Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Akcija na HOS centar

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Akcija na HOS centar Empty
PostajNaslov: Akcija na HOS centar   Akcija na HOS centar Icon_minitimepon srp 14, 2008 12:52 pm

Ljudi, moramo nekakvu akciju napraviti na igrace marinf, simuncek i pig da ih iskontroliramo tamo u centru. treba ukljuciti i wingove, oba winga i lupiti po ovima...po meni bi im trebalo udariti cropove i ako se ikako moze ubiti napadacku vojsku, da marinuf ubijemo samo pola dobro smo napravili.
i to sto prije treba, danas, sutra najkasnije.
[Vrh] Go down
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Akcija na HOS centar Empty
PostajNaslov: Re: Akcija na HOS centar   Akcija na HOS centar Icon_minitimepon srp 14, 2008 3:34 pm

ja se slažem ali nemam više od 1000 vojnika.Hitno jer Marin nam je veliki problem
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Akcija na HOS centar Empty
PostajNaslov: Re: Akcija na HOS centar   Akcija na HOS centar Icon_minitimepon srp 14, 2008 6:56 pm

ovako, pricao sam sa par ljudi, javio mi se i don-kaco koji je ok, takoder kaze da to treba tamo zrokati.
ja bih to izveo na slijedeci nacin, sva tri AS moraju fejkati sve u HOS-u, barem 30 igraca, a glavni cilj napada su cropovi od marinaf, simunceka i glavno selo od pig .
mislim da su fejkovi potrebni da ovi ne rade obranu u cropovima, jedino me zanima u kolko sati bi trebali stici napadi na cropove....dal preko dana ili usred noci pa da cujem.
javit cu mariti iz ---AS--- da mi javi svoje najjace napadace da sudjeluju jer ocekujem od njih najvise posto se najmanje trose od svih ASeva

PRIMARNI CILJ marinf i njegov crop Pag
(-29|27)

SEKUNDARNI CILJ simuncek i njegov crop Ždralov grad
(-23|32)

TERCIARNI CILJ ili kak vec pig i njegovo prvo selo Prasožder City
(-28|25)

sva tri AS fejkove na sva sela od njih, na sve igrace HOS-a, preko 200 fejkova ako treba.
glavno pitanja: !. kada da napadi stignu na ciljeve? noc ili dan?
2.dali slati napade sa katama ako su daleko kate?
[Vrh] Go down
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Akcija na HOS centar Empty
PostajNaslov: Re: Akcija na HOS centar   Akcija na HOS centar Icon_minitimepon srp 14, 2008 7:09 pm

Predlažem da samo oni koji idu u napad znaju cilj i vrijeme.Fejkati 24h ali sve živo u HOS-u
Obzirom na fejkanje koje će vjerojatno početi prije napada na njih oni će obranu posložiti pa je sve jedno kada stižu napadi.

Možda da se fejka nekoliko igrača + prasac ,a onda napad na Marinaf kada vojska več krene na put tj obrana.

Važno je samo da prvi napadi budu jaki i obavezno sa ovnovima
[Vrh] Go down
Sponsored content





Akcija na HOS centar Empty
PostajNaslov: Re: Akcija na HOS centar   Akcija na HOS centar Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Akcija na HOS centar
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Akcija - Preuzimanje
» AKCIJA BUREK SA SIROM
» AKCIJA : WHO FRAMED DJORDJE {HEG}
» Akcija "United colors of ASBAN" AS&DOBBAN vs. HEG
» Akcija "Kruha i igara"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: