Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 izviđanje marinaF u Pag

Go down 
+3
don-kaco
krilnik
Baysa
7 posters
Autor/icaPoruka
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

izviđanje marinaF u Pag Empty
PostajNaslov: izviđanje marinaF u Pag   izviđanje marinaF u Pag Icon_minitimesub srp 26, 2008 9:34 pm

[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

izviđanje marinaF u Pag Empty
PostajNaslov: Re: izviđanje marinaF u Pag   izviđanje marinaF u Pag Icon_minitimened srp 27, 2008 12:50 am

Fina vojska koju bi valjalo pogoditi ili dočekati scratch
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

izviđanje marinaF u Pag Empty
PostajNaslov: Re: izviđanje marinaF u Pag   izviđanje marinaF u Pag Icon_minitimened srp 27, 2008 8:23 am

frende tesko ti je to docekat...DALEKO manji gubitci su akopogodis tj zaletis se unutra...vidis da nema pojacanja ni nista...ja da sam blize odmah zrtvujem sav off...mislim mogu i sada ako ce biti fejkanje od 24 sata...ako nitko blize ne zeli roknut...
[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

izviđanje marinaF u Pag Empty
PostajNaslov: Re: izviđanje marinaF u Pag   izviđanje marinaF u Pag Icon_minitimened srp 27, 2008 11:30 am

Isto sam za napad, novi sam ovdje pa neznam tko takve stvari organizira, al u svakom slučaju treba ga tuctuc
[Vrh] Go down
cyke
Novi član
Novi član
cyke


Broj postova : 1
Age : 43
Lokacija : Zagreb
Registration date : 06.07.2008

izviđanje marinaF u Pag Empty
PostajNaslov: Re: izviđanje marinaF u Pag   izviđanje marinaF u Pag Icon_minitimened srp 27, 2008 1:51 pm

uf.. sad sam malo pogledao tog marinaF.. pogledajte kako je 'osnovao' zadnja 4 sela:

http://travian-utils.com/?s=hr2&idu=1347 Shocked

dobro kaze krilnik.. treba ga tuctuc
[Vrh] Go down
? ? ?
Novi član
Novi član



Broj postova : 46
Age : 34
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.06.2008

izviđanje marinaF u Pag Empty
PostajNaslov: Re: izviđanje marinaF u Pag   izviđanje marinaF u Pag Icon_minitimesri srp 30, 2008 1:21 am

http://travilog.org.ua/hr/6855145/e61504e5aa992d948e3f6cf4ab53fc64

evo ja poslao vojsku na crop jer sam je se trebao rjesiti i nadao sam se da ce pisati barem da sam mu nes ranio..ali nazalost nis..
a barem sam se rjesio vojske..
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

izviđanje marinaF u Pag Empty
PostajNaslov: Re: izviđanje marinaF u Pag   izviđanje marinaF u Pag Icon_minitimesri srp 30, 2008 12:55 pm

trebao si poslati u pljacku... vidio bi sta mu je ubijeno da se makar i jedan grom vratio doma
[Vrh] Go down
? ? ?
Novi član
Novi član



Broj postova : 46
Age : 34
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.06.2008

izviđanje marinaF u Pag Empty
PostajNaslov: Re: izviđanje marinaF u Pag   izviđanje marinaF u Pag Icon_minitimesri srp 30, 2008 2:49 pm

ah..nisam ja poslao vojsku nego moj suigrac..ali nema veze..i tako sam se trebao rjesiti njih da mi hrana ne ide u toliki minus kada prebacim glavni grad..tako da vjerujem da sam mu nes ubio i imam novi glavni grad..sve super..
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

izviđanje marinaF u Pag Empty
PostajNaslov: Re: izviđanje marinaF u Pag   izviđanje marinaF u Pag Icon_minitimesri srp 30, 2008 4:05 pm

dasam poslao pljacku s tim gromovima vidiobi i vjerovatno samo maknuo vojsku...
[Vrh] Go down
Archol
Newbie
Newbie
Archol


Broj postova : 78
Registration date : 01.07.2008

izviđanje marinaF u Pag Empty
PostajNaslov: Re: izviđanje marinaF u Pag   izviđanje marinaF u Pag Icon_minitimesri srp 30, 2008 7:56 pm

? ? ? je napisao/la:
ah..nisam ja poslao vojsku nego moj suigrac..ali nema veze..i tako sam se trebao rjesiti njih da mi hrana ne ide u toliki minus kada prebacim glavni grad..tako da vjerujem da sam mu nes ubio i imam novi glavni grad..sve super..

Mogo si pogledat u napadacu tjedna jesi kaj ubio Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





izviđanje marinaF u Pag Empty
PostajNaslov: Re: izviđanje marinaF u Pag   izviđanje marinaF u Pag Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
izviđanje marinaF u Pag
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Alte Schule :: Ratni dio :: HOF-
Forum(o)Bir: