Alte Schule

Forum saveza - AS -

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share

--AS-- novosti

Go down 
Autor/icaPoruka
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac

Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimepon lip 16, 2008 3:55 pm

Pozdrav,

Pošto znamo da je situacija u wingu vrlo loša, odlučio sam ući u wing ko pradjeda Wink

Ovo su osnovna pravila za koje molim vodstvo -AS- a da potvrde, slažu li se sa time ili ne. Naravno, neke točke možemo i mjenjati;

1) Spriječiti napade na savez- ušao sam na minutu u wing i situacija je KATASTROFA !
Ovdje veliku ulogu treba odigrati -AS- jer sumnjam da imaju vojske. Znači, pojačanja iz -AS-a su sad najbitnija stvar u narednih 5 dana. U isto vrijeme svatko od njih morati će razvijati obrambenu jedinicu u velikim količinama, kako bi kasnije sve manje bili ovisni o -AS- u.

2)Kad se napadanja smire, formirati ćemo borbene skupine na način kako su se godfather i grand master dogovorili.Znači sva tri saveza djelujemo ko jedan u borbenim skupinama. U istom tom razdoblju neki će morati napustiti savez, uglavnom pasivci.
Probati ćemo pregovarati sa TNT-om jer smo g.master i ja u dobrim odnosima snjima i kad bi ih uspio pridobiti, imali bi pravi i čvrsti savez koji broji samo aktivne igrače.

3) U savezu se neće tolerirati crvena točka, bez ikakvog razmišljanja takav član ide van.
Također van će ići oni koji više puta požute ili samo jednom požute, a da pritom nisu registrirani na forumu (to su odmah 2 minusa i takav nam netreba).

4) Trenutno vodstvo u wingu nebi dirao jer bi se samo time zakomplicirala situacija, bolje neka ovak ostane i dalje.

Eto, to su neka početna pravila i molio bi da ih komentirate ako bi trebalo nešto nadodati i oduzeti...pozzz

Korisnički profil
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimepon lip 16, 2008 3:59 pm

Mala isprika što sam pisao u vječnici, a još nisam postao pradjed Embarassed
Mislim da je ovak bolje nego da cijeli savez vidi Suspect

Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

Broj postova : 519

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimepon lip 16, 2008 8:45 pm

Ne, ne, jako je dobro da si ovo pisao u vijecnici...ne trebaju mase znati sta cemo izvesti. Ja te podrzavam maximalno. Ovako vjerujem da ce TNTovici pristati na ovo jer bi prebacili 20ak njihovih najboljih clanova, takoder ti moras uzeti cin pradjed, a ja bih ponudio i fratru iz TNT-a taj cin umjesto maximusa tako da oni lakse podnesu taj prijelaz.
Maximus je kartu do mene i ja bih njega uzeo sebi, ti kao jaki igrac ides tamo, ja njega ka sebi uzimam i nemojte mi oko ovoga sada raspravljati. Ionako je on jedini tu iz winga ako se ne varam pored mene.
--AS-- novosti 87262
P.S.I necemo vise imate neke tihe NAPove sa TNTom vec suradnju kako spada.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimeuto lip 17, 2008 1:19 am

Nema prebacivanja boljih igrača u -AS-, barem ne zasada. Wing treba jake igrače koje nema dovoljno, što znači da bi takvi potezi bili loši ...
Trebamo jačati tri AS-a , a ne jedan .

Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimeuto lip 17, 2008 7:32 pm

Pricao sam sa fratrom i baysom i do sutra navecer cemo cuti njihovu odluku, po mom skromnom misljenju dobit ces 20 ok igraca u wing i skociti na 20 poziciju...a onda jos pokupi neke iz CL1 koji su blizu i evo jakog winga.
i onda smo spremni za rat kako spada.
GOD WANT'S IT!! --AS-- novosti 87262
[Vrh] Go down
Korisnički profil
godfather
Administrator
Administrator
godfather

Broj postova : 74

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimesri lip 18, 2008 9:18 am

sa svim se slažem naravno!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimesri lip 18, 2008 9:50 am

Ako se TNT ne izjasni do kraja današnjeg dana onda snjima raskidamo. Onda ćemo pregovarati sa CL1 jer bi nam se oni htjeli pridružiti s time da bi uzeli samo one igrače koji se nalaze na našoj karti.
U wingu ima dosta pasivnih igrača koji slabo napreduju. Svaki u wingu proči će kroz travian analyzer i ako slabo raste a da nema ništa vojske napustit će savez.
Ovaj tj. bumo vidli na čemu smo
pig

Korisnički profil
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimesri lip 18, 2008 1:15 pm

Postoji jedan mali problem što Ahure nema i nemogu mi se dodjeliti opcije Sad

Korisnički profil
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga

Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimesri lip 18, 2008 1:56 pm

ideja odlicna swinger najjaci si!!! pravi vođa se uvijek zrvuje za boljitak saveza:) podrzavam 120%
[Vrh] Go down
Korisnički profil
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy

Broj postova : 63

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimepet lip 20, 2008 3:37 pm

odlično! slabo pratim ali vidim da pametno radite.Nadam se da ču i ja uskoro više sudjelovati
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimepet lip 20, 2008 3:46 pm

evo kopija poruke od mototo iz TNT-a. rekao sam odmah da dosta od zahtjeva mogu odbacit, stvarno su naveli toga mali milijun. Sta se igraca tice 10ak ih je ok, ovo drugo je slabo, ali opet mozemo popunit wing...ako necemo njih swinger je u kontaktu sa CL1 i mogu njihovi preci.

motototo 18.06.08
prijedlog na razmatranje 18:52:47
pozdrav

evo kao vođa i jedan od osnivača saveza TNT&PW nakon razgovora s
s jednim od vaših vođa (Grand Master) mene je dopalo da se javim
a u svezi s vašim prijedlogom o prelasku naših igrača u savez --AS--.
Da ne dužim na dugo i široko nakon vječanja odluka je ovakava.

1.) trebali bi omogučiti prelazak 23 naša igrača :
-1. MEZAK
-2. Mad__Max
-3. fratar
-4. voriorka
-5. Baysa
-6. .308 Winchester
-7. Gromovnik
-8. motototo
-9. Black Knight
-10. Qbasic
-11. pula
-12. metrom
-13. margareta
-14. Vatrena Voda
-15. croa
-16. Dea5
-17. maestro
-18. mine
-19. Karlovsky
-20. Miriam
-21. Snake01iv
-22. Mistrinho
-23. Gettinhigh_25
(igrači su pomno odabrani poznavajuči situaciju u savezu, njihovu aktivnost te raspored na mapi travijana)
2.)
a)Igraču motototo omogučiti sve opcije unutar saveza
b) igračima :
fratar , baysa, gromovnik , mezak , mad_max , .308 Winchester i voriorka
omogučiti opcije pozivanja i izbacivanja igrača iz saveza te slanje kružnih poruka iako je po našem mišljenju dobro da svi igrači imaju mogučnost slanja kružne zbog bržeg i lakšeg djelovanja unutar saveza.

3.) Ulazak 2 igrača po našem odabiru u viječe pradjedova AS saveza
4.) Poštivanje naših odluka koje smo s vremenom izgradili u našem
savezu a glede nenapadanja , suradnje i informiranja s igračima
iz drugih saveza.
5.) Bezrazložno izbacivanje jednog od naših igrača iz saveza povlači
automatsko povlačenje ostalih igrača iz saveza.
6.) Potpuna i bezrezervna suradnja obiju strana (ako uđemu u savez
bit če mo svi na jednoj strani) glede pomaganja u napadima i
obranama kako "naših" tako i "vaših" igrača
7.) Početne trenutne nesuglasice među igračima riješavati na vrhu
dok stvari ne legnu na svoje mjesto.

Pozdrav nadam se da če te razmotriti naš prijedlog.
moto
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimepet lip 20, 2008 3:59 pm

evo sada sam to citao jos jednom...uglavnom sve je ok po meni, mozda previse da sada udu 2 njihova djeda u vijecnicu, ali ionako su ok ekipa pa eto...treba sto prije odlucit i da ljudima javimo zato jer zele prijeci.
i pozicija na karti im je ok.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimepet lip 20, 2008 4:03 pm

Ne trebamo pristati na sve njihove točke...
Po meni sve štima, samo nebi davao tolike ovlasiti. Neka budu 2 pradjeda, al ostali nemaju pošto dobivati opcije u veleposlanstvu...
-Opciju slanje kružnih poruka, bi trebali imati svi u savezu...

Korisnički profil
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimepet lip 20, 2008 4:15 pm

A što se tiče CL1, oni su dosta bolje razvijeniji od TNT-a i snjima bi wing ušao u top 15, al treba uzeti u obzir da ih se dobar dio nalazi na granici sa HOS-om, a sad sami procjenite dali je to dobro ili nije, nisam pametan... Rolling Eyes

Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimesub lip 21, 2008 4:14 pm

ne znam ni sam koje rade uzeti, mislim da su iz TNT-a blize, a sta je je ovi su bolje razvijeni. najbolje bi bilo najace od TNT-a i CL-a.
uglavnom swingeru donesi odluku posto si sada u -- AS -- i pozovi neke od njih sto prije. ukoliko pozoves CL1 dobivas na njihovom dijelu jednu borbenu skupinu pa to mozes tako gledat.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimened lip 22, 2008 2:01 pm

swingeru, evo i mototot i cestar su izgleda jako zainteresirani za ulazaku savez kod tebe. mototo iz TNT-a je cak rekao da se ona brojka igraca moze i smanjiti ako je previse, a ovo sve drugo se naravno dogovori. ako nes njih uzmi CL1, a sa ovima onda obavezno moramo neki tihi NAP da se ljude sa HOS-om igraju, a ne da se mi sa njima jos zakacimo.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimepon lip 23, 2008 12:07 am

Ovi iz Cl-a su jako neozbiljni i nije čudno kaj su u raspadu.
Tako da će najvjerojatnije ući TNT, stime da smo maknuli par stavki s kojima je ne slažemo, čekamo odgovor.

Korisnički profil
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimepon lip 23, 2008 1:04 am

Stvar je riješena, tnt želi preći kod nas. Al, opet naravno novi problem, Ahura je napustio savez, on je graditelj veleposlanstva.
Molim za savjet, hoću li ja napravit novo veleposlanstvo ili moto iz tnt-a koji se ponudio još prije da ima veleposlanstvo ?

Korisnički profil
Nexhr
Newbie
Newbie
Nexhr

Broj postova : 88
Registration date : 05.05.2008

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimeuto lip 24, 2008 5:13 pm

hehehe, cini se da si i to rijesio.... lol1
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.nex.pondi.hr
godfather
Administrator
Administrator
godfather

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimesri srp 02, 2008 3:51 pm

molim da se o ovome raspravi:
imam par igrača na sjeveru koje bih utrpao negdje u AS saveze. jedini koji imaju mjesta su --AS--. pošaljem swingerajcu poruku da pozove igrača, ali da ga slobodno baca ukoliko ne bude aktivan. treba nam na sjeveru pojačanje. ne još nužno, ali uskoro...

kažem da se prime ljudi? oni su glasala i nema ništa!? da im je igrač daleko???
tko je tu lud?

mislim svaka čast wingu, ali kad "molim" da se netko primi znam zašto to tražim. i o kakvom glasanju i otkantavanju nakon toga pričamo? zaigrali smo se demokracije malo previše u wingu? Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimesri srp 02, 2008 11:24 pm

Pozdrav,
dopustite da i ja iznesem svoje mišljenje, nisam više siguran dali smijem jel se počelo pljuvati po demokraciji Very Happy, al dopustite...

godfather je napisao/la:
molim da se o ovome raspravi:
imam par igrača na sjeveru koje bih utrpao negdje u AS saveze. jedini koji imaju mjesta su --AS--
Nije istina, ima mjesta i u -AS-u kao i u --AS--u.

godfather je napisao/la:
pošaljem swingerajcu poruku da pozove igrača, ali da ga slobodno baca ukoliko ne bude aktivan. treba nam na sjeveru pojačanje. ne još nužno, ali uskoro...
Istina, al zašto onda nisi napisao kao u ovome postu, tj. o čemu se radi. Pošalješ mi poruku da primimo igrača "kaj_je_to_bitno" populacija 362, 1 naselje, zašto? Evo što si napisao ;

bok ,
aj please pozovi kaj_je_to_bitno u savez
gore kod mene na sjeveru je, sad je kao aktivan. ako požuti odmah ga možeš cipelariti i bacati van

Baš i nije nešto uvjerljivo, al da se bolje to napisalo, sigurno nebi ovako završilo...

godfather je napisao/la:
kažem da se prime ljudi? oni su glasali i nema ništa!? da im je igrač daleko???
tko je tu lud?
Prije nego smo se spojili sa tnt-om wing je bio u totalnom kurcu (oprostite na izrazu,malo sam ljut).
Punih tjedan dana vodili smo pregovore oko spajanja i isti tekst je zaljepljen u viječnici i nisam siguran da ga je netko komentirao,izuzetak je grand master(hvala).
Nakon toga nađemo zajednički kompromis i napokon se spojimo. Od prvog dana smo odlučili da če se stvari rješavati zajedničkim jezikom između djedova i to je stvarno jako lijepo funkcioniralo do današnjeg dana. Još jedanput napominjem da je poruka od godfathera bila drugačije napisana i objašnjena nebi došlo do glasanja, isto su to potvrdili i drugi djedovi.

godfather je napisao/la:
mislim svaka čast wingu, ali kad "molim" da se netko primi znam zašto to tražim. i o kakvom glasanju i otkantavanju nakon toga pričamo? zaigrali smo se demokracije malo previše u wingu?
Demokracija je vladala i u -AS-u, al očito da je prestala jer nitko nije glasao ni nakon 24 sata.

--Ovako, nisam požalio što sam otišao u wing i tolko su mi ljudi dragi da ne želim brisati acc jer se vjerojatno više nikada snjima neću čuti.
--Dajem ostavku djedovine što mislim da je u redu, jer ak se gazda iz glavnog saveza ne slaže mojim postupcima, najbolje da se povučem. Ukoliko me ne želite zadržati u AS-u, brišem acc jer ne mislim ići u drugi savez i obečavam da ću se sa svima pozdraviti ko čovjek i neću nanjeti nikome štetu. pozzz

Korisnički profil
godfather
Administrator
Administrator
godfather

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimečet srp 03, 2008 7:35 am

stani s ostavkom. malo sam ubrzao. nisam ti elaborirao zašto mislim da bi ga se trebalo primiti [u biti mi je svejedno, samo me malo pogodilo...]
činjenica je da nam gore treba pojačanje,, što sam zaboravio napisati, tako da se zbog toga ispričavam, kriv sam. sorry
[Vrh] Go down
Korisnički profil
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitimečet srp 03, 2008 12:10 pm

Sve rješeno,sve 5, ja se isto ispričavam na burnoj reakciji, dosta toga se taj dan nakupilo i na krivom mjestu ispraznilo bom
Pozivnica je poslana za "kaj_je_to_bitno" živili

Korisnički profil
Sponsored content

--AS-- novosti Empty
PostajNaslov: Re: --AS-- novosti   --AS-- novosti Icon_minitime

[Vrh] Go down

--AS-- novosti
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.