Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 REORGANIZACIJA SAVEZA

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

REORGANIZACIJA SAVEZA Empty
PostajNaslov: REORGANIZACIJA SAVEZA   REORGANIZACIJA SAVEZA Icon_minitimepet kol 29, 2008 12:17 pm

Znaci pisali ste o tome vec na forumu, idemo to pokrenuti jer je zaista vrijeme...glavni savez ne smije padati na ljestvici, a nove clanove je tesko naci vise.
Evo ja sam probao ugurati 15 novih jakih igraca iz Antza, ali prijateljstvo ih muci...po meni treba formirati jaki glavni savez koji ce biti u top 5 i to sto brze...uzeti iz --AS-- najbolje igrace, aktive i krenuti u to,
Slusam prijedloge...
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

REORGANIZACIJA SAVEZA Empty
PostajNaslov: Re: REORGANIZACIJA SAVEZA   REORGANIZACIJA SAVEZA Icon_minitimepet kol 29, 2008 12:48 pm

Evo me novi sam pa me malo sram i neugodno mi je pred šefovima pricati.
--AS-- se ne slaze da se napravi jedan jak savez.Po meni je nebitno koji smo na ljestvici.Iskreno dok sam bio u HOS/BRO bili smo oko 20-tog mjesta,ALI kad su krenuli napadi ma odmah poruke po mobitelima,netko je stalno bio na msn-u,ak ne stizu falange saljes konje da stignu...tako i tu treba,e sad mozda brojevi mobitela zvuce malo zaluđeno,ali ako cemo ici po WW morat ce se i to ali i iz -AS-a maljo ljudi pohađa skajp,samo su decki iz --AS--a tamo.
PO MENI,IZBACIVANJE NEAKTIVACA,MICANJE MULTIACC-ova(ja cu trebat 2 acc-a ako ima tko za 2 frenda(jedan od njih je fandala)pa ih mozemo iskoristiti)I UTOVAR AKTIVNIH U NAS SAVEZ.JER SAD IMAMO 2 SAVEZA KOJA SU PUNA ODLICNIH IGRACA,ALI I TOTALNIH PASIVNJAKA,DEFF SE GUBI A SELO SE NE OBRANI.AJDE DA SE IZGUBI 20K DEFF-A PA DA SELO OSTANE NASE,ALI OVAKO JE TO NEISPLATIVO.I KAD BI UZELI EKIPU IZ --AS--a(jer i oni tamo gube deff na nekim akcijama koje ne uspjevaju)I FORMIRALI EKIPU BILO BI PUNO BOLJE I LAKSER NAMA JER BI SE SVI ONDA TRUDILI A NE POLA LJUDI IZ OBA SAVEZA.

DAKLE ZAKLJUCAK---UZET IGRACE IZ --AS--a(mislim da sam sad pokazao da bi to bila prednost),NAPRAVIT(citaj prisilit)---AS--- DA JAKO POBOLJSAMO KOMUNIKACIJU I ONDA IMAMO 2 JAKA SAVEZA,A OVAK NAS OSLABLJUJU DI SMO NAJRANJIVIJI.A RANJIVO MJESTO NEBI SMJELI IMAT.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

REORGANIZACIJA SAVEZA Empty
PostajNaslov: Re: REORGANIZACIJA SAVEZA   REORGANIZACIJA SAVEZA Icon_minitimepet kol 29, 2008 12:53 pm

Neki se ne slažu sa tim potezom, ali ja sam za... Sa time da ukoliko su susjedi iz saveza u razlicitim ASovima, trebali bi biti sitteri... tako da vide sta se desava i u drugim savezima... ako zatreba pomoc da mogu i sami poslati kruznu i u drugom savezu.

Moje je misljenje i takvo da bi, ukoliko je moguce trebalo i obaviti spajanje sa DOBBANom, i to na nacin Uber glavnog saveza i mrvicu slabijih wingova... ali sa time bi dobili respektabilne brojke, i puno kvalitetnije organiziranje obrane i napada.

Naravno, na nasoj bi diplomaciji ostalo da pokusaju da ostane ime naseg saveza... ili sa nekim minimalnim izmjenama...

to je moje misljenje...

Sama podjela po grupama moze ostati i dalje, ali glavni savez bi trebao biti malo jaci, u njemu se ne bi smjelo desavati da dolazi do crvenih tockica... zute jos ajde, povremeno i moze...

I btw, nije sve u populaciji... Za glavni savez treba biti spreman ratovati... takvi nam trebaju, a ne neki koji ce podviti rep i izici iz saveza zato jer ih napadaju.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

REORGANIZACIJA SAVEZA Empty
PostajNaslov: Re: REORGANIZACIJA SAVEZA   REORGANIZACIJA SAVEZA Icon_minitimepet kol 29, 2008 12:56 pm

don-kaco je napisao/la:
Evo me novi sam pa me malo sram i neugodno mi je pred šefovima pricati.
--AS-- se ne slaze da se napravi jedan jak savez.Po meni je nebitno koji smo na ljestvici.Iskreno dok sam bio u HOS/BRO bili smo oko 20-tog mjesta,ALI kad su krenuli napadi ma odmah poruke po mobitelima,netko je stalno bio na msn-u,ak ne stizu falange saljes konje da stignu...tako i tu treba,e sad mozda brojevi mobitela zvuce malo zaluđeno,ali ako cemo ici po WW morat ce se i to ali i iz -AS-a maljo ljudi pohađa skajp,samo su decki iz --AS--a tamo.
PO MENI,IZBACIVANJE NEAKTIVACA,MICANJE MULTIACC-ova(ja cu trebat 2 acc-a ako ima tko za 2 frenda(jedan od njih je fandala)pa ih mozemo iskoristiti)I UTOVAR AKTIVNIH U NAS SAVEZ.JER SAD IMAMO 2 SAVEZA KOJA SU PUNA ODLICNIH IGRACA,ALI I TOTALNIH PASIVNJAKA,DEFF SE GUBI A SELO SE NE OBRANI.AJDE DA SE IZGUBI 20K DEFF-A PA DA SELO OSTANE NASE,ALI OVAKO JE TO NEISPLATIVO.I KAD BI UZELI EKIPU IZ --AS--a(jer i oni tamo gube deff na nekim akcijama koje ne uspjevaju)I FORMIRALI EKIPU BILO BI PUNO BOLJE I LAKSER NAMA JER BI SE SVI ONDA TRUDILI A NE POLA LJUDI IZ OBA SAVEZA.

DAKLE ZAKLJUCAK---UZET IGRACE IZ --AS--a(mislim da sam sad pokazao da bi to bila prednost),NAPRAVIT(citaj prisilit)---AS--- DA JAKO POBOLJSAMO KOMUNIKACIJU I ONDA IMAMO 2 JAKA SAVEZA,A OVAK NAS OSLABLJUJU DI SMO NAJRANJIVIJI.A RANJIVO MJESTO NEBI SMJELI IMAT.

nije stvar o jednom jakom savezu. Stvar je u tome da jači glavni savez je ujedno i bolja zaštita za wingove... i ukoliko se nesto uspije izdogovarati sa DObbanom, imati cemo materijala za 3 jaka saveza...

trebalo bi na neku foru i rijesiti se spijuna... ali to je nemoguca misija Sad
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

REORGANIZACIJA SAVEZA Empty
PostajNaslov: Re: REORGANIZACIJA SAVEZA   REORGANIZACIJA SAVEZA Icon_minitimepet kol 29, 2008 2:47 pm

mislim da je zaista ziva istina da je puno multi accova u wingu i zato se te racune lagano napadi i sve...jebiga nije vise da se pazi 3 sela kod sebe, vec se mora paziti 10 sela kod sebe, i onda jos 5 na drugom acc...po meni trebalo bi spojiti nas i --AS-- u jaci savez.
iz DOBBANa su dali prijedlog za stvaranje novoga jakoga savaza kojega bi cinila najbolja ekipa od nas i od njih, i o tome treba razmisliti, sumnjam da cemo ime uspijet zadrzati, tu prije dolazi do stvaranja novgog imena ili ASDOBBAN Smile
DOBBAN je isto u ratu sa HEGom, ali sa {HEG} su jos saveznici...kud njihova politika vodi stvarno ne kuzim.

Ne znam tko je vidio, tko ne, jucer sam radio obranu svog sela protiv marinf i vjerujete u 2 sata nece netko uspijeti dovuci obranu koju sam ja dovukao ako nije aktivan tolko, kako sam ju dovukao moja tajna, al i odaziv ekipe je bio super...spremao sam se na to jako dugo, 3 zitnice napravio, zid lvl 20 i +10% obrana...ishod bitke me, a iskreno razocarao totalno. hrana je bila cca -25 000 po satu.

http://travilog.org.ua/hr/8829086/c701c3db5f686b2eed27973144e7d4d1
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

REORGANIZACIJA SAVEZA Empty
PostajNaslov: Re: REORGANIZACIJA SAVEZA   REORGANIZACIJA SAVEZA Icon_minitimepet kol 29, 2008 2:50 pm

sada sma pogledao, ako uzememo recimo 20 najboljih iz --AS-- mislim da ce taj wing relativno brzo pasti, ako mi kao glavni savez necemo biti agresivni do maximuma i napadati HEG.
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

REORGANIZACIJA SAVEZA Empty
PostajNaslov: Re: REORGANIZACIJA SAVEZA   REORGANIZACIJA SAVEZA Icon_minitimepet kol 29, 2008 3:53 pm

sve stoji.ali ako se ide u spajanje sa dobban-om tzo trebaodmah sada odmah njih pozvati na skajp i rjesti.ovi jako tuku sad,nije vise pikanje.izudarat ce nas sa svih strana da ni necemo bit svjesni.odamh skupit --as-- i dobban na skajpu i razgovarat,iskreno rec kakva je situacija u savezima i postic neki dogovor...od nocas u ponoc su pala 3 sela...vise si nesmijemo dopustit da idemo:"ma rjesit cemo vec".kasno ce bit
[Vrh] Go down
moto
Newbie
Newbie
moto


Broj postova : 72
Registration date : 24.06.2008

REORGANIZACIJA SAVEZA Empty
PostajNaslov: Re: REORGANIZACIJA SAVEZA   REORGANIZACIJA SAVEZA Icon_minitimepet kol 29, 2008 4:56 pm

gledam malo ovaj hof i koa i gradnd sam raočaran al ja sam bar navikao na takvu situaciju
što se tiće spajanja seva mislim da bi sve trebalo zbuksati u 2 asa i onda razraditi plan i program jer koliko se meni ćini jos uvjek igramo svak za sebe
Znam da se misljenje malih igraca poput mene bas i ne uzima za ozbiljo a i tko bi netkog u savezu poput mene koji je kao crna rupa za def proguta sve sto stigne kod njega Smile)
Zaključak:
2 jaka asa a s dobanom šta se dogovori dobro se dogovori

ostali ok igrači bi mogli zajedno s nekim dobanovim igračima i nekakav novonastali ving ma kako se to zvalo ime nije bitno bitan je stav
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

REORGANIZACIJA SAVEZA Empty
PostajNaslov: Re: REORGANIZACIJA SAVEZA   REORGANIZACIJA SAVEZA Icon_minitimepet kol 29, 2008 5:15 pm

Makrivo si shvatio,ne pricamo tu o malim i velikim igracima,ti si odlican igrac po meni i nebi isao nikud sa strane.ovdje je stvar u neaktivcima i aktivcima.ti se trudis,komuniciras a to je potrebno.nikad mi nece bit zao tebi sav deff poslat ni takvima.Evo rekao sam grand masteru prije pola sata dapogleda burekov profil-poruka koja pise tamo je kruzna iz naseg saveza.kako je on dosao do nje???spijuna ima...a mislis da smo ja,GM ili greenboy spijuni?mi pusimo deff i njima se sela uzimaju.netko od ljudi koji samo grade i koje nitko ne dira odaju informacije...to su neaktivci.
[Vrh] Go down
moto
Newbie
Newbie
moto


Broj postova : 72
Registration date : 24.06.2008

REORGANIZACIJA SAVEZA Empty
PostajNaslov: Re: REORGANIZACIJA SAVEZA   REORGANIZACIJA SAVEZA Icon_minitimepet kol 29, 2008 6:02 pm

don-kaco je napisao/la:
Makrivo si shvatio,ne pricamo tu o malim i velikim igracima,ti si odlican igrac po meni i nebi isao nikud sa strane.ovdje je stvar u neaktivcima i aktivcima.ti se trudis,komuniciras a to je potrebno.nikad mi nece bit zao tebi sav deff poslat ni takvima.Evo rekao sam grand masteru prije pola sata dapogleda burekov profil-poruka koja pise tamo je kruzna iz naseg saveza.kako je on dosao do nje???spijuna ima...a mislis da smo ja,GM ili greenboy spijuni?mi pusimo deff i njima se sela uzimaju.netko od ljudi koji samo grade i koje nitko ne dira odaju informacije...to su neaktivci.

ma dobro jam ja skuzio to je bila samo mala šala na moj račun
istina je jedna da ako se malo bolje ne aktiviramo i ne reorganiziramo odee mast u propast
(nisam htio napisat as)
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

REORGANIZACIJA SAVEZA Empty
PostajNaslov: Re: REORGANIZACIJA SAVEZA   REORGANIZACIJA SAVEZA Icon_minitimesub kol 30, 2008 3:54 pm

na DOBBAN nemojte racunati na udrzuvanje..oni su sada isto kupirani sa HEG glavnim savezom...danas su pokrenuli u svom savezu glasanja dal ce prekinuti savznistvo sa HOSom tj kak se vec zovu sada i vidili bumo sta ce odluciti...osbno mislim da nece prekinuti, al vidli bumo...kada tada doci ce red na njih, a po meni se ne pamte savezi koji su sustili vec oni koji su rokali i koji se bore...ncak i ako ne osvojis WW ljudi znaju da si bio u jebenom savezu i da ste super igrali.
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

REORGANIZACIJA SAVEZA Empty
PostajNaslov: Re: REORGANIZACIJA SAVEZA   REORGANIZACIJA SAVEZA Icon_minitimepet ruj 12, 2008 11:35 am

Ovdje cu samo rec da je DOBBANu pametnije da se nama prikloni jer ja na nasem podrucju.I kad bi pridobili njih,uvjeren sam da bi mi prvi napravili WW. Imam frenda kod njih u vodstvu a i moj diplomat ima isto nekog pa mozemo malo ispitat kako disu,kakvi su im planovi itd.
[Vrh] Go down
Sponsored content





REORGANIZACIJA SAVEZA Empty
PostajNaslov: Re: REORGANIZACIJA SAVEZA   REORGANIZACIJA SAVEZA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
REORGANIZACIJA SAVEZA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jurrassic (-AS-) vs praline (Bez saveza)
» buduca pravila saveza
» Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: