo hrane!

Trebali bi potpisati mir ili nap sa hegovima i pustiti da se 2p i heg+mlm rokaju, a mi se okrenuti manjinama na našem području (nvs_ordo,...), malo popraviti stanje u savezu i pripremati za natare!!!!!!


do onog je IGMa prema 2P uvijet za primirje bio prekid savezništva sa 2P. Sad vise mislim da nista od tog primirja. Ispadamo vjerni psi i drzimo saveznistvo sa njima bez obzira kakve nam pizdarije radili.

A sad stvarno necu vise pisat na ovoj temi. Molim admina da mi da ban Smile
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Ko tu koga j... na ovom serveru? Empty
PostajNaslov: Re: Ko tu koga j... na ovom serveru?   Ko tu koga j... na ovom serveru? Icon_minitimeuto stu 11, 2008 11:18 am

isfurajte da vam ovi ponude NAP, saveznistvo, znaci nesta konkretno da vidimo i ajde da to izvedemo.
po meni mislim da srljate svi kao guske u maglu, ovi su nas lagali ne jednom nego vise puta, ali da vidimo...evo sada dajem opciju diplomacije vororki, bobi ju vec ima mislim kao i ostali djedovi pa kada vam HEGovi ili {HEG} ponude saveznistvo ili NAP prihvatite i raskinite sa 2P...ako krene na lose barem ce nam biti sa 2P zabavno, meni svejedno, samo sto osim dade, karlika i lucan koji su mi blizu dobivam slo invictusa, dani i tatu, astona i ivanagroznog.
znaci, moj igm ne mijenja nista, ako netko to misli onda je naivan, crno na bijelo, dajte im rijec i da izvedite to, recite da je bilo nesuglasica u savezu i da ste uz HEG i MLM...zmuljajte nes, recite da samja na svoju ruku isao ili nesta i to je to.
[Vrh] Go down
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka


Broj postova : 43
Age : 43
Registration date : 24.06.2008

Ko tu koga j... na ovom serveru? Empty
PostajNaslov: Re: Ko tu koga j... na ovom serveru?   Ko tu koga j... na ovom serveru? Icon_minitimeuto stu 11, 2008 2:39 pm

Mene je sramota ista vise pokusavati jer sam zbog ovoga ja ispala dvolicna i bezobrazna... Zalosno je sto do sada nikad nisam imala takvu reputaciju a sad sam je dobila zahvaljujuci drugima ni kriva ni duzna.

Zar vi stvarno ocekujete da ce nam bilo tko nakon ovoga vise vjerovati?
Hoce... vjerovat ce na rijec pojedincima (medju ostalima jos uvijek i meni jer sam se sinoc ispricavala svima koji su mi vjerovali i objasnjavala da ja s tim nemam nikakve veze i da je napravljeno mimo mog znanja) ali nakon ovako neceg ja svoju rijec ne dajem vise nikome.

Ja sam trazila samo da se izjasnite da li ste za saveznisto sa 2p ili mir sa heg grupacijom i da se probamo dogovoriti kako bi mogla nastaviti pregovore bas zbog toga da se svi malo odmorimo od ovog stalnog pritiska i da sprijecimo invaziju na nas.

Umjesto odgovora na vrlo jednostavno pitanje dobila sam to da me je sramota pred cijelim serverom!

Ko tu koga j... na ovom serveru? 855829 Ovo je sve sto ja imam za reci po pitnju ovoga!
[Vrh] Go down
sedarian
VIP Član
VIP Član
sedarian


Broj postova : 33
Registration date : 03.05.2008

Ko tu koga j... na ovom serveru? Empty
PostajNaslov: Re: Ko tu koga j... na ovom serveru?   Ko tu koga j... na ovom serveru? Icon_minitimeuto stu 11, 2008 3:44 pm

Evo ovako!
Ja se znam sa nekim ljudima iz Heg-a. Pa ako mi sad tu napismeno SVI djedovi i djedice potvrdite da bi mi kao savez pristali na mir sa HEG-MLM grupacijom, a da recimo ne prekidamo savezništvo sa 2p savezima, nego samo zažmirimo na oba oka, ja ću to riješiti!!!

Meni je iskreno dosta napadanja, obrane i slanja kružnih za hranu koje nitko nema! Smile
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

Ko tu koga j... na ovom serveru? Empty
PostajNaslov: Re: Ko tu koga j... na ovom serveru?   Ko tu koga j... na ovom serveru? Icon_minitimeuto stu 11, 2008 4:40 pm

ja sam za
ako možeš, riješi

ja počeo žmiriti
[Vrh] Go down
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka


Broj postova : 43
Age : 43
Registration date : 24.06.2008

Ko tu koga j... na ovom serveru? Empty
PostajNaslov: Re: Ko tu koga j... na ovom serveru?   Ko tu koga j... na ovom serveru? Icon_minitimeuto stu 11, 2008 4:49 pm

Grand Master je napisao/la:
...evo sada dajem opciju diplomacije vororki, bobi ju vec ima mislim kao i ostali djedovi .

Ne treba, hvala, ako je nisam imala do sada ne trebas mi je dati ni sad!
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Ko tu koga j... na ovom serveru? Empty
PostajNaslov: Re: Ko tu koga j... na ovom serveru?   Ko tu koga j... na ovom serveru? Icon_minitimeuto stu 11, 2008 5:35 pm

voriorka je napisao/la:
Grand Master je napisao/la:
...evo sada dajem opciju diplomacije vororki, bobi ju vec ima mislim kao i ostali djedovi .

Ne treba, hvala, ako je nisam imala do sada ne trebas mi je dati ni sad!

ps, ja sam ju dobio danas ili jucer...

ali mi isto ne treba, nikad se nisam grebao za pozicije, jer nisam htio se petljati sa time... meni je dosta opcija kruznih i napusti savez Smile

jedino to sam i koristio par puta lol!
[Vrh] Go down
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka


Broj postova : 43
Age : 43
Registration date : 24.06.2008

Ko tu koga j... na ovom serveru? Empty
PostajNaslov: Re: Ko tu koga j... na ovom serveru?   Ko tu koga j... na ovom serveru? Icon_minitimeuto stu 11, 2008 6:30 pm

lol!

potpisujem
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Ko tu koga j... na ovom serveru? Empty
PostajNaslov: Re: Ko tu koga j... na ovom serveru?   Ko tu koga j... na ovom serveru? Icon_minitimeuto stu 11, 2008 7:02 pm

lol!
a kad napustate saveza i brisete accove treba to sve poukljucivati ponovo lol!

a ono, kaj sada imas pa sa MLM potpisite kao sto su u wingu potpisali u suradnji sa nama lol1

ja kad pregovaram barem ne napadaju savez tjedan dana i duze, a zbog nvs korda ili kaj vec ne brisem acc lol1

sedariane rijesi to ak mos da zavrsimo sa ovim debilanama i moja preporuka vam je da vi koji imate iskustva dogovrite se i pomognete ljudima za natare sada dok je vrijeme jos za to... mahanje
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ko tu koga j... na ovom serveru? Empty
PostajNaslov: Re: Ko tu koga j... na ovom serveru?   Ko tu koga j... na ovom serveru? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ko tu koga j... na ovom serveru?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tko tu koga?
» protiv koga cemo se borit

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: