Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Katastrofa

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Katastrofa Empty
PostajNaslov: Katastrofa   Katastrofa Icon_minitimened srp 13, 2008 10:12 am

Moram priznati da sam jako razočaran funkcioniranjem saveza,a naveo bi nekoliko primjera
1.Pojaćanja katastrofalno stižu točnije nikako.Mogu i primjere navesti ako treba.Neki dan je So_kre slao pojačanje udaljen 7h i bio jedini koji je poslao.
2.Kada i pošalju vojsku hranu šalju kao da zlato ili na kapaljku.Neki i ne šalju nego pošalju poruku "hrane nemam snadji se"Ok ako to traje 2,3,4h,ali ne ako je vojska cijeli dan tamo
3.Premalo kvalitetnih igrača(tu ljeka nema)
4.Warunga i Grand Master uništavaju Nixaca i svoju vojsku na njemu,a igrači u njihovoj blizini pljačkaju neaktivce umjesto da pomognu.
5.Ja popušim 11k vojske i pobijem cca 7-7,5k vojske i umjesto da to iskoriste i napadaju okolna sela koja više nemaju puno defa oni i dalje napadaju ...nikoga ili jednog ili dva neaktivca
6.A o ovome koga napadati ,a koga ne suvišno je i govoriti ,kao i o žutim točkicama.Svak radi po svom
[Vrh] Go down
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Katastrofa Empty
PostajNaslov: Re: Katastrofa   Katastrofa Icon_minitimened srp 13, 2008 10:17 am

Još jednu stvar bi nadodao.Obrana Super KIte je obrana za anale traviana.3 dana ga napadaju sa po 20-100 vojnika i 10-20 kata.Nijednom nije doćekao vojsku,a ćak sam mu i upute dao da to i kako da to napravi.Dosta bi mu bilo 200-300 defa.
Krajnji rezultat bi bio isti, ali barem bi muški izgubio selo.
O tržnici da i ne govorim.Moram kupovati resurse udaljene 4,5h ili od HOS-a jer naši daju omjer 1:2 i još naravno izvan saveza,tako da slikaju kako imaju brdo hrane.Znači nema vojske.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Katastrofa Empty
PostajNaslov: Re: Katastrofa   Katastrofa Icon_minitimened srp 13, 2008 2:18 pm

ja sam za kitu i pavlica neki dan isao obranu organizirati...javio sam samo 15ak ljudi da se ne procuje za slucaj da informacija pobjegne vanka...pojacali smo kiti tri sela, a pavlicu dva...sva sela od kite nisam htio pojacavati je zid nikakakv i zitnica isto...nazalost simuncek je pogadao sva sela osim ovih koje sam isao pojacavati.

na kraju ispada da imamo nas par koji se rokamo sa HOS-om, a ovi svi samo uzivaju i nitko zziv ih ne napada i da barem onda salju svu obranu rekao bih super...sta se mene tice, green samo reci i treba poslati kruznu da sva ekipa u pozadini isprazni sela i pojacava nas na prvoj crti, ukljucujuci tebe i ove tamo oko tebe, a ako nece onda neka idu svi vrit.

e da, vjerujem da je nixac gotov, evo i drugo selo mu ide na nulu, vojsku u cropu nema i snimam ga i porastao je 2 populacije u 3 dana, samo jedno selo je razvio za 2 pop gore pa brijem da je gotov konacno.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Katastrofa Empty
PostajNaslov: Re: Katastrofa   Katastrofa Icon_minitimened srp 13, 2008 2:19 pm

i prijedlog...dal da ljudima kazemo da sustavno pocnu raditi sela na tvom dijelu karte...sta kazes na to green? da ojacamo to tamo.
[Vrh] Go down
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Katastrofa Empty
PostajNaslov: Re: Katastrofa   Katastrofa Icon_minitimened srp 13, 2008 3:28 pm

ovo za Nixaca mi je drago,ali još neki bi trebali nešto učiniti.
Ovo sa obranom oko mene smo več razjasnili ja i ti.Nije loša idea.
Za one koji neznaju predloženo je da nekoliko igrača u mojoj Ombrinoj i Pehovoj blizini naprave sela sa def vojskom.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Katastrofa Empty
PostajNaslov: Re: Katastrofa   Katastrofa Icon_minitimepon srp 14, 2008 1:56 am

evo ovaj dio karte bih ja jacao...znaci u centru s enalazi selo 008 od greenboy....stavati sela ispod da se mogu razvaijti jer ako ih gore stavimo bit ce prelizu ovima da ih farmaju...a cro od selo veselo sto prije dati neko ok igracu.

Katastrofa Jacanj10
[Vrh] Go down
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Katastrofa Empty
PostajNaslov: Re: Katastrofa   Katastrofa Icon_minitimepon srp 14, 2008 2:50 am

ja sam za,ali samo iskusni igrači koji su puno online igraju sa zlatom i sl.Selo mora biti sa 2k defa i zid na 20lvl.Znači hrana u minusu i redovito to riješavati jer će u protivnom popiti selo ko od šale.Prednost rimljani
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Katastrofa Empty
PostajNaslov: Re: Katastrofa   Katastrofa Icon_minitimepon srp 14, 2008 12:50 pm

evo ja sam tamo dosta blizu stavio dva sela, u jednom sam u minusu -2544 hrane i samo ih cekam, podigao bih jos broj vojske, ali onda doslovno necu smijeti spavati kolko ce jesti Laughing
Vojne jedinice:
537 Legionara
1677 Pretorijanca
5 Imperijanaca
128 Equites Legati
341 Kopljanika
79 Izvidnika
512 Paladina

ovo imam unutra i cekam ih...sada cu poslati kruznu da tamo ode par jakih aktivnih igraca i mislim da podhitno trebamo pojacavati ombrea i vas ostale....gren napisi sela di zelite pojacanja tako da svatko ima od tih igraca barem 2000 obrane.
[Vrh] Go down
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Katastrofa Empty
PostajNaslov: Re: Katastrofa   Katastrofa Icon_minitimepon srp 14, 2008 3:35 pm

da ,ali to si ti dok večina ima 800 falangi i 100 izvidjača.Zato nam se to i dešava
[Vrh] Go down
Sponsored content





Katastrofa Empty
PostajNaslov: Re: Katastrofa   Katastrofa Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Katastrofa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: