Alte Schule

Forum saveza - AS -

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share

HOS/BRO vs --AS--

Go down 
Autor/icaPoruka
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac

Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

HOS/BRO vs --AS-- Empty
PostajNaslov: HOS/BRO vs --AS--   HOS/BRO vs --AS-- Icon_minitimepet lip 27, 2008 10:27 am

Od kad se wing spojio sa tnt-om, ovo je svakodnevnica. HOS i HOS/BRO trpi velike gubitke. Žao mi je što nisam stavio ostale sačekuše, al obečajem da ću od sada stavljati sve jer šteta bi bilo da se ne vidi bounce

Jedna od njih KLIK

mahanje mahanje mahanje

Korisnički profil
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr

Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

HOS/BRO vs --AS-- Empty
PostajNaslov: Re: HOS/BRO vs --AS--   HOS/BRO vs --AS-- Icon_minitimepet lip 27, 2008 1:26 pm

ni pola tog nebi bilo da nema skype hehe
[Vrh] Go down
Korisnički profil
samovinkulja
profesor foruma
profesor foruma
samovinkulja

Broj postova : 182
Registration date : 19.05.2008

HOS/BRO vs --AS-- Empty
PostajNaslov: Re: HOS/BRO vs --AS--   HOS/BRO vs --AS-- Icon_minitimepet lip 27, 2008 2:02 pm

kriglic je napisao/la:
ni pola tog nebi bilo da nema skype hehe

dobro je nexhr reko....odkad imamo skype bolje djelujemo(iako sam ga ja tek neki dan skinio Laughing )

a ovaj krigliću imaš dobar nadimak(podnick) al bar je istinit Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr

Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

HOS/BRO vs --AS-- Empty
PostajNaslov: Re: HOS/BRO vs --AS--   HOS/BRO vs --AS-- Icon_minitimepet lip 27, 2008 2:33 pm

Razz Very Happy Laughing
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gost
Gost

HOS/BRO vs --AS-- Empty
PostajNaslov: Re: HOS/BRO vs --AS--   HOS/BRO vs --AS-- Icon_minitimepet lip 27, 2008 5:57 pm

Poz sviam i čestitiam vam na obrani u gradu i sad smo ga oslabili za 4 mjeseca bilo bi vrijem da skupimo još jednu saćekušu kod mene jer mi dolazie napadi od civija iz HOS|BRO saveza pa da ga sačekamo ovih dana .Ne mogu ujutro nikad biti aktivan jer mi je intrenet isključen do 9 sati ujuto : Vojska mi je počela crkavati jer sam bio na moru i imao sam utakmicu i uz to imam retardiranog brata kojem je teško namjestiti da ne nestane hrane došao sam prije jedan sat s mora i ima sunčanicu i ne mogu se micati boli me sve pa bi bilo redau da skupimo ponovno vojske ali više i s više hrane napadi mi dolaze u glavni grad i u Kamen mudraca
napad dolazi u glavni grad u 01:46:19 sati od civija iz njegovog glavnog grada
napad doalzi u kamen mudraca u 03:16:17 sati isto od civija iz glavnog grada

idemo razbiti taj hos više da zavladamo ovim djelom nema predaje idemo dalje poz svima i neka vas se što više uključi u akciju pa ćemo vidjeti rezultate ovo vrijedi za sve poz još jednom unaprijed hvala svima frulam
[Vrh] Go down
Sponsored content

HOS/BRO vs --AS-- Empty
PostajNaslov: Re: HOS/BRO vs --AS--   HOS/BRO vs --AS-- Icon_minitime

[Vrh] Go down

HOS/BRO vs --AS--
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.