Alte Schule

Forum saveza - AS -

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share

zayl-problem

Go down 
Autor/icaPoruka
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac

Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

zayl-problem Empty
PostajNaslov: zayl-problem   zayl-problem Icon_minitimepet srp 11, 2008 12:11 pm

Pozdrav,

zbog svakodnevnih prostota i provokacija od istog igrača moram otvoriti temu o njemu.
Da skratim, igrač grašak mi je dao acc s kojega sam izbacio iz saveza da bi uzeo selo. Zatim se zayl zaletio sa senatorima i počeo uzimati drugo selo. Nakon što smo mu poslali poruku o kakvoj se situaciji radi i da nema problema da ćemo se dogovoriti kako bi imali svi koristi, on je na tu poruku odgovorio, boli me kita i serem se na vaš cijeli wing.
Ljudi vjerujte da mi nije stalo do toga acc-a i nije problem sad ću ga staviti brisati, al mi nije jasno zašto se zaylu dozvoljava takvo ponašanje. Jučer mu je Mezak poslao poruku tipa da nije u redu na koji se način obrača ljudima, a on mu je odgovorio, GLE, NEMAM JA S TOBOM ŠTA RAZGOVARATI I STJERAM TE U KURAC !!! Samo za info da ima Mezak ima 36 godina, ženu i djecu. Nakon takve poruke odmah smo ga prijavili Multihunteru i čekamo ban. Isto tako mislili smo ga prijaviti za izviđanje graška, al smo odustali od toga jer bi vjerojatno bio kažnjem cijeli -AS-. Postoji čisti dokaz da surađuje sa prasožderom iz HOS-a jer zayl izviđa, a ovaj odmah lupa po selima u kojima nema vojske, zanimljivo.
Uglavnom, mi nismo balavci i nećemo si dozvoliti da nas takav neodgojeni balavac vrijeđa i ako ga vi nećete izbaciti iz saveza,nas petero će izači van i obračunati se s njim.
Poruka je bila poslana svakom pradjedi iz -AS-, a komentari na istu poruku su bili jednaki nuli.

lp,
s

Korisnički profil
godfather
Administrator
Administrator
godfather

Broj postova : 74

zayl-problem Empty
PostajNaslov: Re: zayl-problem   zayl-problem Icon_minitimepet srp 11, 2008 12:28 pm

prijavio si ga MHu. MH će ga izbrisati ako se ne varam
a njim je bilo frke i na s1. ako je to isti igrač
zbog sličnih stvari [nije zbog prostota] ljudi su se žalili....

dakle, ako ga do navečer MH na isključi iz igre bacam ga van

što je bilo s graškom i meni nije jasno. jer po onom što sam vidio, grašak je pobjegao u HOS, u isto vrijeme je igrao i account Hale kod nas. pa nek netko ne veli da to ne smrdi...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac

zayl-problem Empty
PostajNaslov: Re: zayl-problem   zayl-problem Icon_minitimepet srp 11, 2008 1:20 pm

"Pravi Grašak" je inače moj i masterov frend iz stvarnoga živote. On je odustao od igre i dao meni acc. Zatim je taj acc naslijedio Zvonimirov frend. Zatim, Hale je iz nekog razloga odustao od igre i dao acc tome zvonimirovom frendu, neznam zašto je njemu išao dati acc,al dobro Sad

Kad je dobio taj acc od Hale-a odustao je od graška i predao ga meni i od tuda počinje ta priča...
Uglavnom nije mi stalo do toga acc-a i najrađe bi ga brisao.

Godfather, hvala ti na odgovoru.

Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

Broj postova : 519

zayl-problem Empty
PostajNaslov: Re: zayl-problem   zayl-problem Icon_minitimepet srp 11, 2008 1:22 pm

samo da se ubacim malo....hale acc je u nasem vlasnistvu ponovo...dobili smo ga nazad...sada treba naci ok igracaq da ga uzme i to je to.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy

Broj postova : 63

zayl-problem Empty
PostajNaslov: Re: zayl-problem   zayl-problem Icon_minitimepet srp 11, 2008 9:32 pm

neznam ko je on na s1 ali ja bi bacio smeće van.Jedino ako sam nešto krivo shvatio,ali taj zayal je pig i nema šta tu tražiti
[Vrh] Go down
Korisnički profil
godfather
Administrator
Administrator
godfather

zayl-problem Empty
PostajNaslov: Re: zayl-problem   zayl-problem Icon_minitimeuto srp 15, 2008 1:55 pm

ok sad kad se vrijedamo, onda odi u kurac

nema dvosmislenosti. samo se divim tvojoj gluposti.

da, da shvatio sam. ali ne mogu ni zanemariti dvosmislenost cijelog razgovora, hehe. ne mozes me kriviti radi toga. Smile

u izvještajima.

Smile

jako dobro raspolažem. vidjet ćeš.

ja toliko nisam imao ni na kraju s1 u croperu, haha. ali vazno je kako raspolazes time, a ne sama kolicina. svejedno lijepa vojska.

ja igram pre pametno. 10000 off i 5000 defa. hehehe

to je malo riskantno, ali lijepo. tako sam i ja na s1 igrao. samo off i rokaj okolo.

ne, ja strogo dižem off. super je.

aha, ok

ti dizes deff ?

kako ti stojis trenutno ? sve ok kod tebe ?

samo čavrljam, dok dižem vojsku.

deff je na pristojnoj razini, bez brige.

trenutno me nitko ne napada. prase i marinf se znaju tu i tamo zaletjeti, ali trenutno su zaokupljeni izgradnjom svoje vojske.

trebas nesto ili samo cavrljamo ?

to je u redu. treba dizati off. ali počni dizati i def. čujem da imaš problema, da te napadaju.

bok

evo, trenutno izvidam graska, dizem off vojsku i dizem resurse u najmanjem gradu.

ali to vec znas, jer su te byasa i voriornika vec obavjestili o tome.

radije predi na stvar. nadam se da ti ne smeta moja direktnost.

pozz.

što se radi ???
[Vrh] Go down
Korisnički profil
godfather
Administrator
Administrator
godfather

zayl-problem Empty
PostajNaslov: Re: zayl-problem   zayl-problem Icon_minitimeuto srp 15, 2008 1:58 pm

pusti ovom, pusti onom, pa opet pusti ovom prvom. ne, netko ce morat pustiti i meni.

a to sto na ovo gledam kao na dogovor s tnt-om je sto su se prije tebe javili neki tnt-ovci, a baysa je, pazi ovo, naredio da ostavim graska na miru i nakon tog zaprijetio. pa tko je tu lud.

ti gradovi ako ne idu meni, ostaju tako kako jesu.

OK ali zasto dogovor samnom gledas kao dogovor s tnt-om tj. zasto dogovor samnom povezujes sa tim crop-om? ja mislim da je moj prijedlog sto se tice ove situacije bio fer a sto se tice onoga s cropom ja mislim da ja nemam nikakve veze s tim i da ne trebas odbijati dogovor samnom zbog toga sto se osjecas prevaren u dogovorima s nekim drugim igracima....

u ovoj situaciji gubimo samo ti i ja a time ne dokazujes nista onim igracima s kojima si u losim odnosima zbog cropa... dakle ipak dodje na to da je ovo odbijanje dogovora usmjereno direktno na stetu mene i tebe...

ajd molim te nemoj biti tvrdoglav po pitanju ovoga a sto se tice tog crop-a i zadovoljstine zbog dogadjaja vezano za njega rijesi sa igracima s kojima si i dosao u sukob...

zar nije ne fer prema meni da ja za to ispastam ni kriva ni duzna?

da i taj cropper je otisao vama, a ja jos uvijek stojim na mjestu, jer ocito su svi drugi bitniji od mene.

ova sela nemaju veze sa tobom osobno, nego s principom. ne dam vise da me se zafrkava. oprosti, ali i ti moras priznati da su me oko cropa zajebali. trebao sam dobiti bar nesto zauzvrat, ali nisam. i tu za mene staje svaka rasprava.

kompromisi s tnt-om znace da ja na kraju ispastam

da, cula sam za problem sa cropom koji je bio izmedju tebe i clanova tnt saveza ali ne razumijem kakve to veze ima samnom?

ja mislim da na ovom serveru neces naci osobu koja ce ti za mene reci da sam ga prevarila ili da nisam ispunila obecanje... a i kad je na forumu bila rasprava nisam stala ni na jednu stranu nego sam predlagala kompromis zar ne?

zao mi je sto nisi za kompromis u ovom slucaju jer od ove trenutne situacije necemo imati koristi ni ti ni mi:-((

ne, to je jedini kompromis na koji bi vi pristali, posve druga stvar. drugi kompromis bi bio da ja uzmem te gradove i ojacam. ali koliko sam ja tvrdogav toliko ste i vi tvrdoglavi. ti meni s jednim ili dva sela ne mozes nikako pomoci, dok bi meni selo, dva vise znacilo jako puno.

vec ste me jednom zeznuli za cropper (pitaj mototo i mezaka) i obecali pomoc i pronalazak drugog. niste to napravili. obecali ste bilo kakvu zadovoljstinu, niste to napravili. zbog toga ja na vas uopce ne gledam kao dio as-a, nego jos uvijek kao tnt, sebicne prevarante.

radi te situacije ja vama uopce ne vjerujem i prije nego saljem pojacanja u wing, na analyzeru pogledam jel moj igrac treba pojacanja ili je to ipak tnt-ovac.

jednom ste me zeznuli, ovaj put necete. ako ih ja ne dobijem, ta sela ostaju tako kako jesu, pa makar ih i hos osvojio.

sry za ''vucibatina'' i ''sebicni prevaranti'', ali moras shvatiti da sa vec isfrustriran da me clanovi tnt-a varaju i uzimaju sela na koje polazu pravo sa preko pola mape.

ja se ne zelim niskim svadjati oko naselja i pokusavam napraviti kompromis jer ipak mislim da je pametnije da mi medjusobno podjelimo ta naselja nego da ga ostavimo u ovoj situaciji kakva je pa da ga hosovci pocnu napadati i da nama gine vojska u acc-u koji je status Q jer se mi medjusobno ne mozemo dogovoriti, zar ne?

mislim da ne vrijedi biti tvdoglav oko ovoga jer je sad situacija takva da ga ne mozes uzeti ni ti ni mi:-(( dakle ti bi opet dobio jedno naselje da se ojacas ali bi dobio i jos dva jaka susjeda koji ti mogu dobro doci... (iako sam ja navodno za tebe vucibatina:-)))

u svakom slucaju mislim da ovakvim dogovorom ti ne gubis nista i da je to jedini kompromis na koji bi pristali svi...

a zasto ne bi dodatno ojacali one igrace koji su vec tamo i koji su tamo pod napadima ?

logika ti nema smisla. kad bi svi tako radili ko vi onda bi svaki igrac imao po par gradova, na raznim dijelovima mape. istina imat ces sveukupno oko 10 sela, ali u globalu je tesko braniti sela koja su jako udaljena jedna od drugih. to i sama znas.

za razliku od tebe koja si udaljena par sati, ja na ovom dijelu imam svih svojih 5 gradova i uzimajuci taj sesti imao bi manevarski prostor za jos 1500 vojnika unutar pol sata za sve svoje gradove i ujedno nasu ekipu oko sebe.

sad ces tu reci da smo saveznici i da ces mi pomoci uvijek, i ot je isitna i ja bi pomagao tebi, ali kad je stvar hitna onda je bolje osloniti se na sebe, nego na to jesu li kolege oko mene online ili nisu. jer ako nisu online, ja nastradam.

nakon graskovog drugog sela, mislio sam uzeti i trece. imam dovoljno senatora i katasa da se sam pobrinem za to unutar jednog dana.

umjesto da rastrkavas svoja sela okolo po mapi, pametnije bi bilo da osvajas ili gradis u svojoj blizini.

gle, taj acc je van saveza dva dana zato sto po pravilima ga ne smijemo napadati 48 sati nakon izbacivanja iz saveza... to je jedini razlog sto nije do sada zauzet, mi ga odrzavamo i nasa vojska je u njemu (za slucaj napada)... plan je bio da ja i swingerajac doselimo k vama kako bi dodatno ojacali taj dio bas zbog hos-a i samo zbog tog naselja sam i isla praviti senatora (inace sam strasno miroljubiva:-))

ne zelim svadje unutar nasih saveza, daj da se dogovorimo da ti uzmes trece naselje, ja cu ti pomoci tamo rusiti i skidati odanost...

btw. ja ti nisam tako los susjed i vjerujem da bi ja i ti dobro suradjivali

bok

cuo sam da polazes pravo na drugi grad od graska ?

stvar je ovakva. taj grad mi je jako blizu (dva-tri kvadrata udaljen) i dobro bi mi dosao. okruzen sam hos-om i sav dodatni prihod je odlican, a ovaj grad mogu zauzeti bez gubitaka. zato sam ga isao zauzeti i onda su mi u pol procesa javili da su gradovi ''rezervirani''.

prema meni, ti gradovi vec dva dana stoje izvan bilo kojeg saveza i nitko nije nista rekao ni poslao kruznu da se ti gradovi ne diraju. zato sam isao zauzimati grad i jos ga uvijek namjeravam zauzeti.

tvoje misljenje ?

Dobro jutro...

kako cujem izgleda da je jucer doslo do nekog nesporazuma u vezi acc-a grasak, bilo bi mi jako drago ako bi mi se javio da probamo pronaci neko rijesenje koje odgovara i meni i tebi bez prevelikih tenzija i svadja...

Nadam se da si za dogovor...

pozz

Petra
[Vrh] Go down
Korisnički profil
godfather
Administrator
Administrator
godfather

zayl-problem Empty
PostajNaslov: Re: zayl-problem   zayl-problem Icon_minitimeuto srp 15, 2008 2:08 pm

dakle, nije mi jasno gdje je to psovanje i vrijeđanje?

on tvrdi da je poslao senatora ujutro u pola 6, a da su pojačanja stigla navečer u 9. i naravno prijetnje njemu.

nije našao nigdje da su gradovi rezervirani, nego je ajmo reć prekinut u pol posla. eto to je njegova verzija. a ja bih volio znati što je bilo zaista. jer ako je točno što on tvrdi vraćam ga nazad u savez

slažem se da je bio tvrdoglav glede raspodjele gradova... ali s jedne strane je i u pravu
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

Broj postova : 519

zayl-problem Empty
PostajNaslov: Re: zayl-problem   zayl-problem Icon_minitimeuto srp 15, 2008 2:27 pm

ovako, sada sam ovo procitao na brzaka, danas je bilo poruka ujutro pun k i mozda sam preskocio koji red ovdje...uglavnom, kolko vidim nema previs ezle krvi, a po meni zayl nije spija...u centru trebamo igraca koji zna igrati i koji je puno on line da pomogne toj ekipi tamo koja se najvis eroka..
crop od selo veselo je bio namjenjen zaylu, ali eto sada se ovo desilo i prasac jos rusi malo selo i tesko je sada proglasti manje selo glavnim gradom, ali probat cemo...znaci ako je zayl u redu pozovite ga nazad i dat cemo mu taj crop da bude od pomoci ekipi u centru i neka on sam rijesi to sa tim ljudima.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac

zayl-problem Empty
PostajNaslov: Re: zayl-problem   zayl-problem Icon_minitimeuto srp 15, 2008 11:38 pm

Kao što sam rekao godfatheru, malo je bezveze da čelavimo radi ovakvih stvari, igra je duga i ovakve incidente trebamo izolirati na bezbolni način. Opet, drago mi je što se ovo dogodilo jer sam skužio da je zayl povezan sa prascem odnosno na koji način su napadali acc od graška. On je za mene bivši hos-ovac i neću ga doživljavati u igri, isto tako on misli za nas pa smo onda 1:1, al ko zna kam ovo sve ide, možda se i zavolimo Razz

Veliki pozdrav grand masteru koji se ograđivao od ove situacije, al ipak je ispustio komentar na samom kraju lol!

mahanje

Korisnički profil
Sponsored content

zayl-problem Empty
PostajNaslov: Re: zayl-problem   zayl-problem Icon_minitime

[Vrh] Go down

zayl-problem
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.