Alte Schule

Forum saveza - AS -

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share

---AS---......

Go down 
Autor/icaPoruka
godfather
Administrator
Administrator
godfather

Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

---AS---...... Empty
PostajNaslov: ---AS---......   ---AS---...... Icon_minitimečet srp 03, 2008 11:54 am

kako mi javljaju drugi --- AS --- uopće ne drži do odnosa koje smo dogovorili, a na koje sam ih više puta upozoravao
ako imamo NAP, javni ili tihi, ako im je to javljeno više puta, ako se ne obaziru na to onda ne vidim niti najmanjeg razloga zašto bi s njima išta imali

poslao sam poruku viditrixu i igraču koji konstantno krši dogovoreno - ili će prestati kršiti ili raskidamo sve veze, pa lijepo možemo zaratiti. što će nam wing, kad se najosnovnijih stvari ne žele pridržavati
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

Broj postova : 519

---AS---...... Empty
PostajNaslov: Re: ---AS---......   ---AS---...... Icon_minitimečet srp 03, 2008 12:47 pm

ako imaju neke napove koje nemaju ostali As-evi onda se slazem naravno. prilikom dogovora da postanu treci AS dogovirio sam da to mora biti isto pa me sada ovo malo cudi, a opet covjek i navikne na takve stvari.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Twetty
Novi član
Novi član
Twetty

Broj postova : 7
Registration date : 10.06.2008

---AS---...... Empty
PostajNaslov: Re: ---AS---......   ---AS---...... Icon_minitimepon srp 07, 2008 12:35 am

Od kuda početi?
Najbolje od početka.
Kao što znate, iz svog saveza sam izbacio igrača "eska" zbog raznih muljaža koje nam je radio.
Pristupio je savezu Dictat*.
I od tada je počela dramaturgija.
Još uvijek je sitter nekome od mojih igrača i ima uvid u stanje saveza.
Jedan moj igrač je krenuo u osvajanje jednog naselja, da bi (zamisli slučajnosti), "ita" iz tog saveza mu preuzela to naselje pred nosom, kada je odanost pala ispod 20%.
Moj igrač je kulturno zatražio da mu se to naselje vrati, jer ta radnja uopće nije fer.
Naravno, odbili su.
E, tu smo se zainatili.
I od tada počinju prijetnje od "eska" našim igračima u obliku: vidjeti ćete vi...
Uglavnom, nije u pitanju savez "Dictat*", već igrač "eska", koj radi stvari koje je i nama radio prije i zbog toga je bio izbačen.
Budući da je riječ o vrlo rječitom dečkiću, vjerujem da je uspio dosta toga ispričati "ita" (a pitaj boga kome još), koji su se uspjeli uplesti u njegovu mrežu slatkih riječi.
"eska" je igrač na ovom serveru sa još 2 acc. (RACE, Klingon), a i o tome vam mogu svašta reći, ali mislim da je za ovaj put sasvim dovoljno.

I još jedna sitnica.
Mislim da kao ravnopravni članovi AS lige imamo pravo prvo biti saslušani, nego li nas se optuži za nedjela koja vam je ispričao netko iz nama manje bitnog saveza.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
godfather
Administrator
Administrator
godfather

Broj postova : 74

---AS---...... Empty
PostajNaslov: Re: ---AS---......   ---AS---...... Icon_minitimepon srp 07, 2008 11:14 am

ovako - neznam koliko sam poruka poslao u ---AS---, molio, prijetio, štogod, samo da se poštuje dogovoreno
nitko nije elaborirao ZAŠTO i povijest odnosa

ako je gore istina to što piše, onda vam apsolutno držim stranu!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

Broj postova : 519

---AS---...... Empty
PostajNaslov: Re: ---AS---......   ---AS---...... Icon_minitimepon srp 07, 2008 12:50 pm

ja ucu ovjde isto stati na starnu ---AS---, ovakvih i slicnih prica sam se nacuo vec masu. uglavnom, sada mi je tweety javio da je smirio stvari i da je situacija ok.
sta se tice onoga zadnjeg dijela, ja gledam da svaki AS ima samostalnost u unutarnjem vodenju, a da prema van sva tri AS-a moraju djelovati kao jedno, tako da nitko nije sigurno stao na stranu nekoga malog saveza, vec da ne ispada glupo da mi imamo NAP sa glavnim, a rokamo po njihovim wingovima.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

---AS---...... Empty
PostajNaslov: Re: ---AS---......   ---AS---...... Icon_minitime

[Vrh] Go down

---AS---......
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.