Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 HOSova frka i muljaza

Go down 
+2
greenboy
Grand Master
6 posters
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

HOSova frka i muljaza Empty
PostajNaslov: HOSova frka i muljaza   HOSova frka i muljaza Icon_minitimečet srp 24, 2008 7:01 pm

dobio sam dana sporuku od nekoga rastani iz Sparta saveza i to je po meni pokusaj HOSa da dode do NAPa sa strane, da ne idu direktno oni u javljanje...nisam nista odgovrio, ali ici ce lagano poruka da nista od toga. sa 2P smo ok, i MLM je kolko znam ok s anama.

rastani 24.07.08
RE^2: bez naslova 17:25:06
sry ono sam krivo bio napisao...evo frend,situacija je sljedeća...trebamo pomoć,neću to skriti..ukoliko neželite ratovat s nama,razumjet ću,nije lako ulazit u takve odluke,al ako bi nam mogli učinit uslugu,i dogovrit privremeni nap sa HOS-om..oni bi ušli s nama u rat vs MLM-a,al ih vi i 2p napadate..jel to izvedivo ?
____________
Grand Master je napisao-la:

stari ja sam u - AS - savezu.
____________
rastani je napisao-la:

pozz...piše u opisu da si diplomata saveza HEG....nemam puno za reći,al volio bi da me poslušaš i razmotriš prijedlog...u toku posljednjih zbivanja je došlo do krvavog rata između nas i MLM-a....ovo šta ću vas zamoliti je vjerojatno čudno...nerealno...al ipak ću pitati u nadi da čete možda pomoći davidu da porazi golijata....Jel bi ste bili spremni položit vaše oružije uz naše da zajedeno porazimo MLM? kao nagradu vam nudimo sav ratni pljen i sela ukoliko ih uništimo...
[Vrh] Go down
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

HOSova frka i muljaza Empty
PostajNaslov: Re: HOSova frka i muljaza   HOSova frka i muljaza Icon_minitimečet srp 24, 2008 9:11 pm

ja niš više ne kužim.Ko je sa kim i ko je protiv koga.

Neka mi neko molim ljepo objasni
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

HOSova frka i muljaza Empty
PostajNaslov: Re: HOSova frka i muljaza   HOSova frka i muljaza Icon_minitimečet srp 24, 2008 10:33 pm

ma to sam danas dobio...kolko sma ja to shvatio shema je da ta sparta ide u rat protiv MLM saveza i da bi im HOS pomogao, ali ne moze jer ih mi i 2P napadamo i da bi oni htjeli da mi sa HOSom potpisemo NAP da oni mogu njima pomoci.
reko nece ici...
[Vrh] Go down
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

HOSova frka i muljaza Empty
PostajNaslov: Re: HOSova frka i muljaza   HOSova frka i muljaza Icon_minitimepet srp 25, 2008 12:34 pm

Bolje rat nego pakt(sa HOS-om)
[Vrh] Go down
moto
Newbie
Newbie
moto


Broj postova : 72
Registration date : 24.06.2008

HOSova frka i muljaza Empty
PostajNaslov: Re: HOSova frka i muljaza   HOSova frka i muljaza Icon_minitimepon srp 28, 2008 12:49 pm

nema diskusije s hosom možemo jedino preko nišana razgovarati
[Vrh] Go down
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka


Broj postova : 43
Age : 43
Registration date : 24.06.2008

HOSova frka i muljaza Empty
PostajNaslov: Re: HOSova frka i muljaza   HOSova frka i muljaza Icon_minitimepon srp 28, 2008 12:58 pm

potpisujem živili
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

HOSova frka i muljaza Empty
PostajNaslov: Re: HOSova frka i muljaza   HOSova frka i muljaza Icon_minitimepon srp 28, 2008 3:35 pm

hahahahaha imali su priliku cuj mene imali su PRILIKE da s nama potpisu nap da ne govorim sad o mazanju ociju i toga ja sam protiv icega s HOSom.

lol! lol1
[Vrh] Go down
mezak
Novi član
Novi član



Broj postova : 26
Registration date : 24.06.2008

HOSova frka i muljaza Empty
PostajNaslov: Re: HOSova frka i muljaza   HOSova frka i muljaza Icon_minitimeuto srp 29, 2008 12:58 am

Ja sam za NAP. Koje je iduće naselje HOS-a na redu za preuzimanje? jedva čekam da taj NAP... krene !!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





HOSova frka i muljaza Empty
PostajNaslov: Re: HOSova frka i muljaza   HOSova frka i muljaza Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
HOSova frka i muljaza
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: