Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 nudim uslugu obrane naselja

Go down 
+4
saer
primzy
bluehell
.308 Winchester
8 posters
Autor/icaPoruka
.308 Winchester
Novi član
Novi član



Broj postova : 33
Registration date : 24.06.2008

nudim uslugu obrane naselja Empty
PostajNaslov: nudim uslugu obrane naselja   nudim uslugu obrane naselja Icon_minitimesub lis 25, 2008 8:20 pm

ako kome treba deff-a neka mi se javi i odmah ču mu poslat jednu falangu
[Vrh] Go down
bluehell
profesor foruma
profesor foruma
bluehell


Broj postova : 131
Lokacija : zagreb
Registration date : 25.07.2008

nudim uslugu obrane naselja Empty
PostajNaslov: Re: nudim uslugu obrane naselja   nudim uslugu obrane naselja Icon_minitimened lis 26, 2008 12:36 am

tak puno?? lol1
[Vrh] Go down
primzy
Newbie
Newbie



Broj postova : 59
Zemlja : nudim uslugu obrane naselja Slovenia
Registration date : 02.09.2008

nudim uslugu obrane naselja Empty
PostajNaslov: Re: nudim uslugu obrane naselja   nudim uslugu obrane naselja Icon_minitimened lis 26, 2008 10:30 am

pa taku količinu nećemo moći prehraniti.trebat će pomoć cijelog saveza bravo
[Vrh] Go down
saer
Novi član
Novi član
saer


Broj postova : 16
Registration date : 04.09.2008

nudim uslugu obrane naselja Empty
PostajNaslov: Re: nudim uslugu obrane naselja   nudim uslugu obrane naselja Icon_minitimepet lis 31, 2008 12:32 pm

Ajd ajd...ja imam ozbiljnih problema, za razliku od tvoje 1 falange. Very Happy

Nudim uslugu slanja falanga u bilo koje naselje u količini do 5000 pod uvjetom da ga ne opskrbljujem hranom jer se i ja mučim sa njenim prikupljanjem.

Hvala na čitanju.
Cool
[Vrh] Go down
soundblaster
Novi član
Novi član



Broj postova : 17
Registration date : 26.10.2008

nudim uslugu obrane naselja Empty
PostajNaslov: Re: nudim uslugu obrane naselja   nudim uslugu obrane naselja Icon_minitimepet lis 31, 2008 1:38 pm

ja nudim pomoc od 13000 pretorijana ako je stvarno potrebno.
naravno uz njih idu trgovci sa 23 000 hrane jer neznam sta cu sa hranom u zitnicama imam 320 000 hrane

p.s. ova pomoc se neodnosi na bobija (zna on zas)
[Vrh] Go down
martia
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 18
Registration date : 18.09.2008

nudim uslugu obrane naselja Empty
PostajNaslov: Re: nudim uslugu obrane naselja   nudim uslugu obrane naselja Icon_minitimeuto stu 04, 2008 8:28 pm

Što se -/+ koordinata tiče, imamo u savezu jednog igrača koji ima deffa ko u priči.
Kome treba, neka se javi.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

nudim uslugu obrane naselja Empty
PostajNaslov: Re: nudim uslugu obrane naselja   nudim uslugu obrane naselja Icon_minitimesri stu 05, 2008 1:32 am

soundblaster je napisao/la:
ja nudim pomoc od 13000 pretorijana ako je stvarno potrebno.
naravno uz njih idu trgovci sa 23 000 hrane jer neznam sta cu sa hranom u zitnicama imam 320 000 hrane

p.s. ova pomoc se neodnosi na bobija (zna on zas)



bobi je tako i tako vec u par navrata zamalo brisao acc, pa nemoj da ti bobi posalje vojsku na tebe i da ti pobije to sto imas, i sravni glavni grad sa zemljom, a ne selo za kojim si se polakomio pa dosao bez najave i ikakvog pitanja, premda si ZNAO Sto mi pise u profilu...ti jedno malo nezahvalno, i POHLEPNO sranjce...

kako se samo grabiš za sela te moze biti samo sram, uopce nije bitno gdje je na mapi, samo da ti svoju guzicu ugnjezdiš... RATUJ MALO I NAPADNI NEKOG HEGOVCA UMJESTO DA SEREŠ.

imaš 15 sela i koliko si ih uzeo neprijatelju?

29 Oct Player (soundblaster) [--AS--] based village ₁₅ƁƐŏŵǔɭƒ
22 Oct Player (soundblaster) [--AS--] captured village Day 4 [Mystery] players`s (MaliOdRostilja) also has named it WH - Day 4 [Mystery]
20 Oct Village A Farm™ player (soundblaster) destroyed
19 Oct Player (soundblaster) [--AS--] based village A Farm™
17 Oct Player (soundblaster) [--AS--] based village Kmet 9
11 Oct Player (MateF) [{HEG}] captured village POW Camp 01 players`s (soundblaster) [--AS--] also has named it Smokvicus
9 Oct Player (soundblaster) [--AS--] based village Novo naselje
6 Oct Player (nazgul) [ACADEMY] captured village Macic 1 POW players`s (soundblaster) [--AS--] also has named it 28 - Hello Kitty
3 Oct Player (soundblaster) replaced alliance [One!] on [--AS--]
2 Oct Player (soundblaster) replaced alliance [--AS--] on [One!]
26 Sep Player (soundblaster) [--AS--] captured village I players`s (doctor) also has named it IG | Proffy | RPG 03
24 Sep Village A Farm™ player (soundblaster) destroyed
23 Sep Player (soundblaster) [--AS--] based village A Farm™
16 Sep Player (soundblaster) [--AS--] based village 02. Lanesse
6 Sep Player (soundblaster) [--AS--] captured village G players`s (Kraljgal) [A&D.CL1] also has named it °°Virtual DJ°°
21 Aug Player (soundblaster) [--AS--] captured village [7] Sadakat players`s (Thormaster) [A&D.CL1]
16 Aug Player (soundblaster) [--AS--] based village 9. New Roma
6 Aug Player (soundblaster) replaced alliance [DAN D] on [--AS--]
5 Aug Player (soundblaster) replaced alliance [1337] on [DAN D]
15 Jul Player (soundblaster) [1337] based village alpha 8
14 Jul Player (soundblaster) [1337] based village alpha 7
11 Jul Alliance [R.W.] player`s (soundblaster) was renamed on [1337]
19 Jun Player (soundblaster) replaced alliance [K.B.] on [R.W.]
18 Jun Player (soundblaster) [K.B.] based village alpha 6
16 Jun Village alpha 6 player (soundblaster) destroyed
14 Jun Player (soundblaster) [K.B.] based village Novo naselje
11 Jun Alliance [BP] player`s (soundblaster) was renamed on [K.B.]
9 Jun Player (soundblaster) replaced alliance [STRONG] on [BP]
6 Jun Player (soundblaster) [STRONG] captured village Selendra players`s (SexyBunny) also has named it alpha 5
14 May Player (soundblaster) [STRONG] based village Ivana place IV
26 Apr Player (soundblaster) [STRONG] based village Ivana place III
31 Mar Player (soundblaster) [STRONG] based village Ivana place II
9 Mar Player (soundblaster) enter an alliance [STRONG]
29 Feb Registered player (soundblaster) with villages:
29 Feb ivana place

a obzirom da se kurčiš i meni nešto govoriš:

14 Oct Player (bobi) [- AS -] captured village Uhu players`s (Jerko) [{HEG}] also has named it ܓܓܓ[61]ܓܓܓ
9 Oct Player (bobi) [- AS -] based village ܓܓܓ[555]ܓܓܓ
2 Oct Player (bobi) [- AS -] captured village 14-Winterspring players`s (Sixer) [{HEG}] also has named it [¤¤43¤¤]
25 Sep Player (bobi) [- AS -] captured village vojska players`s (ico) [{HEG}] also has named it [¤¤777¤¤]
14 Sep Player (bobi) [- AS -] captured village 09-Bogu iz nogu players`s (Sixer) [{HEG}] also has named it [°°42°°]
9 Sep Player (bobi) [- AS -] captured village WW players`s (Kraljgal) [A&D.CL1] also has named it [°°23°°]
27 Aug Player (bobi) [- AS -] captured village markos 6 players`s (galomix) [HOS] also has named it [°°444°°]
20 Aug Player (bobi) [- AS -] captured village [9.1] Anina kupka players`s (karliko) [HOS] also has named it [°°41°°]
15 Aug Player (bobi) [- AS -] captured village [2] players`s (turkovic) [HOS|W1]
4 Aug Player (bobi) [- AS -] based village [°°31°°]
3 Aug Player (bobi) [- AS -] captured village [1] FIAMA players`s (turkovic) [HOS|W1] also has named it [°°333°°]
13 Jul Player (bobi) [- AS -] based village 062
3 Jul Player (bobi) [- AS -] based village 061
23 Jun Player (bobi) [- AS -] based village 081
14 Jun Player (bobi) [- AS -] based village 09.
4 Jun Player (bobi) [- AS -] based village 08.
27 May Player (bobi) [- AS -] based village 07.
18 May Player (bobi) [- AS -] based village 06.
12 May Player (bobi) replaced alliance [A&D.S] on [- AS -]
7 May Player (bobi) [A&D.S] based village 05
28 Apr Alliance [A&D.hr] player`s (bobi) was renamed on [A&D.S]
23 Apr Player (bobi) [A&D.hr] based village 04
7 Apr Player (bobi) [A&D.hr] based village 03
24 Mar Player (bobi) replaced alliance [HT] on [A&D.hr]
3 Mar Player (bobi) [HT] based village Jarek
21 Feb Player (bobi) replaced alliance [[NOS]] on [HT]
15 Feb Player (bobi) enter an alliance [[NOS]]
11 Feb Found player (bobi) At the first analysis of a server with villages:
11 Feb Barekov Jarek

a pitaj jos malo ekipu koliko su sela uzeli zahvaljujuci meni...

balonja-odrasti i prestani gledat samo na svoje dupe!

onaj nježniji dio saveza tj žene molim da zanemare ovaj post, ali malog mi je vec puna kapa
[Vrh] Go down
soundblaster
Novi član
Novi član



Broj postova : 17
Registration date : 26.10.2008

nudim uslugu obrane naselja Empty
PostajNaslov: Re: nudim uslugu obrane naselja   nudim uslugu obrane naselja Icon_minitimesri stu 05, 2008 5:49 pm

auuuu...jesmo neustrasivi heroj bobi....jesi zavrsio?? dojadilo mi to citat al bar si me naucio povjesti mojeg acc.a:)

E koliko vidim kod tebe bio si u A&D.S e jel mi mos rec kak si se tam zvao??

kad smo vec kod toga "balonja-odrasti i prestani gledat samo na svoje dupe!" evo ti moj komentar: ja mozda jesam balonja ili kinac kak god uzmes jer imam 12 god ali to neznaci da me mozes vrijeđati.

A i sam kazes:

"imaš 15 sela i koliko si ih uzeo neprijatelju?"
-uzeo sam onoliko koliko trebam nisam pohlepan ko ti recimo...

"a pitaj jos malo ekipu koliko su sela uzeli zahvaljujuci meni..."
-vidim "zahvaljujuci meni..." a pogle sebe na ranku i onda si ti previse pomogao ekipi i kazes da sam pohlepan a ti u top 100 igrača

"kako se samo grabiš za sela te moze biti samo sram, uopce nije bitno gdje je na mapi, samo da ti svoju guzicu ugnjezdiš..."
-a maloprije druga priča kao pogledaj koliko si naselja uzeo....

"pa nemoj da ti bobi posalje vojsku na tebe i da ti pobije to sto imas, i sravni glavni grad sa zemljom"
- i onda se ja cudim zas ti stalno trazis hranu i obranu ajde posalji tu vojsku na HEG da tebe vise nenapadaju...

"RATUJ MALO I NAPADNI NEKOG HEGOVCA UMJESTO DA SEREŠ."
-ajde da te vidim lagano ratovat protiv nekog ko ima 6 naselja udri po onima koji su u top 100 naprimjer šimunček. ja bar ratujem sa jacima od sebe i zato uvijek izgubim svu off vojsku lako bi imeni bilo igrat protiv nekog ko ima 6-7 naselja

dojadilo mi vise pisat....

i da ak očeš da odem iz --AS--a otici cu ja nije bed ak smetam ima saveza ko u priči

pozz do idučeg tvog odgovora
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

nudim uslugu obrane naselja Empty
PostajNaslov: Re: nudim uslugu obrane naselja   nudim uslugu obrane naselja Icon_minitimesri stu 05, 2008 6:23 pm

soundblaster je napisao/la:
auuuu...jesmo neustrasivi heroj bobi....jesi zavrsio?? dojadilo mi to citat al bar si me naucio povjesti mojeg acc.a:)

E koliko vidim kod tebe bio si u A&D.S e jel mi mos rec kak si se tam zvao??

kad smo vec kod toga "balonja-odrasti i prestani gledat samo na svoje dupe!" evo ti moj komentar: ja mozda jesam balonja ili kinac kak god uzmes jer imam 12 god ali to neznaci da me mozes vrijeđati.

A i sam kazes:

"imaš 15 sela i koliko si ih uzeo neprijatelju?"
-uzeo sam onoliko koliko trebam nisam pohlepan ko ti recimo...

"a pitaj jos malo ekipu koliko su sela uzeli zahvaljujuci meni..."
-vidim "zahvaljujuci meni..." a pogle sebe na ranku i onda si ti previse pomogao ekipi i kazes da sam pohlepan a ti u top 100 igrača

"kako se samo grabiš za sela te moze biti samo sram, uopce nije bitno gdje je na mapi, samo da ti svoju guzicu ugnjezdiš..."
-a maloprije druga priča kao pogledaj koliko si naselja uzeo....

"pa nemoj da ti bobi posalje vojsku na tebe i da ti pobije to sto imas, i sravni glavni grad sa zemljom"
- i onda se ja cudim zas ti stalno trazis hranu i obranu ajde posalji tu vojsku na HEG da tebe vise nenapadaju...

"RATUJ MALO I NAPADNI NEKOG HEGOVCA UMJESTO DA SEREŠ."
-ajde da te vidim lagano ratovat protiv nekog ko ima 6 naselja udri po onima koji su u top 100 naprimjer šimunček. ja bar ratujem sa jacima od sebe i zato uvijek izgubim svu off vojsku lako bi imeni bilo igrat protiv nekog ko ima 6-7 naselja

dojadilo mi vise pisat....

i da ak očeš da odem iz --AS--a otici cu ja nije bed ak smetam ima saveza ko u priči

pozz do idučeg tvog odgovora

ohohohohobuahahahhahahhahhahhahah, pa tebi stvarno nije jasno da broj mojih sela nije pohlepa nego čišcenje njeprijatelja?

Oces mi reci da sixer ili karliko kojima sam uzimao sela nisu dovoljno veliki?

hahahhaha... joj balonja gramzivi, čim si vidio da netko od naših odustaje od igre odmah si slao senatore da pokupiš selo... ima da te bude sram. Kaj se mene tice, samo izvoli i izidji iz saveza, tako i tako si sve, samo ne TIMSKI IGRAČ...


soundblaster 19.10.08
RE^3: bez naslova 11:46:19

pa da heg mi uzeo 2 naselja od 700 popa i zelim se vratiti na svoj rank i uzimam prvo sto mi padne pod ruku
____________
.308 Winchester je napisao-la:

ok.. mezak te zajebo, kao što si i ti mene zajebo za ono naselje koje je na kraju uzeo HEG.. ali to nije bitno, bilo pa prošlo.. ali zar nevidiš da je naselje odmah pored mog croopa i od velike koristi bi mi bio za daljnje štancanje vojske. a ti tamo imaš jedno naslje i opet imaš jahanja do njega... pa bi te ljepo zamolio da mi prepustiš to naselje..
____________
soundblaster je napisao-la:

ma boli mene sta si ti rezervirao dok sam ja rezervirao naselja drugi su ih uzimali primjer mezak e ak on moze uzimati rezervirana naselja mogu i ja
____________
.308 Winchester je napisao-la:

alo.. pa šta ti diraš naselje koje sam ja rezervirao neki dan..

uzimaj HEGU naselja, luzeru jedan... a to sto imas doma 15000 preta dovoljno govori o tome koliko saljes kad treba...

Moj rank i u populaciji i u obrani i u napadu ti govori kako ja igram... a to kako si igraš najbolje govore tvoja pisamca winchu koji, za razliku od tebe, ratuje protiv protivnika.

To sto ti ne znas igrati to nije moj problem, ali je problem saveza u kojem jesi jer te je vec davno trebalo izbacit iz saveza i otet ti sva sela da se sa njima igra netko tko zna.
[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

nudim uslugu obrane naselja Empty
PostajNaslov: Re: nudim uslugu obrane naselja   nudim uslugu obrane naselja Icon_minitimesri stu 05, 2008 6:36 pm

Daj nudim uslugu obrane naselja 71699 ovo
-Mala zamjerka soundblaster-u što je otvorio ovu temu "kao da poklanja veliki def" , a odmah iza toga proziva ljude iz saveza na koje se taj def ne odnosi Laughing
Osobno ti nebi zamjerio ako imaš toliko godina s koliko se predstavljaš, mada sumnjam u tvoje godine jer djeca su ne iskvarena.

nudim uslugu obrane naselja 71699
[Vrh] Go down
Sponsored content





nudim uslugu obrane naselja Empty
PostajNaslov: Re: nudim uslugu obrane naselja   nudim uslugu obrane naselja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
nudim uslugu obrane naselja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nudim/dajem
» naselja od dVb
» preuzimanje naselja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Obavijesti :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: