Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prijedlog HOS/TS a

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

Prijedlog HOS/TS a Empty
PostajNaslov: Prijedlog HOS/TS a   Prijedlog HOS/TS a Icon_minitimečet srp 10, 2008 1:53 pm

ovo sam primio danas od monTecrista:

Evo ja ti se javljam s prijedlogom oko NNP ili Tihog Saveznistva...mozemo si pomagat oko vojnih akcija i pomoci u ressima jer bolje bi bilo da pomazemo jedni drugima i da se udruzimo nego da si neprestano ubijamo vojnike,ja neznam sto se desava u savezu HOS ali ja u to nezelim ulazit mi zelimo mir i razvijanje kako spada,zato bih te molio da razmislis o tome...mi cemo bit prvi HOS koji ce sklopit nesto s vama na obostrano zadovoljstvo...hvala unaprijed


aposlutno sam protiv. dok se HOS ne smiri nema šanse. a da nezna što se dešava - pa prasožder mu je prijatelj!

činjenica je da sam malo očistio par igrača iz HOS wingova oko sebe, pa se malo bune. meni je HOS HOS, glavni savez ili wingovi tako svejedno
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Prijedlog HOS/TS a Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog HOS/TS a   Prijedlog HOS/TS a Icon_minitimepet srp 11, 2008 1:17 pm

pa slozio bih se sa time da je to isti vragec samo drugo pakovanje...cini mi se da su se malo ustrtarili u tom HOS/TS-u...ovak, osobno sam za smanjivanje napada na njih mozda, a za povecavanje napada na HOS da njih sto vise rokamo.
[Vrh] Go down
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Prijedlog HOS/TS a Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog HOS/TS a   Prijedlog HOS/TS a Icon_minitimepet srp 11, 2008 9:26 pm

ma nikakav mir sa HOS'om kako got se on u dodatku zvao
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijedlog HOS/TS a Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog HOS/TS a   Prijedlog HOS/TS a Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijedlog HOS/TS a
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: