Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 SuperKita vs dmitar zvonimir(hos)

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

SuperKita vs dmitar zvonimir(hos) Empty
PostajNaslov: SuperKita vs dmitar zvonimir(hos)   SuperKita vs dmitar zvonimir(hos) Icon_minitimepon lip 23, 2008 4:57 am

evo nesto i od mene,,nije neka napadacka vojska ali treba ih se rijesiti da pocnem radit nesto jace..

http://travilog.org.ua/hr/4205464/e3dec2daece04ffe4360260b6d44e3e1
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

SuperKita vs dmitar zvonimir(hos) Empty
PostajNaslov: Re: SuperKita vs dmitar zvonimir(hos)   SuperKita vs dmitar zvonimir(hos) Icon_minitimesub lip 28, 2008 2:48 am

za legionare nije lose...preporuka, iskoristi ih u nekoj sacekusi kod nekoga ili za slucaj da te napadaju. mislim da su jos ucinkovitiji.
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

SuperKita vs dmitar zvonimir(hos) Empty
PostajNaslov: Re: SuperKita vs dmitar zvonimir(hos)   SuperKita vs dmitar zvonimir(hos) Icon_minitimesub lip 28, 2008 10:05 am

Bravo legendo cheers
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

SuperKita vs dmitar zvonimir(hos) Empty
PostajNaslov: Re: SuperKita vs dmitar zvonimir(hos)   SuperKita vs dmitar zvonimir(hos) Icon_minitimesub lip 28, 2008 1:08 pm

hehe,jesu bolji u obrani ali ovi moji su nafrizirani Cool Cool

zoky samo se ti sprdaj s mojom mocnom vojskom..pazi da jednom ne okrenu jedro.. Razz Razz Razz (al bi se razbili u stijene tvojih pretora u sekundi..)

p.š.nema veze za gubitke,nisu neki,samo sam htio ovu domacu zadacu jednom posjetit..a ako vidi da napadam obrambenom vojskom zna da ih onda imam podosta..hehehehe
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

SuperKita vs dmitar zvonimir(hos) Empty
PostajNaslov: Re: SuperKita vs dmitar zvonimir(hos)   SuperKita vs dmitar zvonimir(hos) Icon_minitimesub lip 28, 2008 2:32 pm

Stari, ovaj napad je dobar. tvoji legionari i moji pretoriani...pa tko nam sta moze?
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

SuperKita vs dmitar zvonimir(hos) Empty
PostajNaslov: Re: SuperKita vs dmitar zvonimir(hos)   SuperKita vs dmitar zvonimir(hos) Icon_minitimesub lip 28, 2008 3:53 pm

SuperKita je napisao/la:
hehe,jesu bolji u obrani ali ovi moji su nafrizirani Cool Cool

ma da ne ispadne, svaka cast king ...kad vidi da ga tak napadas onda stvarno si moze samo mislit kaj imas drugo u selima.. cheers cheers
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

SuperKita vs dmitar zvonimir(hos) Empty
PostajNaslov: Re: SuperKita vs dmitar zvonimir(hos)   SuperKita vs dmitar zvonimir(hos) Icon_minitimesub lip 28, 2008 5:56 pm

hehe,,on i njegovi kolege su uvijek pozvani u moja sela...a dobrodoslica je ionako vec tamo..samo radi njih... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
Sponsored content





SuperKita vs dmitar zvonimir(hos) Empty
PostajNaslov: Re: SuperKita vs dmitar zvonimir(hos)   SuperKita vs dmitar zvonimir(hos) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SuperKita vs dmitar zvonimir(hos)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Alte Schule :: Ratni dio :: HOF-
Forum(o)Bir: