Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 prijedlog US/TNT

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimesub svi 10, 2008 3:28 am

ja bi predlozio tihi nap ili cak tiho saveznistvo sa malim ali jako sposobnim savezom US/TNT cak da ih pokusamo pripojit neke wingovima jer su dobra ekipa.

iamli smo nap dok smo bili u tincicama i u oke odnosima smo
[Vrh] Go down
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimesub svi 10, 2008 5:16 am

ne bih za sada ikog pripajao. ali sam za dobre odnose
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimesub svi 10, 2008 6:47 pm

nisam ni mislo prije nego sa wingovi dovedu u red i mislio sam tajno nes nis u opisu saveza.
[Vrh] Go down
zvonimir222
Administrator
Administrator
zvonimir222


Broj postova : 123
Registration date : 02.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimepon svi 26, 2008 12:13 pm

sorry ako ozivljavam temu, ali dobivam vec dosta poruka od tih US/TNT... oni su kao za neku suradnju

Mad__Max 26.05.08
bez naslova 10:41:57

Evo javljam ti se drugi put u zadnjih par dana.
Kao što znaš nismo u nekim odnosima sa HOSom, a bogami ni sa dobanom. Vjerujem da i vi sa dotičnim savezima ne razmjenjujete ljubavne stihove.
Možemo vam ponudit informacije o njihovim aktivnostima večeg stupnja, napadima, obranama, a spremni smo i vojno djelovati po njihovim članovima po potrebi. Možemo im odvuč pažnju na bilo koju točku na karti, razvodnit im obranu, otupit napad i sl.
Možemo i napravit poneku zajedničku sačekušu gdje se najmanje nadaju.
Mislim da bi takav oblik suradnje bilo zanimljiv i obostrano koristan. Naravno, bez papira i potpisa. Mi radimo na povjerenje.

U prilog stavljam dio nočašnje razmjene paljbe sa nickom.

http://travilog.org.ua/hr/5252425/0b282c0cf3cf10dba5bac4ed5109302c

Btw. agent koji se branio je osoba tjedna po obranama.

Zanima me vaše mišljenje o dotaknutim temama
[Vrh] Go down
http://no1download.forums-free.com/
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimepon svi 26, 2008 8:03 pm

nis, nis, sam ti to ozivi, tak i treba. evo inace da se zna da sam u kontaktu malo sa fratrom i da pokusavam njihova 4 najbolja igraca prebaciti kod nas. to bi bili upravo fratar, mad max, mezak i gromovnik, jer iz pouzdanih izvora znam, a i statistika to pokazuje da su decki ratnici i da bi kod nas dosli do punog izrazaja. da nema njih US|TNT bi odavno nestali sa karte jer je ostakat pasiva teska. mozda jos 2 ili 3 igraca u wing bacit i super.
tihi NAP nije losa ideja, ali svi znamo da je savez savez, a te sheme sa NAPovima neka druga prica.
ova cetvorica su i na karti blizu nama.
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimeuto svi 27, 2008 2:14 am

ma gledajte ja sam reko oke ekipa sposobni su za tako malen savez jos ako ih napadaju nasi neprijatelji savrseno taman im najjace igrace unistimo sacekusama kod npr njih.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimeuto svi 27, 2008 2:18 pm

fratar je napisao-la:

neznam sad koliko to ima smisla jer smo nas 10 prvih
s jučerašnjim akcijama napravili takvu štetu HOS savezu da će nas progonit gdje god otišli trenutno rušimo hos
za informaciju šimunćek jerko troskot i još par njih smo sjebali do temelja pa dok se malo smiri situacija
možemo dogovarat nešt al neki tihi savez bi nam više odgovarao a ovo sve smo odkantali jer nikakve koristi
od tih saveznika sad će bit farme ovaj us sah
sad bezimeni je radio za HOS ko fol imaju napade odvuku nam def i i krenu napadi od hosa i dobbana na nas
____________
Grand Master je napisao-la:

frende, evo mene opet...jos riskiram napad iliti atak na moju personu sa ovim javljanjem i dosadivanjem Smile

evo vidio sam jos jucer da je US|SAH nestao, a sad vidim da ste i vi postali po starome TNT i PW.
ne znam vise sta da ti ponudim da ubacim tebe i jos 3 tvoja unutra. ostale najbolje bi ubacili u wing, a od pasive ionak nikakva korist. znam da ste vas par jako kvalitetni igraci i kod nas bi se mogli razvijati puno bolje, a i napadati kako spada, a ovako se trosite bzvz. kolko vidim i znam, imas liderske osobine i to nam takoder treba, skupina u kojoj bi ti bio broji 10ak igraca i svima ce bit drago da udete unutra.
zadnjih par igraca kod nas ionako cemo prebaciti u wing i popunjavamo sa kvalitetnijim i iskusnijim igracima.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimeuto svi 27, 2008 2:19 pm

slazem se...treba sacekuse raditi kod njih. vidim warunga je za cim je to predlozio, ajmo ostalo vodstvo da cujemo...evo jedan report od fratra koji sam sad dobio

http://travilog.org.ua/hr/7549761/1a496e14f6be6a7a82942711ffc3e4e8
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimesri svi 28, 2008 2:27 pm

evo jos sacekusa made by TNT
http://travilog.org.ua/hr/1152628/8601ca15721a193dd83f685396abd4bd
http://travilog.org.ua/hr/7090748/137e57ce18ca79381a4cd49fde41da9f

i evo da vidimo kolko marinf ima vojske pa cemo i ovo staviti
http://travilog.org.ua/hr/3662207/ef05bbf2cf13058bae548d7e3b0b73c9

trebalo bi im uletiti i na taj nacin rijesiti se marinf ako se slazete...
[Vrh] Go down
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimesri svi 28, 2008 3:53 pm

Slažem se da trebamo sa nekim suradjivati,ali kako uvijek je pitanje i na koji način.Često će nas netko tražiti pomoč ili suradnju protiv nekoga jer sam ne može.Šta mi time dobivamo.Vojno mješanje oslabiti će protivnika,ali i nas.Naravno ne kao onoga koji napada.Realno postoji mogućnost da se sazna pa se na taj način uvućemo u sukob.Osobno nemam ništa protiv,,ali ne želim voditi tudji rat.Zašto:Jednostavno zato jer postoji mogućnost da se taj savez raspadne i mi onda ostajemo sami.
Postoji i druga mogućnost.Pustiti ih neka ratuju i u miru vojno jačati i obranu i napadaće.Oni ratom gube a mi dobivamo sve dok se oni tuku.Osobno i jedno i drugo mi je prihvatljivo.Prva opcija je ok,ali pitam se dali su svi spremni za to.I vojno i količinom vremena koju moraju provesti za kompom.Vikendom kada mnogi nisu online dva tri dobra igrača mogu napraviti veliku štetu 10-torici.Ne znam ni sam šta bi ratovao ili mirovao i razvijao se.Ne znam još kakva je ekipa osim vas par.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimesri svi 28, 2008 6:53 pm

a obje opcije stoje. kako je warunga rekao, a ja se slazem sa time majka svega je strpljivost i neutralnost u ovoj igri. ako se ovi pocnu raspadati trebali bi barem tog fratra i jos par uzeti kod nas jer su kvalitetni, a ostatak ko farme. ja bih do tada predlozio da se suzdrzimo i da ne napadamo TNT savez da mogu sto bolje parirati ovim iz HOS-a.
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimepet svi 30, 2008 12:00 am

nemam nis protiv toga da s njima poblize surađujemo oko HOSa dapace u tome vidim samo korist jer ako se nasi neprijatelji oslabe na njima ne samo da ce im past samopoudanje nego cemo mi dobit na vremenu da se jos bolje pripremino.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimesub lip 07, 2008 3:06 pm

ovako javio se baysa iz TNT & PW opet nama...greenboyu i meni...evo poruke njegove:
Baysa je napisao-la:

pa može i tihi pakt, bez potpisa, na povjerenje, možemo vam poslati naše HOF-ove da vidite što radimo HOS-u ako bi to moglo presuditi

HOS je velikim dijelom zbog nas ostao bez defa, a iz provjerenih izvora imam info da je HEG poslao hrpu defa HOS-u u pomoć

par naših je strašno ojačalo i biti će svega Wink
molio bi te ako možeš ti prenijeti poruku tvojima u savezu

marinF mene napada sa 6500 sjekira i 1500 vitezova


ukratko ocemo li nas 10 potiho njih pojacavati i bildati heroje ili sta? da ili ne.
[Vrh] Go down
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimesub lip 07, 2008 3:41 pm

ja sam za pomoč protiv HOS-a
Mislim reči da sam za pomaganje onima koji se bore protiv HOS-a
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimesub lip 07, 2008 4:35 pm

[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimepon lip 09, 2008 12:18 am

dva najnovija reporta od baysa di smo poslali pojacanje.

Dmitar Zvonimir
http://travilog.org.ua/hr/8538575/e577f378dbab904a6e1ac007b9d60bdd
http://travilog.org.ua/hr/2212073/195e97af95567ed22f32edee037bd7f8

jerko
http://travilog.org.ua/hr/8919309/7da82d85bbd4d7b1b2a5d7327a3dd6c4

p.s.obratite paznju na napad od jerka i konjicu koju koristi lol!
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimesub lip 14, 2008 1:12 am

javili su mi se fratar i baysa iz TNT-a i zamolili me ako je ikako moguce da se sa njima tihi NAP dogovori. oni se poprilicno sa HOS-om rokaju...rekao sam im da cu obavijestite sve djedove pa da vas cujem kako vi gledate na to.
neki dan je nas jurrassic zaklao gromovnika njihovog pa se sada javlaju zbog toga jer se ljudi ne zele trositi na dvije strane vec samo na HOS-u.
[Vrh] Go down
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimesub lip 14, 2008 5:57 pm

Ja sam već pomagao Bajsu u saćekuši i ćak sam zamolio neke naše da obustave napade na njih.Dobio sam jako glup odgovor.tako da ne vidim smisao ja njima vojsku ,a dvije druge budale se rokaju.
Teško je tihi nap izvesti.Ako neznaju svi onda nije uspješan,a ako znaju svi onda nije više tihi
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimened lip 15, 2008 10:05 pm

e ovo si dobro rekao...ja sam isto smirio par igraca nasih, a ako mi to kruznom posaljemo brzo ce se to rasiriti. nis, neka bude ovako kako je, ako koji napad uspijemo sprijeciti super, ako ne, nis...sprijecit cemo drugi.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimepon lip 16, 2008 3:37 pm

ovako, sada sam pricao sa swingerom, on misli malo pomoci wingu
-- AS -- u vodstvu sto nije los potez. zasto to pisem ovdje, ja bih pokrenuo razgovor sa par ljudi iz TNT saveza i dogovorio prelazak njihovih 25 najboljih u wing, naravno ako ce oni to htjeti. po polozaju na karti to sve super odgovara, a dobili bi i par ljudi koji su zaista jako puno on line i htjeti ce pomoci u vodenju saveza takoder. maximusa iz winga bih uzeo nama jer je ionako blize nama nego wingu.
P.S.ovo je sve u fazi razvoja...
[Vrh] Go down
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitimepon lip 16, 2008 3:41 pm

dovedi iz faze razvoja u fazu realizacije Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





prijedlog US/TNT Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog US/TNT   prijedlog US/TNT Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
prijedlog US/TNT
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: