Alte Schule

Forum saveza - AS -

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share

špijuniranje

Go down 
Autor/icaPoruka
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy

Broj postova : 63
Registration date : 03.05.2008

špijuniranje Empty
PostajNaslov: špijuniranje   špijuniranje Icon_minitimened srp 13, 2008 11:00 pm

Malo mi je čudno sa kojom lakočom HOS osvaja sela i uvijek one koji nisu online.Nameče mi se pitanje o špijunu u savezu.Istina i ja sam htio dj007 uzeti selo upravo da spriječim uzimanje Pehu i Ombre-u,ali nisam uspio i koliko vidim oni provode taj plan.Tarasque,Ombre,Peh.

Predlažem da razmislimo kome možemo vjerovari jer očito niti Kadi ni zayal ,a ni Hale nisu špijuni.
Ja garantiram za Lord of Destiny,Be_ro,Elliot Ness,Black Ader,To su mi rl frendovi i za So_kre i Tarasque

Sumnjiv Lord of Sales (tako nekako)U 5 izgubljenih sela 5 puta online i online kod mog napada na DJ007.Nisam siguran da li je on znao za plan

Naravno ako neko nešto zna o njemu neka mi kaže jer glupo je sumnjati na nedužnog
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

Broj postova : 519

špijuniranje Empty
PostajNaslov: Re: špijuniranje   špijuniranje Icon_minitimepon srp 14, 2008 2:07 am

zayl ima pogani jezik i to je istina, ali osobno mislim da nije spijun...previs eje radio za savez, javljao mi se zadnja dva dana vezano za to sta je izbacen i rekao sam mu da se obrati ljudima koje je uvrijedio i isprica se i izgladi situaciju ako moze, ako ne nikom nis...ja, warunga, paha, marijica, majolina, reta, kikiriki, hale, jurrasic, maximus, bounty hunter, bobi smo ok...ovo su mi sada na brzinu pali na pamet.
lord of slaves je bio u 1bojnoj prije, clane je splitske ekipe, frend od kekinha, isao je sa njim u razred...jedno vrijeme je bio u prasozderovom profilu te mu je prasac zahvljivao nesta i ja sma ga pitao zasto a on kaze da ga ovaj "prca" jer mu je unistio prasac jedno selo koje je on stavio pored antiusa. puno sa njim pricam i ok djeluje...i aurelije mu je frend.
jako dugo nas vec prasac izvida sa 1 izvidnikom pa vjerujem da nekoga zher ima.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy

Broj postova : 63

špijuniranje Empty
PostajNaslov: Re: špijuniranje   špijuniranje Icon_minitimepon srp 14, 2008 3:14 am

Ombreu su oko 21h uzeli selo,a oko 2 ujutro gg rasturili vojsku i farme.Opet je online Lord os siles.Ništa to ne mora značiti.Ja isto komuniciram sa njim puno i čini se ok
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

špijuniranje Empty
PostajNaslov: Re: špijuniranje   špijuniranje Icon_minitime

[Vrh] Go down

špijuniranje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.