Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prijavnica igraca Fione

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Fione
Gost




Prijavnica igraca Fione Empty
PostajNaslov: Prijavnica igraca Fione   Prijavnica igraca Fione Icon_minitimesri lis 15, 2008 2:23 pm

Po uputama:

1. Solirao sam ignorirajuci sve pozivnice u saveze;Gali,pop 5255 kordinate glavnog grada -10/44

2. Zeleci izbjeci sveopcu paniku i trazenje bilo kakvog organiziranog saveza uoci kraja servera prijavljujem se ne samo vama nego jos trima jakim savezima i trazim superiornu organizaciju kao i zdravu atmosferu u buducem savezu.

3.Solista..,napadao samo iz odmazde i to veoma kvalitetno ne suprostavljao se , nego eskivirao napadima jacih i agresivnih igraca na partizanski nacin.Udri trosi resse i skrivaj vojsku po naseljima.

4.Nemam ni sittera kao ni koristenje istog racunala i s2 (uz O Game i Ikariam) mi je i previse tako da i na eventualno pitanje odgovaram unaprijed:nisam regan ni na s1 ni na s3
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Prijavnica igraca Fione Empty
PostajNaslov: Re: Prijavnica igraca Fione   Prijavnica igraca Fione Icon_minitimečet lis 16, 2008 12:05 am

Stvarno je jako dugo trebalo da udes kod nas...vidim baysa je svoje odradio jako brzo Very Happy Very Happy
Sretno u igri i kako se kaze kod nas, AS long AS We live!!
cheers

A sada malo mjuze frulam
king kralj
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

Prijavnica igraca Fione Empty
PostajNaslov: Re: Prijavnica igraca Fione   Prijavnica igraca Fione Icon_minitimečet lis 16, 2008 3:41 am

posao je ovom brzinom odradila rimljanka queen preobučena u rimljana king ja sam samo dao aktivaciju na forum Laughing

P.S. : vadi to iz čube dok te nije skužila
[Vrh] Go down
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka


Broj postova : 43
Age : 43
Registration date : 24.06.2008

Prijavnica igraca Fione Empty
PostajNaslov: Re: Prijavnica igraca Fione   Prijavnica igraca Fione Icon_minitimečet lis 16, 2008 1:37 pm

Baysa ne prijeti ljudima samnom jer ce biti tuctuc

Ionako zbog tvojih "dosjetki" vec svi misle da sam ja strasno opasna i stalno ljuta a ja jadna ni kriva ni duzna frulam
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Prijavnica igraca Fione Empty
PostajNaslov: Re: Prijavnica igraca Fione   Prijavnica igraca Fione Icon_minitimečet lis 16, 2008 8:24 pm

Ma to je čačkalica u ustima...nije to ne znam kaj Very Happy

Ne znam zakaj, ali u zadnje vrijeme volim stavljati mjuzu u postove pa cu i sada
Razz

[Vrh] Go down
Fione
Novi član
Novi član



Broj postova : 2
Registration date : 15.10.2008

Prijavnica igraca Fione Empty
PostajNaslov: Re: Prijavnica igraca Fione   Prijavnica igraca Fione Icon_minitimepet lis 17, 2008 1:08 am

ah kako je divno naici na tako toplu dobrodoslicu flower

od ganuca smo po prvi put posjetili susjede sa nasom nezasitnom ali ipak uljudjenom armadom (strah od Carle Del Ponte i od konvencije UN-a o humanomm ratovanju)

pljen nije vrijedan spomena ali .., ukolikome budete i dalje tako bodrili poslati cemo legate u trazenju svjetskog cuda po sva tri servera affraid

a ko je strasan i ko strasniji , najnovija deklinacija glasi:

Strasan , strasniji , Fione (tj , bolja polovica ovog acc-a)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijavnica igraca Fione Empty
PostajNaslov: Re: Prijavnica igraca Fione   Prijavnica igraca Fione Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijavnica igraca Fione
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zamolba za clanstvo u savez
» Tomi_os prijavnica
» prijavnica
» prijavnica
» prijavnica

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Alte Schule :: javni Forum :: prijave za ulazak AS-
Forum(o)Bir: