Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 tnt i cropper

Go down 
+7
voriorka
Baysa
swingerajac
Paha
samovinkulja
warunga
malo brži
11 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




tnt i cropper Empty
PostajNaslov: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitimepon lip 23, 2008 3:34 pm

bok, mozda neki vec znaju o cem se radi, a sad ovim putem trazim pomoc.

zauzeo sam cropper bluefarm (-61|7) (od blueobelixa, bio je neaktivan) i dok je odanost jos bila na nuli (20 minuta nakon sto sam ga zauzeo), tnt mi je pobio vojsku unutra i oduzeo.

islo se diplomatski (zbog naseg tihog nap-a), lijepim rijecima i pristojni su me odjebali. pokusalo je vodstvo i njih su odjebali. ako s tim ljudima mislimo suradivati onda smo u kurcu.

mene sad boli kita za tnt i necu postovati taj nap. gradim vojsku i krecem u rusenje ostalih gradova tog igraca koji mi je zauzeo cropper i preuzimanje croppera. ako ima netko tko bi mi pomogao (vojskom ili senatorima) nek mi se javi igm ili tu na ovaj topic. ni ostali igraci tnt-a blizu mene nisu sigurni.

imamo napadacke vojske unutar saveza i bio bi zahvalan ako bi mi netko pripomogao.

ovo su moji napadi.

http://travilog.org.ua/hr/6739118/5cf13bc1c9a5952231221955d8d3b002
http://travilog.org.ua/hr/8133902/2da6e1df92dd83c21d6b9987655bb685
http://travilog.org.ua/hr/4974348/45db3b3a2922684501ea91348fe5da87
http://travilog.org.ua/hr/4760805/8447e102c2913ce18343bfd571662820
[Vrh] Go down
malo brži
Newbie
Newbie
malo brži


Broj postova : 96
Registration date : 12.05.2008

tnt i cropper Empty
PostajNaslov: Re: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitimepon lip 23, 2008 6:23 pm

mladiću, ne prostači.

interesi saveza su ispred svih interesa, a kamoli jednog croppera.
razumijem da boli, i mene bi ...
prvenstveno - ne prostači po forumu, ima tu trudnica, mlađih osoba, a i starije gospode.
malo pogledaj wing, pa razmisli.
tnt i cropper 87262
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tnt i cropper Empty
PostajNaslov: Re: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitimepon lip 23, 2008 10:03 pm

malo brži je napisao/la:
mladiću, ne prostači.

interesi saveza su ispred svih interesa, a kamoli jednog croppera.
razumijem da boli, i mene bi ...
prvenstveno - ne prostači po forumu, ima tu trudnica, mlađih osoba, a i starije gospode.
malo pogledaj wing, pa razmisli.
tnt i cropper 87262

znam ko igra tu, znam kako se igra, znam da je savez bitan i znam za wing, ali ako nemas nes pametnog za reci, onda nemoj. ima tu ljudi koji puno vise prostace i pricaju besmislice po forumu od ovog mog posta.

i ja ti nisam mladic, ti me ne poznas i nemoj si uzimati za pravo da mi se obracas svisokog. savez je bitan i taj cropper je bio u savezu i onda ga je tnt oduzeo. znaci nap za mene vrijedi, ali za ostale ne. kad bi trebalo tebi pomoci, uopce ne bi bilo problema, jel, a sada seres. nemoj pricati gluposti.
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

tnt i cropper Empty
PostajNaslov: Re: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitimeuto lip 24, 2008 12:20 am

ajde bez svade. dizi vojsku i vratit cemo crop nema druge
[Vrh] Go down
samovinkulja
profesor foruma
profesor foruma
samovinkulja


Broj postova : 182
Lokacija : na putu za pakao
Registration date : 19.05.2008

tnt i cropper Empty
PostajNaslov: Re: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitimeuto lip 24, 2008 12:41 am

bez svađe....budite optimisti i nadajte se da ćemo vratit crop....ugledajte se na warungu,ima pravo...
[Vrh] Go down
Paha
Newbie
Newbie
Paha


Broj postova : 82
Registration date : 03.05.2008

tnt i cropper Empty
PostajNaslov: Re: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitimeuto lip 24, 2008 1:08 am

Ma idemo ih rusiti =)
Drebala bi biti politika prema tim slabijim savezima ako oni nama crop mi njima 10.
[Vrh] Go down
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

tnt i cropper Empty
PostajNaslov: Re: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitimeuto lip 24, 2008 1:59 am

Neki tu nisu upoznati sa situacijom pa pišu...
--AS-- se spojio sa TNT-om , znači sad smo jedan savez --AS--. Situacija je takva kakva je tj. nije bajna. Najgluplje bi bilo ići napadati čovjeka s kojim djeliš savezništvo jer to je kažnjivo, al ne samo za tebe nego za cijeli savez.
Kao drugo neznam kak će ljudi na to gledati kad ćeš napadati wing. Oprosti, al to je vrlo sebično i bezobrazno, a da ne govorim o načinu izražavanja na forumu. Mislio sam diplomatski to rješiti sa osobom koja je zauzela crop, al pošto mi u poruci napišeš da te boli kurac, pa prijatelju boli i mene. pozzz
[Vrh] Go down
Paha
Newbie
Newbie
Paha


Broj postova : 82
Registration date : 03.05.2008

tnt i cropper Empty
PostajNaslov: Re: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitimeuto lip 24, 2008 2:34 am

Cekaj na koju shemu on njemu moze uzet crop a ovaj ga nemoze uzet natrag.

Ne vidim kakvog tu smisla ima diplomacija.

Znam da nisam full upoznat sa situacijom ali ono meni neko oduzme crop poslje toga on udze on nas wing ili nesto i ja moram s ticm covjekom pregovarat da dobim svoj crop natrag ??
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

tnt i cropper Empty
PostajNaslov: Re: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitimeuto lip 24, 2008 12:44 pm

ta je croop ekipa iz TNT-a počela zauzimati 2 dana prije, a zayl ima takav rječnik, da više nije bilo smisla dalje razgovarati
a moto je čak imao i volje za neko rješenje, ali nakon njegovih gluposti više ne

imamo i HOF-ove naših čišćenja
[Vrh] Go down
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka


Broj postova : 43
Age : 43
Registration date : 24.06.2008

tnt i cropper Empty
PostajNaslov: Re: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitimeuto lip 24, 2008 12:55 pm

Hej momci a sta kazete da pronadjemo neki drugi croop, svi zajedno ga osvojimo i damo igracu koji se u cijeloj ovoj prici osjeca prevarenim?

I svi sretni i zadovoljni :predaja

Nema smisla da pored toliko neprijatelja mi ratujemo medjusobno zar ne?
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

tnt i cropper Empty
PostajNaslov: Re: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitimeuto lip 24, 2008 1:15 pm

naravno da nema smisla
ja sam za, a vjerujem i ostali
sve se da srediti na lijep način
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tnt i cropper Empty
PostajNaslov: Re: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitimeuto lip 24, 2008 1:20 pm

Baysa je napisao/la:
ta je croop ekipa iz TNT-a počela zauzimati 2 dana prije, a zayl ima takav rječnik, da više nije bilo smisla dalje razgovarati
a moto je čak imao i volje za neko rješenje, ali nakon njegovih gluposti više ne

imamo i HOF-ove naših čišćenja

vasa ciscenja nis ne znace, a preuzimanje je pocelo od mene. kao sto se vidi u logovima ja sam srusio rezidenciju i napadao senatorima. vi ste dosli na gotovo i pregazili medusobni nap i na moje poruke odgovarali tvrdoglavo i bezobrazno, na pocetku smo lijepo razgovarali. ovi unutar saveza znaju kako komuniciram i moj ''rijecnik'' se pojavio kad sam shvatio da ce me zajebat i vas savez i moj savez. premda ste sad u nasem savezu, ja ne osjecam prema vama nikakvu odgovornost i bivsi tnt-ovci od mene ne trebaju ocekivati nikakvu pomoc i ja ju necu traziti od vas.

i cudno kak vas sve smeta par psovki unutar dva tri posta, a pristojno varanje se tolerira.
[Vrh] Go down
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka


Broj postova : 43
Age : 43
Registration date : 24.06.2008

tnt i cropper Empty
PostajNaslov: Re: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitimeuto lip 24, 2008 1:33 pm

Dajte se momci dogovorite na lijep nacin... ovo nema smisla tnt i cropper 855829
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

tnt i cropper Empty
PostajNaslov: Re: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitimeuto lip 24, 2008 3:15 pm

sve gledam ovo 2 dana i mislim bolje suti jer cete sada mene isto oplseti...ajmo po redu...nikakvih urota ili ne znam cega nije bilo, sa ljudima iz TNT saveza se 10 dana pregovaralo da dodu kod nas, tj. u wing, to su sve jako dobri igraci i drze se zajedno.
da sranje se desilo na kvadrat sa tim cropom, kad sam vidio rekao sam aj u 3 pm jer sam odmah znao sta ce bit...di ste se bas vi nasli svi oko toga cropa tuci.
sa mezak-om, motototom i zaylom sam pricao...iduci prazan crop ili crop koji ce se osvajat ide zaylu!!!!
vjerujem da je i sam motototo se javio zaylu nakon naseg razgovora i da ce naci neko rijesenje zajednicko.
warunga i jurrasic iz naseg saveza su se vec bili slicno zakacili, a zaiste nema potrebe...i odmah da kazem zayl imam ti jedan crop u vidu i danas cu to pogledati kako spada.

P.S.isprika na nekim rijecima u postu. mahanje
[Vrh] Go down
Jurrassic
Newbie
Newbie
Jurrassic


Broj postova : 86
Age : 42
Lokacija : Knin
Registration date : 03.05.2008

tnt i cropper Empty
PostajNaslov: Re: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitimeuto lip 24, 2008 3:28 pm

Da , ja i Warunga smo se zakacili,
ali nije bilo namjere preotimanja cropa,
vec se potrefilo da smo pikirali isti crop
i ja sam prvi doletio,
ali se nismo nesto kacili posebno!!!

tnt i cropper 855829
I ja sam pikira jos 1,
cak i lomio da spustim na 0 pop,
pa je neko iz saveza uletio,
a sada vidim da je taj crop od pahe!!

lupi_me lupi_me
Poanta je da se nema smisla kaciti
s ljudima iz saveza,
vec naci zajedno rjesenje
i preci preko toga!!!

tnt i cropper 87262 tnt i cropper 87262
[Vrh] Go down
Argo
Novi član
Novi član



Broj postova : 18
Registration date : 27.05.2008

tnt i cropper Empty
PostajNaslov: Re: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitimeuto lip 24, 2008 4:09 pm

zayl tu u mojoj blizini imaš polucrooper. ja sam ga mislio osvojiti, ali već imam jedan i sada mi treba ipak neko naselje koje će mi financirati moj polucrooper. Oko njega smo ti Pljačkaš, Rudarius, Strelok i ja pa si u svakom trenutku siguran od napada. Rudarius i ja planiramo tom igraču pobiti cijelu vojsku, ali sve bi to bilo lagano da igrač nema dosta deffa. Ako se slažeš ekipa iz TNT saveza koja ti je uzela crop neka skrši vojsku tom igraču u glavnom gradu, a ja ću ti pomoć u spuštanju odanosti u polucrooperu. Ja planiram zauzet od tog igrača njegov grad sa 600 populacije i zato bi molio da se taj grad ne dira sa senatorima/poglavicama/stariješinama. Ako si za javi mi se ovdje ili IGM pa ćemo sve organizirati. Članovi smo iste grupe saveza, trebamo naučiti zajedno se slagati i surađivati ako želimo kasnije biti barem u konkurenciji za izgradnju WW.
[Vrh] Go down
mezak
Novi član
Novi član



Broj postova : 26
Registration date : 24.06.2008

tnt i cropper Empty
PostajNaslov: Re: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitimeuto lip 24, 2008 4:51 pm

Pozdrav.

Da se i ja uključim u raspravu i nadam se zaključiti je. Situacija oko tog ludog cropa je sljedeča. Zayla i Ja smo se namjerili na isti crop. Dali preuzimanje naselja počinje čišćenjem vojske ili rušenjem rezidencije možemo otvoriti još jednu temu. Događaji su išli na sljedeći način. MEZAK i FRATAR su očisti li naselje vojskom. ZAYLA je srušio rezidenciju i skinuo odanost do 60%. tada odanost skidamo mi na 37%. uskače Zayla, uzima crop ali su naša dva senatora također na putu. Jedan od CLODE007, jedan od MOTA. Naravno da smo primjetili da netko također želi crop. kao što je to primjetio i Zayla. Zayla je uzeo crop, ali senator od Clod dolazi za 20 minuta sa mojoj podrškom u vojsci i oduzima crop. Nakon toga dolazi MOTO koji ga uzima od CLODE. (živa zavrzlama)
Naravno da mi je žao što se radilo o igraču ASA, ali niti on nije znao da crop preuzima TNT, niti mi da ga preuzima AS, tako da je glupo govoriti o povredi sporazuma. Također nismo mogli zaustaviti senatore od kojih je jedan putovao 18 sati. Toliko o cropu. Nadam se da će rasprave o tome biti završene.
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

tnt i cropper Empty
PostajNaslov: Re: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitimeuto lip 24, 2008 8:31 pm

slazem se u potpunosti s jurassicom, nismo se nes ekstra zakacili to je tak u travianu nes planiras pa ne prodje jbga ima toga jos:))) nadji blizu nekog s cropom pa da mu ga maznemo:)btw odma da se zna ja rusim na 0 i uzimam gl.grad od Kadija haha pirat tak da ne bi netko dobio ludu ideju tuctuc lol!
[Vrh] Go down
malo brži
Newbie
Newbie
malo brži


Broj postova : 96
Registration date : 12.05.2008

tnt i cropper Empty
PostajNaslov: Re: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitimeuto lip 24, 2008 9:42 pm

ponovo...
mladiću ...zaylu...
šporkan ti je jezik.
kontroliraj emocije Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Paha
Newbie
Newbie
Paha


Broj postova : 82
Registration date : 03.05.2008

tnt i cropper Empty
PostajNaslov: Re: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitimesri lip 25, 2008 9:41 pm

Jurrassic je napisao/la:
Da , ja i Warunga smo se zakacili,
ali nije bilo namjere preotimanja cropa,
vec se potrefilo da smo pikirali isti crop
i ja sam prvi doletio,
ali se nismo nesto kacili posebno!!!

tnt i cropper 855829
I ja sam pikira jos 1,
cak i lomio da spustim na 0 pop,
pa je neko iz saveza uletio,
a sada vidim da je taj crop od pahe!!

lupi_me lupi_me
Poanta je da se nema smisla kaciti
s ljudima iz saveza,
vec naci zajedno rjesenje
i preci preko toga!!!

tnt i cropper 87262 tnt i cropper 87262


Ma taj crop koji sam ja uzel bil je prvo na 400 popa lik je polomil vojsku na warungi onda samo ga poceli katati ja minic i waruna.
Onda sam ja polomil svu vojsku na njemu Sad ali ono na kraju ipak je tu.

Istiana da si ga ti spustil za kojih 100 popa zato fala =)))
[Vrh] Go down
Sponsored content





tnt i cropper Empty
PostajNaslov: Re: tnt i cropper   tnt i cropper Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
tnt i cropper
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Rasprave-
Forum(o)Bir: