Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 katapulti za rusenje ww-a

Go down 
+13
HappyM
saki_007
Lord of Destiny
napalm81
damned
krilnik
bluehell
primzy
Baysa
soundblaster
Archol
bobi
viditrix
17 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
viditrix
Novi član
Novi član



Broj postova : 36
Registration date : 25.07.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimečet stu 06, 2008 3:26 am

pozz. ovo je sad bitna tema jer natari stizu a kate se sporo rade. posto svi znamo da se ww nemoze rusiti bez min. 2000 kata jer je gotovo nemoguce probiti obranu, treba pod hitno organizirat ljude da pocnu stancat kate tako da uspiju doseci magicnu brojku od 2000 prije 90 lvl-a ww-a jer ce vjerojatno putovat tamo i po 40-ak sati.
i treba ljudima objasniti da kad popuse off vojsku na natarima vise ne rade novu jer nema koristi od nje, nek se skoncentriraju na kate i na deff.
ako netko ima neke inf o tocnom broju kata koji treba za srusiti 1 lvl. ww nek se javi. nekako mi je mutno ono sa starog s1 ali zvoni mi nes da se 1000 nije probilo, ali 2000 je porusilo 1 lvl. ww-a.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimečet stu 06, 2008 12:42 pm

kakvo rusenje WW? Wink

ruse se velika skladišta...

ww je preveliki lvl i dokle god ima hrpa obrane unutra, nece pomoci niti 4000 kata...

a isto tako... poslati same kate pa makar i 5000 komada, bez adekvatne pratnje nece napraviti nista...

za napad na tuđe ww trebati ce vojske od min 10k pješaka/4k konja + minimum 2000 kata koji gađaju JEDNU metu, a ta jedna meta je veliko skladište.
[Vrh] Go down
Archol
Newbie
Newbie
Archol


Broj postova : 78
Registration date : 01.07.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimečet stu 06, 2008 5:30 pm

bobi je napisao/la:
kakvo rusenje WW? Wink

ruse se velika skladišta...

ww je preveliki lvl i dokle god ima hrpa obrane unutra, nece pomoci niti 4000 kata...

a isto tako... poslati same kate pa makar i 5000 komada, bez adekvatne pratnje nece napraviti nista...

za napad na tuđe ww trebati ce vojske od min 10k pješaka/4k konja + minimum 2000 kata koji gađaju JEDNU metu, a ta jedna meta je veliko skladište.

tko zna koliko ce se deff skupit...ali..mislim da 2k kata moze iz kao sto kazes adekvatnu pratnju napraviti makar min stetu....
A ovo sa WW i skadistima...logika nalaze da se ruse skaldista jer se tada radi dupli posao u dizanju Smile
[Vrh] Go down
soundblaster
Novi član
Novi član



Broj postova : 17
Registration date : 26.10.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimečet stu 06, 2008 7:59 pm

Archol je napisao/la:
bobi je napisao/la:
kakvo rusenje WW? Wink

ruse se velika skladišta...

ww je preveliki lvl i dokle god ima hrpa obrane unutra, nece pomoci niti 4000 kata...

a isto tako... poslati same kate pa makar i 5000 komada, bez adekvatne pratnje nece napraviti nista...

za napad na tuđe ww trebati ce vojske od min 10k pješaka/4k konja + minimum 2000 kata koji gađaju JEDNU metu, a ta jedna meta je veliko skladište.

tko zna koliko ce se deff skupit...ali..mislim da 2k kata moze iz kao sto kazes adekvatnu pratnju napraviti makar min stetu....
A ovo sa WW i skadistima...logika nalaze da se ruse skaldista jer se tada radi dupli posao u dizanju Smile

Hehe da bude kao kod erinyesa na s1 kad joj je netko skatao veliko skladiste nekih par razina..
ali di cemo napravit tih 10000 imperijana, 4000 konja i 2000 kata???
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimečet stu 06, 2008 8:31 pm

to već ima jedan moj frend iz prijateljskog saveza i još raste Wink
[Vrh] Go down
soundblaster
Novi član
Novi član



Broj postova : 17
Registration date : 26.10.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimečet stu 06, 2008 8:33 pm

oki doki ak ti tak kazes Wink
[Vrh] Go down
Archol
Newbie
Newbie
Archol


Broj postova : 78
Registration date : 01.07.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimečet stu 06, 2008 11:05 pm

Baysa je napisao/la:
to već ima jedan moj frend iz prijateljskog saveza i još raste Wink
Evo me,,,xD
Ma nije to problem napraviti...sada...kako kome,,,preporucam naci si nekog saveznika i okrenut se deffu vecina posto tesko cete/cu doci do tog broja kata Smile
[Vrh] Go down
primzy
Newbie
Newbie



Broj postova : 59
Zemlja : katapulti za rusenje ww-a Slovenia
Registration date : 02.09.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimepet stu 07, 2008 12:27 am

hihihi


Zadnja promjena: primzy; sri pro 24, 2008 7:01 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Archol
Newbie
Newbie
Archol


Broj postova : 78
Registration date : 01.07.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimepet stu 07, 2008 12:41 pm

A cuj....
ak HEG bude prvi 2P ga rusi. ak 2P bude HEG ga rusi. logicni poredak Smile
A ovaj DOBBAN, ma oni mi se uopce ne svidaju, pun k NAP i svega...ma bezze
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimepet stu 07, 2008 1:42 pm

soundblaster je napisao/la:
Archol je napisao/la:
bobi je napisao/la:
kakvo rusenje WW? Wink

ruse se velika skladišta...

ww je preveliki lvl i dokle god ima hrpa obrane unutra, nece pomoci niti 4000 kata...

a isto tako... poslati same kate pa makar i 5000 komada, bez adekvatne pratnje nece napraviti nista...

za napad na tuđe ww trebati ce vojske od min 10k pješaka/4k konja + minimum 2000 kata koji gađaju JEDNU metu, a ta jedna meta je veliko skladište.

tko zna koliko ce se deff skupit...ali..mislim da 2k kata moze iz kao sto kazes adekvatnu pratnju napraviti makar min stetu....
A ovo sa WW i skadistima...logika nalaze da se ruse skaldista jer se tada radi dupli posao u dizanju Smile

Hehe da bude kao kod erinyesa na s1 kad joj je netko skatao veliko skladiste nekih par razina..
ali di cemo napravit tih 10000 imperijana, 4000 konja i 2000 kata???

kod tebe doma, di drugdje?
[Vrh] Go down
bluehell
profesor foruma
profesor foruma
bluehell


Broj postova : 131
Lokacija : zagreb
Registration date : 25.07.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimepet stu 07, 2008 4:34 pm

Archol je napisao/la:
A cuj....
ak HEG bude prvi 2P ga rusi. ak 2P bude HEG ga rusi. logicni poredak Smile
A ovaj DOBBAN, ma oni mi se uopce ne svidaju, pun k NAP i svega...ma bezze


slažem se u potpunosti
[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimepet stu 07, 2008 5:17 pm

HEG je u banani, previše off-a im je otišlo u zadnjih mjesec dana i jedino ligično rješenje im je da se priključe 2P-u, ako žele nešto napraviti.
Što se tiče dobban-a još bu na kraju pobjedili jer imaju hrpu savezništva i nenapadanja i ako čope ww, drugi će im pomoći.
[Vrh] Go down
Archol
Newbie
Newbie
Archol


Broj postova : 78
Registration date : 01.07.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimepet stu 07, 2008 11:29 pm

Pfffff...pa ima njih pun k, a i obnavlja se off stalno, lako moguce da imaju jos, tesko da ide radit s nama ?
Ko kod vas ima dovoljno off ? bobi,warunga i to je to Smile al ok...sta ce vam vise...deff rulz
[Vrh] Go down
damned
Novi član
Novi član
damned


Broj postova : 13
Registration date : 04.09.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimesub stu 08, 2008 12:44 am

mogao bi se iznenadit frulam al nastavak ove teme ostavljam kad dodju natari vrag
[Vrh] Go down
Archol
Newbie
Newbie
Archol


Broj postova : 78
Registration date : 01.07.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimesub stu 08, 2008 10:47 am

Nadam se da bih mogao Smile to bi bilo lijepo Smile
[Vrh] Go down
bluehell
profesor foruma
profesor foruma
bluehell


Broj postova : 131
Lokacija : zagreb
Registration date : 25.07.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimened stu 09, 2008 4:17 pm

vi zaboravljate ---AS--- tamo isto sigurno ima igrača sa velikim offom ak se ne varam hink i još neki možda
[Vrh] Go down
napalm81
Novi član
Novi član
napalm81


Broj postova : 18
Zemlja : katapulti za rusenje ww-a Slovenia
Registration date : 03.09.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimened stu 09, 2008 4:45 pm

ja jih radim 24/7 znači: 24 kate na 7 dana Smile

a sad ozbilno na dan mi se napravi 34 kat dok natari dodejo imat ču jih oko 612 a več jih ima pola toga

jel se tko javi da jih malo nahrani?
[Vrh] Go down
Lord of Destiny
Administrator
Administrator
Lord of Destiny


Broj postova : 16
Age : 59
Registration date : 02.05.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimened stu 09, 2008 5:03 pm

soundblaster je napisao/la:
Archol je napisao/la:
bobi je napisao/la:
kakvo rusenje WW? Wink

ruse se velika skladišta...

ww je preveliki lvl i dokle god ima hrpa obrane unutra, nece pomoci niti 4000 kata...

a isto tako... poslati same kate pa makar i 5000 komada, bez adekvatne pratnje nece napraviti nista...

za napad na tuđe ww trebati ce vojske od min 10k pješaka/4k konja + minimum 2000 kata koji gađaju JEDNU metu, a ta jedna meta je veliko skladište.

tko zna koliko ce se deff skupit...ali..mislim da 2k kata moze iz kao sto kazes adekvatnu pratnju napraviti makar min stetu....
A ovo sa WW i skadistima...logika nalaze da se ruse skaldista jer se tada radi dupli posao u dizanju Smile

Hehe da bude kao kod erinyesa na s1 kad joj je netko skatao veliko skladiste nekih par razina..
ali di cemo napravit tih 10000 imperijana, 4000 konja i 2000 kata???


Ne razumijem kakav je problem sa 10k pješaka i 4k konja. Nema li bare, 10 igrača u savezu takvu vojsku, možemo zaboraviti ww. Nećemo osvojiti niti plan.

Moj prijedlog je da 3 igrača koji trenutno imaju 1000 kata rade kate i dalje, ostali neka rade ovnove(barem 1000), tako da se razrijedi obrana ispred katapultiranja.

Isto tako imam zadataka za igrače koji imaju 1-4k offa ukupno. Oni neka idu prvi u pljačke tih sela da ne moramo gubiti izviđače, iza njih idu jači pa još jači pa katapulti
[Vrh] Go down
saki_007
Newbie
Newbie
saki_007


Broj postova : 51
Lokacija : Čakovec
Registration date : 03.09.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimened stu 09, 2008 7:00 pm

Najblje bi bilo u slucajo ako HEG ili DOBBAN pocinje gradnju da prekinemo nap s dobbanom i rusimo im ww ili ako HEg pocinje prvi gradit rusimo jer Mozemo mi prvi pocet pa ce nama HEG smao rusit jer imamo Saveznistava s ML-M,2P i DOBBANOM...a nemogu svi zaratit s HEG-om Razz
[Vrh] Go down
HappyM
Novi član
Novi član



Broj postova : 11
Registration date : 25.07.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimened stu 09, 2008 10:13 pm

saki_007 je napisao/la:
Najblje bi bilo u slucajo ako HEG ili DOBBAN pocinje gradnju da prekinemo nap s dobbanom i rusimo im ww ili ako HEg pocinje prvi gradit rusimo jer Mozemo mi prvi pocet pa ce nama HEG smao rusit jer imamo Saveznistava s ML-M,2P i DOBBANOM...a nemogu svi zaratit s HEG-om Razz

vec ste na rusenju tudih ww a jos nismo ni sebi osvojili...... ljudi moji nek se skupi 2,3 igraca koji imaju iskustva sa S1 dobro razmisle koji wing ce sta gradit od vojske.... zakurac nam sva ta saveznista ako se posvadamo ko ce drzat ww u svom posjedu...
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimepon stu 10, 2008 2:46 am

HappyM je napisao/la:
saki_007 je napisao/la:
Najblje bi bilo u slucajo ako HEG ili DOBBAN pocinje gradnju da prekinemo nap s dobbanom i rusimo im ww ili ako HEg pocinje prvi gradit rusimo jer Mozemo mi prvi pocet pa ce nama HEG smao rusit jer imamo Saveznistava s ML-M,2P i DOBBANOM...a nemogu svi zaratit s HEG-om Razz

vec ste na rusenju tudih ww a jos nismo ni sebi osvojili...... ljudi moji nek se skupi 2,3 igraca koji imaju iskustva sa S1 dobro razmisle koji wing ce sta gradit od vojske.... zakurac nam sva ta saveznista ako se posvadamo ko ce drzat ww u svom posjedu...

Mislim da tvoj rjecnik nije prikladan forumu...a i mislim da nisi u toku...sve je dogovoreno...a ovo o saveznistvima su samo čavrljanja...
[Vrh] Go down
viditrix
Novi član
Novi član



Broj postova : 36
Registration date : 25.07.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimečet stu 13, 2008 1:53 am

bobi je napisao/la:
kakvo rusenje WW? Wink

ruse se velika skladišta...

ww je preveliki lvl i dokle god ima hrpa obrane unutra, nece pomoci niti 4000 kata...

a isto tako... poslati same kate pa makar i 5000 komada, bez adekvatne pratnje nece napraviti nista...

za napad na tuđe ww trebati ce vojske od min 10k pješaka/4k konja + minimum 2000 kata koji gađaju JEDNU metu, a ta jedna meta je veliko skladište.


ma nemoj me klat, 2000 kata je na starom s1 srusilo 1 lvl. ww-a, napad je poslala neka cura iz -as-a, ne sjecam se sad tko. u napadu je bilo samo 2000 kata i nista vise od vojske i svi su izginuli ali su i srusili 1 lvl-ww-a ??? isla je kruzna s tim hofom koji je odrađen u zadnjem tjednu prije osvajanja servera (mislim zadnjih dana )
uostalom pa ima ovdje valjda jos ljudi iz as-a koji se tog sjecaju, jedino sto me kopka je da nije mozda gađala veliko skladiste??? ali poprilicno sam uvjeren da je bio ww u pitanju i da je skinut 1 lvl.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimečet stu 13, 2008 10:56 am

neozbiljan si...

stavi u simulator 2000 kata da solo napada na samo 50000 preta i 50000 falangi u WW selu, i da je WW level 50, pa ces vidjeti da ne skida niti jedan lvl.

a kamo li ako je obrana ozbiljnija, a WW na visem lvlu.

Da je tako, onda bi ljudi samo kate radili, druga vojska uopce ne bi bila potrebna.

Simulator ti govori apsolutno sve.
[Vrh] Go down
viditrix
Novi član
Novi član



Broj postova : 36
Registration date : 25.07.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimečet stu 20, 2008 2:26 am

ja neznam ko tu kog hebe, pusti simulatore i onako uvijek lazu, govorim o hofu sa starog s1, jedino sto postoji mogucnost da je netko tamo manipulirao hofo-m.
drugim rijecima kati opale i prije nego li ih pobiju to znamo (iz igre) svi, a pitanje je samo kolicine koja treba za srusiti level ww-a ili velikog skladista.

ponovit cu jos jednom: na starom s1- 1 k kata nije napravila nikakvu stetu ali se 2 k probilo premda su svi do zadnjeg izginuli i skinuli "nesto" za 1 lvl. ili veliko skladiste ili ww nisam 100% ziher kaj je bilo, a o lvl-u ww-a da ne govorim to je islo zadnjih par dana i sjecam se dobro da su ww-i bili preko 90 lvl-a. pa je vjerojatno i selo bilo krcato defom.

mozda sam skroz zabrijo al ja cu napravit 2-3 kile kata pa kud puklo puklo i poslat cu ih same, jer kad zabijem ovo sta imam od offa neku ozbilniju vojsku vise necu raditi posto nemam crop za gg a kati papaju previse hrane.


p.s.
pa dobro jel ima ovdje među nama netko ko je igrao s1 u nekom od as-ova ili netko tko je vidio taj hof.
[Vrh] Go down
primzy
Newbie
Newbie



Broj postova : 59
Zemlja : katapulti za rusenje ww-a Slovenia
Registration date : 02.09.2008

katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitimečet stu 20, 2008 10:49 am

saki_007 je napisao/la:
Najblje bi bilo u slucajo ako HEG ili DOBBAN pocinje gradnju da prekinemo nap s dobbanom i rusimo im ww ili ako HEg pocinje prvi gradit rusimo jer Mozemo mi prvi pocet pa ce nama HEG smao rusit jer imamo Saveznistava s ML-M,2P i DOBBANOM...a nemogu svi zaratit s HEG-om Razz

kako sam uhvatio AS će graditi WW zajedno sa Dobbanom.Već idu dogovori oko toga i početku novog saveza ASban.Ako su krive informacije onda se ispričavam, al to sam čuo u Dobbanu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





katapulti za rusenje ww-a Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
katapulti za rusenje ww-a
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Rasprave-
Forum(o)Bir: