Alte Schule

Forum saveza - AS -

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share

2P. i 2P savezi

Go down 
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

Broj postova : 519
Registration date : 03.05.2008

2P. i 2P savezi Empty
PostajNaslov: 2P. i 2P savezi   2P. i 2P savezi Icon_minitimesri srp 09, 2008 1:18 am

Ovako, ostvario sam kontakt sa ljudima iz 2P. saveza, to su ovi koji su treci da ne bi bilo zabune da na prve mislim, i sutra bi trebali razgovori biti finishirani i NAP bi trebao biti dogovren. Vec smo u jednoj temi o tome pricali i slozili ste se da je to ok potez. Oni sami kazu da je NAP bolje za pocetak sa cime se i ja slazem, a dobili bi suradnju sa njima i onda bi isao za time da i sa 2P ostvarim NAP i konkretnu suradnju.
Oni se vec dosta sa HOS-om pikaju tu di granice. NAP bi vjerujem mi poslali, ja sam stupio u kontakt pa mislim da je to u redu.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga

Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

2P. i 2P savezi Empty
PostajNaslov: Re: 2P. i 2P savezi   2P. i 2P savezi Icon_minitimesri srp 09, 2008 1:28 am

NAP je cist dovoljan za pocetak:) uvijek dobro dode netko ko roka po HOSu:)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
godfather
Administrator
Administrator
godfather

Broj postova : 74

2P. i 2P savezi Empty
PostajNaslov: Re: 2P. i 2P savezi   2P. i 2P savezi Icon_minitimečet srp 10, 2008 8:51 am

2: ML-M
3. 2P.
5. Dictat
14. DOBBAN

meni se skroz čini ok
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

2P. i 2P savezi Empty
PostajNaslov: Re: 2P. i 2P savezi   2P. i 2P savezi Icon_minitimepet srp 11, 2008 1:15 pm

kasnim tu sa odgovorom, ovako cronus iz 2P. je osbno bio za postpisivanje NAP-a cim smo pricali o tome, ali kako mi je rekao par ljudi koje vode 2P i 2P. jos ne bi htjeli nista potpisivati javno...nekakvu vrstu tihog NAP-a, ajmo reci imamo i ja cu odrzati kontakt sa crons-om, imam ga i na skypeu pa eto...a kasnije cemo vidjeti.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

2P. i 2P savezi Empty
PostajNaslov: Re: 2P. i 2P savezi   2P. i 2P savezi Icon_minitimepet srp 11, 2008 9:18 pm

Upravo sam procitao poruku od cronusa iz 2P. saveza i javlja mi da je doslo do promjene u njihovom razmisljanju i da bi 2P savezi bili odusevljeni da potpisu suradnju sa nama. Takoder oni bi htjeli saveznistvo, ne NAP da ta suradnja po onom sta sam skuzio bude bolja.
Dogovor ukljucuje sve 2P savez i sve AS saveze, strateski gledano mislimda se svi slazemom ali da provjerim jos jednom posto su sada svi 2P savezi u igri....molim sto brzi odgovor.
Ja sam za, warunga je po onom sta sam pricao za...

kopija poruke:

cronus 11.07.08
bez naslova 16:37:01
Bok!
Nakon silnih konzultacija i mukotrpnih pregovora mogu te obavijestiti, da bi 2p savezi bili sretni i zadovoljni da potpišemo savezništvo, znači ne nap. to bi uključivalo i wingove.
Očekujemo s nestrpljenjem vaš odogovor.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy

Broj postova : 63

2P. i 2P savezi Empty
PostajNaslov: Re: 2P. i 2P savezi   2P. i 2P savezi Icon_minitimepet srp 11, 2008 9:27 pm

može nap
[Vrh] Go down
Korisnički profil
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac

Broj postova : 155

2P. i 2P savezi Empty
PostajNaslov: Re: 2P. i 2P savezi   2P. i 2P savezi Icon_minitimepet srp 11, 2008 9:51 pm

Pošto se spominju wingovi i ja bi se uključio u raspravu. Moje mišljenje je da je bolje savezništvo jer malo je međusobnih napada između AS-a i 2P-a, ne djelimo istu kartu. Sa savezništvom bi lakše mogli dogovarati akcije protiv HOS-a i mogli bi ih tući na dva fronta i bio bi to psihološki slom za njih.

Korisnički profil
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy

Broj postova : 63

2P. i 2P savezi Empty
PostajNaslov: Re: 2P. i 2P savezi   2P. i 2P savezi Icon_minitimepet srp 11, 2008 10:41 pm

slažem se,ali puno pričamo a oni nam uzimaju sela.Peh i Ombre su u lošem položaju ako nešto ne poduzmemo na tom djelu karte.Baysu iz winga vidim polako sredjuju.Ovaj vikend moram nešto poduzeti.Uzeo bi selo Dj007 i prascuUspijem li super ne uspijem jbg biti će gubici veliki
[Vrh] Go down
Korisnički profil
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac

2P. i 2P savezi Empty
PostajNaslov: Re: 2P. i 2P savezi   2P. i 2P savezi Icon_minitimepet srp 11, 2008 11:01 pm

Istina, Baysa je ovaj tjedan ostao bez sela, al pustimo sad to. Na tome dijelu karte AS je podosta ugrožen i trebali bi maksimalno pojačati naše ljude. Zatim krenuti zajdeničkom akcijom i lupiti njihove susjede.
Kolko vidim u wingu ima dosta senatora, nadam se i u -AS-u, idemo ojačati taj dio karte. Dobro bi nam tu došao 2P da krene sa fejkovima s druge strane karte.

Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

2P. i 2P savezi Empty
PostajNaslov: Re: 2P. i 2P savezi   2P. i 2P savezi Icon_minitimepet srp 11, 2008 11:41 pm

mala nadopuna...evo javila mi se i sir ichy iz 2P i cronus opet...potpisali bi saveznistvo sa 2P i 2P., a sa ostalim wingovima kako vrijeme ide...oni bi potpisali sa svim AS-evima odmah...eto mislim da je to kako spada sada i sutra da to obavimo.
saveznistvo zele potpisati tako da mozemo odmah konkretnu suradnju imati i vjerujem da isto idu za time da pocisitmo ove izmedu nas na -- i -+karti sto ce ukljucivati i HOS.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
godfather
Administrator
Administrator
godfather

Broj postova : 74

2P. i 2P savezi Empty
PostajNaslov: Re: 2P. i 2P savezi   2P. i 2P savezi Icon_minitimesub srp 12, 2008 5:09 am

ja sam za čišćenje HOSa u svakom slučaju. ali me zanima kako stoji ML-M s 2P. čisto da ne bih ispao pizda. generalno strateško čisto je ok
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

2P. i 2P savezi Empty
PostajNaslov: Re: 2P. i 2P savezi   2P. i 2P savezi Icon_minitimened srp 13, 2008 2:21 pm

danas bi trebalo potpisati to sa 2P da to zavrsimo...tako sam im rekao...do navecer napiste jos ako netko misli nes lose, nakon 21h ja cu se javiti ovima i da postanemo saveznici.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

2P. i 2P savezi Empty
PostajNaslov: Re: 2P. i 2P savezi   2P. i 2P savezi Icon_minitimepon srp 14, 2008 1:04 am

dovrseno je sa ovime...takoder sam pitao dal imaju iakve negativne odnose sa MLM savezom i nemaju kontakta sa njima nikakvoga...eto, lazu oni men lazem ja vas.
tolko od mene, dignimo krigle pive i proslavimo ovaj jako dobar potez. živili
[Vrh] Go down
Korisnički profil
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac

2P. i 2P savezi Empty
PostajNaslov: Re: 2P. i 2P savezi   2P. i 2P savezi Icon_minitimepon srp 14, 2008 1:13 am

bravo bravo

Korisnički profil
Sponsored content

2P. i 2P savezi Empty
PostajNaslov: Re: 2P. i 2P savezi   2P. i 2P savezi Icon_minitime

[Vrh] Go down

2P. i 2P savezi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.