Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 sittanje -AS-

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




sittanje -AS- Empty
PostajNaslov: sittanje -AS-   sittanje -AS- Icon_minitimečet lip 12, 2008 5:11 pm

kao sto mozete vidjeti, u svakoj grupi sam napisao stanje sitterstva unutar te grupe. tako mozete na brzinu vidjeti tko koga sitta.

ako trazite sittera, potrazite slobodna mjesta prvo unutar svoje grupe, a onda u ostatku saveza.
dosta ljudi nije javilo stanje sitterstva tako da su podaci nepotpuni, ali i to je jedan od pokazatelja aktivnosti igraca unutar saveza.

molim da se ne spama unutar tog topica. ovo je samo za gledanje. ako sam nesto pogrijesio, krivo napisao ili se stanje izmijenilo, mozete poslati meni igm ili postati unutar topica, pa cu ja izmijeniti svoj post, tako da uvijek bude najnovije stanje.

pravilo saveza je da sitter bude unutar saveza da bi se smanjila mogucnost spijuniranja i molio bi vas da se toga pridrzavate. zna se kakva je kazna ako vas otkriju za spijuniranje
nasuprot tome, vi mozete sitati koga zelite, ako mozete spijunirati druge saveze jos bolje, hehehehehehe.
[Vrh] Go down
 
sittanje -AS-
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» sittanje plava grupa
» sittanje zuta grupa
» sittanje crna grupa
» sittanje zelena grupa

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Alte Schule :: Obavijesti :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: