Alte Schule

Forum saveza - AS -

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share

igraci iz HOS|BRO

Go down 
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

Broj postova : 519
Registration date : 03.05.2008

igraci iz HOS|BRO Empty
PostajNaslov: igraci iz HOS|BRO   igraci iz HOS|BRO Icon_minitimečet srp 03, 2008 12:49 pm

Igrac Gvozdeni bi htjeo preci kod nas iz HOS|BRO...citav HOS|BRO ti se raspada pa bi to trebalo iskoristiti i uzeti ok igrace...pregovaram inace sa don-kacom koji je neki Illusion savez napravio da on i jos dva igraca iz toga saveza predu kod nas. po lokaciji su zaista super i po populaciji isto.
znaci ja sam za da posaljem Gvozdenom pozivnicu...da cujem ostale...da ili ne?
znam da ce biti potegnuta tema spijuniranja odmah posto dolaze iz saveza oji je sa HOS-om bio jako dobar, ali po meni don-kaco djeluje ok, a i nalazi se u sredini kod nas i zaita mu ne ide na ruku da rusi savez kojim je okruzen.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
godfather
Administrator
Administrator
godfather

Broj postova : 74

igraci iz HOS|BRO Empty
PostajNaslov: Re: igraci iz HOS|BRO   igraci iz HOS|BRO Icon_minitimepet srp 04, 2008 5:02 am

što se mene tiče pojedince kojima vjeruješ možeš uzeti
generalno cijeli HOS/bro wing ne
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

igraci iz HOS|BRO Empty
PostajNaslov: Re: igraci iz HOS|BRO   igraci iz HOS|BRO Icon_minitimepet srp 04, 2008 2:13 pm

probao bihubaciti taj Illusion savez kod nas...djelujju mi svi ok i nisu pristupili tom nekom novo osnovanom HOS TT savezu ili kak se vec zove. Citava ekipa im je u nasem sredistu i bili bi blesavi kada bi radili protiv nas, a mozemo svi skupa zajedno samo profitirati.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

igraci iz HOS|BRO Empty
PostajNaslov: Re: igraci iz HOS|BRO   igraci iz HOS|BRO Icon_minitimepet srp 04, 2008 9:16 pm

posalo sam maloprije 4 pozivnice za ekipu iz Illusion saveza...sa don-kacom sam poprilicno puno pricao i ok je igrac i save...dapace, suraduvao je bio prije i sa jurrassicom oko napada i obrane na nekoga slovenca.
popunili su taman prazninu u zutoj skupini i po meni je ok potez...i da netko ne pomisli, nema vise primanja iz bivseg HOS|BRO, ovih par igraca se nije slagalo sa njihovom politikom i taj raspada saveza se dugo kuhao.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

igraci iz HOS|BRO Empty
PostajNaslov: Re: igraci iz HOS|BRO   igraci iz HOS|BRO Icon_minitime

[Vrh] Go down

igraci iz HOS|BRO
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.