Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI, I SAVEZNICI, ML-M

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Empty
PostajNaslov: DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI, I SAVEZNICI, ML-M   DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Icon_minitimepet lis 10, 2008 11:57 am

Ovako, ekipa iz ~AS~ si je uzela dosta maha sa stvaranjem novih saveza koji nose nase ime.
Problem je glavni sto su u te nove As saveze pocele bjezati farme od 2P saveza i dok god su one u tim savezima - AS - nece priznati te saveze, radi se o ~~AS~~ i ~AS~ac.

ML-M...j akolko znam dogovr je bio da svi ASevi imaju istu diplomaciju, a sada vidim da --AS--ima sa ML-M...ok, ML-M je super savez, tu se slazem, ali mi sa njima ne dobivamo nista, ajd nece napasti nas WW. UZ {HEG} jedini savez koji nama nesta moze je 2P i treba uvijek pogledati u kakvim su oni odnosima...recimo, 5 polja desno od mene na karti se nalazi {HEG}, a 5 polja dolje se nalazi brdo 2P saveza i bivse ACADEMY...sa jednim mozemo voditi rat, ali sa 2 saveza je smrt jos dodatnih 10 igraca sto prije dolsaka natara nije u redu.
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Empty
PostajNaslov: Re: DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI, I SAVEZNICI, ML-M   DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Icon_minitimepet lis 10, 2008 1:40 pm

Slazem se. Svi Isti!!!!!
A ovo s AS-evima treba odmah rijesit.
ML-M je super savez. Znam neke ljude iz glavna 2 ML-Ma i ljudi su na mjestu. Pomoci ce koliko god moze a i rokaju se s HEG-ovcima sto ce nama,bar ja tako mislim olaksat kod gradnje WW. Mislim da s njima s obzirom na polozaj ne trebamo imat nista sluzbeno ali svakako treba odrzat dobre odnose.
[Vrh] Go down
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka


Broj postova : 43
Age : 43
Registration date : 24.06.2008

DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Empty
PostajNaslov: Re: DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI, I SAVEZNICI, ML-M   DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Icon_minitimepet lis 10, 2008 3:22 pm

Moje misljenje (skromno) je da nema nista loseg u sklapanju saveznistva sa ML-M savezima. Oni su u stalnim sukobima sa savezima HEG i CSNI dakle sa istim onim savezima s kojima i mi stalno ratujemo i mogu nam puno pomoci u borbi protiv njih. Mi smo takodjer saveznici i sa svim 2P savezima i to nam (istina) daje ogromnu prednost u borbi protiv HEG-a.

Dakle ne vidim ni jedan razlog zasto ne bi mogli biti saveznici i jednima i drugima s obzirom da se (navodno) ACADEMY ionako raspada a i da se ne raspada kako nama nije smetalo saveznistvo 2P saveza sa ACADEMY tj. HEG savezima?
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Empty
PostajNaslov: Re: DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI, I SAVEZNICI, ML-M   DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Icon_minitimepet lis 10, 2008 3:53 pm

Evo i ja i hells angel imamo dobar kontak sa 2p savezima i to necemo mijenjati ni po zivu glavu....sa 2p.north mogu odmah reci da su ok ljudi, evo u ovom trenu kod par nasih igraca stoji njihovo deff pojacanje.

Da smo isli prekidati sa 2p saveznistvo kada su se sa HEGom sprijateljili, mogu reci da bi doslovno dobili jednu novu ogromnu frontu sto bi bila smrt...nemojte me krivno shvatiti, mi smo jak savez, ali i njemacka je bila u 2 svjetskom ratu najjaca pa kada je otvorila dvije fronte je dobila po tamburi...treba rokati po {HEG} ko moze, ostali neka deff salju maximalno i to je to i ponekada ostati neutralan.

2p se odmice od HEGa lagano, to znam iz razgovora sa njima, neki njihovi igrac su nam cestitali na dobroj diplomaciji neki dan...sa ML-M se slazem sa hells angelom, nista sluzbeno jer cemo si samo zakomplicirati zivot, ali tu smo ako im treba pomoc....ML-M je predaleko da bi nama mogao pomoci u nasem ratu i to je to. dosta
[Vrh] Go down
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka


Broj postova : 43
Age : 43
Registration date : 24.06.2008

DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Empty
PostajNaslov: Re: DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI, I SAVEZNICI, ML-M   DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Icon_minitimepet lis 10, 2008 3:58 pm

Ma nisam ni mislila nesto lose o 2p savezima, naprotiv, sve najbolje o njima.

Samo kazem da ako mi nismo imali nista protiv njihovog prijateljstva sa heg savezima ne bi ni oni trebali imati nista protiv sa nasim prijeteljstvom sa ML-M savezima i to je to.

Sve najbolje o 2P-u i ni na kraj pameti mi nije bilo da trebamo s njima prekinuti saveznistvo ili tako slicno, samo mislim da nema razloga da ne budemo saveznici i sa jednima i sa drugima.

Ali na kraju krajeva ja sam teski mirotvorac pa mozda ne razmisljam na nacin ratnika Laughing
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Empty
PostajNaslov: Re: DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI, I SAVEZNICI, ML-M   DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Icon_minitimepet lis 10, 2008 4:02 pm

DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Prva_f10

evo mi se nalazimo di pise AS...nije mi htjelo 4 savaze dati na mapi...zeleno je 2p i to samo jedan 2p, a ima ih ko gljiva poslije kise...sada da 2p odluci protiv nas samo povucite crtu i dobivate ogromnu frontu, a to necemo dopsutiti...Ml-M se nalazi u +- kvadrantu i predaleko su od nas...

evo dadatak:[img]DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M 2_frto10[/img]

plava crta oznacava mogucu novu fronut i zajeb kak bi rekli... Very Happy Very Happy
p.s.~~AS~~ i ~AS~ac nemojte priznavati, u njih bjeze farme...nitko pa ni mi ne zelimo skrivati farme...eto dosta od mene...molim ubuduce da svi Asevi imaju istu diplomaciju... mahanje
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Empty
PostajNaslov: Re: DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI, I SAVEZNICI, ML-M   DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Icon_minitimepet lis 10, 2008 5:55 pm

podržavam sve što si rekao prijatelju Smile

no meni nije bio cilj da otvorim nama drugu frontu, nego {HEG}-u (makar i lažnu)
jer dovoljno je smo da krene puno fejkova od najjačih iz ML-M, na {HEG} i oni su u panici,te je veća mogućnost da im se rasipa def na više strana, što nam u startu daje ogromnu prednost
uz to još i ja širim razne dezinformacije, gdje god stignem Laughing

zamislite hipotetsku situaciju :
krene patka da jacques i još par njih ide na po dva grada od prasoždera i šimunčeka (jedan je obavezno gg)
oni pošalju fejkove i daju nam vremena udara
mi se ravnamo po njihovim fejkovima i udaramo sa svojim fejkovima u isto vrijeme na iste mete
što mislite koliko će se defa tamo naći ?
to nam ostavlja dovoljno prostora da se udari na nekoga trećeg punom snagom, jer će taj sigurno biti slabije branjen

nemam ništa protiv 2P, pogotovo ako se odreknu HEG-a, ali nisam niti vidio niti čuo da imamo neke osobite koristi od njih što se tiće {HEG}-a, ali ok možda samo nisam dobro informiran Embarassed
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Empty
PostajNaslov: Re: DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI, I SAVEZNICI, ML-M   DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Icon_minitimepet lis 10, 2008 6:58 pm

Baysa je napisao/la:
podržavam sve što si rekao prijatelju Smile

no meni nije bio cilj da otvorim nama drugu frontu, nego {HEG}-u (makar i lažnu)
jer dovoljno je smo da krene puno fejkova od najjačih iz ML-M, na {HEG} i oni su u panici,te je veća mogućnost da im se rasipa def na više strana, što nam u startu daje ogromnu prednost
uz to još i ja širim razne dezinformacije, gdje god stignem Laughing

zamislite hipotetsku situaciju :
krene patka da jacques i još par njih ide na po dva grada od prasoždera i šimunčeka (jedan je obavezno gg)
oni pošalju fejkove i daju nam vremena udara
mi se ravnamo po njihovim fejkovima i udaramo sa svojim fejkovima u isto vrijeme na iste mete
što mislite koliko će se defa tamo naći ?
to nam ostavlja dovoljno prostora da se udari na nekoga trećeg punom snagom, jer će taj sigurno biti slabije branjen

nemam ništa protiv 2P, pogotovo ako se odreknu HEG-a, ali nisam niti vidio niti čuo da imamo neke osobite koristi od njih što se tiće {HEG}-a, ali ok možda samo nisam dobro informiran Embarassed




Sto se tice fejkova od strane ML-Ma,to sve mozemo i bez sluzbene diplomacije jer ruku na srce ako sklopimo sluzbeno s ML-M nesto necemo dobit ono sto mislite jer se oni krse s HEGom i nece uc u nas rat isto kao sto mi ne bi usli u njihov u ovom trenutku. Mi imamo svoju frontu a oni svoju i to ne treba prosirivat sad prije Natara.

Sto se tice 2P Dobili smo i vise nego se misli. Dobili smo MIR s te strane. I na toj strani nam sad ne trebaju trzavice.

Ne treba pretjerivat s sluzbenom diplomacijom. Savezna lista nam ne treba izgledat kao djecja slikovnica.

Ali opet sto god da se odluci,to moraju imat svi ASevi.
Koliko znam politika AS grupacije je da smo svi isti. Tako to treba i bit. Ne moze sad dva saveza imat neke napove ili saveznistva a drugih 3-4 ne. To ispada neprofesionalno. Mislim da smo mi prejaka i predobra grupacija da bi to dozvolili.


Svi isti !!!!! DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M 87262
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Empty
PostajNaslov: Re: DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI, I SAVEZNICI, ML-M   DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Icon_minitimesub lis 11, 2008 1:08 pm

ajde vidim da svi u pravilu isto razmisljamo i to je ono najvaznije živili

neka stvari ostanu sada ovakve kakve jesu, istina je za 2p da je malo odigrao, tj. poprilicno puno sa HEGom prljavo, ali takva je igra i sta sada, nisu svi njihovi igraci to podrzavali, tu je bio onaj savez DP(Dj Pive) di je otislo par jako utjecajnih ljudi iz 2p i sada su se vratili u 2p.north kao moralni pobjednici...opet evo imamo deff njihov kod par igraca i kada zatreba ja cu se javiti tamo da nam ga jos salju...sa Ml-M necemo sluzbeno, glavni razlog je da ne bi jos netko iz 2p poceo govoriti tamo kod njih kako smo sada sa Ml-M u paru i na taj nacin mozemo dati povoda nekom pogorsanju odnosa...mi smo ispali ok kao saveznici prema njima, prekinuli NAP sa Dicktatom koji smo imali prije saveznistav sa njima i oni to znaju.

kolko vidim vikend je sa vremenom super, sada treba razmisliti kam pobjeci vanka na sunceko i pivkana Very Happy
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Empty
PostajNaslov: Re: DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI, I SAVEZNICI, ML-M   DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Icon_minitimeuto lis 14, 2008 12:25 pm

Grand Master je napisao/la:
Evo i ja i hells angel imamo dobar kontak sa 2p savezima i to necemo mijenjati ni po zivu glavu....sa 2p.north mogu odmah reci da su ok ljudi, evo u ovom trenu kod par nasih igraca stoji njihovo deff pojacanje.

Da smo isli prekidati sa 2p saveznistvo kada su se sa HEGom sprijateljili, mogu reci da bi doslovno dobili jednu novu ogromnu frontu sto bi bila smrt...nemojte me krivno shvatiti, mi smo jak savez, ali i njemacka je bila u 2 svjetskom ratu najjaca pa kada je otvorila dvije fronte je dobila po tamburi...treba rokati po {HEG} ko moze, ostali neka deff salju maximalno i to je to i ponekada ostati neutralan.

2p se odmice od HEGa lagano, to znam iz razgovora sa njima, neki njihovi igrac su nam cestitali na dobroj diplomaciji neki dan...sa ML-M se slazem sa hells angelom, nista sluzbeno jer cemo si samo zakomplicirati zivot, ali tu smo ako im treba pomoc....ML-M je predaleko da bi nama mogao pomoci u nasem ratu i to je to. dosta

Pozdrav ekipa!!

svi pametno zborite ali mislilm da je ovdje sve receno 2P savezi su nam mogu u saveznistvu puno vise pomoci ali isto tako u neprijateljstvu odmoci. imamo dobre odnose samo ih treba nastavit ML-M savezi su dobri isto kolko hahahahah su Japanci bili dobri Njemcima sve 5 al s druge strane svijeta tako i ove treba dozvljavat. elephant
[Vrh] Go down
Sponsored content





DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Empty
PostajNaslov: Re: DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI, I SAVEZNICI, ML-M   DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI,  I SAVEZNICI, ML-M Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI, I SAVEZNICI, ML-M
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Novi wing --- AS ---
» Novi server ili restart S2???
» Novi wing na sjeveru

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: