Alte Schule

Forum saveza - AS -

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share

sitanje crvena skupina

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost

sitanje crvena skupina Empty
PostajNaslov: sitanje crvena skupina   sitanje crvena skupina Icon_minitimečet lip 12, 2008 4:44 pm

tristan, greenboy, blackadder, be.ready, zayl ,mariica, selo veselo, highlifer, superkita, ombre, aurelije, peh, anarion

Tristan_Os sitta: so_kre; nju/ga sitta:

greenboy sitta: Tristan_os, Elliot Ness; nju/ga sitta: Black Adder, Lord of Destiny

Black Adder sitta: greenboy, Lord of Destiny; nju/ga sitta:

Marijica sitta: Grand Master, White Angel; nju/ga sitta: Grand Master, ahura (--AS--)

Superkita sitta: Pavlic; nju/ga sitta: Pavlic, ombre

Ombre sitta: aurelije, Superkita; nju/ga sitta: godfather

peh sitta: greenboy; nju/ga sitta:

Anarion sitta: Reta, krix (---AS---); nju/ga sitta: Reta, krix (---AS---)

zayl sitta: malo brzi, kriglić (--AS--); nju/ga sitta:

aurelije sitta:; nju/ga sitta: Lord of Slaves

Zadnja promjena: zayl; uto srp 08, 2008 10:32 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
samovinkulja
profesor foruma
profesor foruma
samovinkulja

Broj postova : 182
Registration date : 19.05.2008

PostajNaslov: Re: sitanje crvena skupina   sitanje crvena skupina Icon_minitimečet lip 12, 2008 11:40 pm

mene niko nije ništa pitao a nigdje me nema....nit sam dobio poruku a tamo pišeš da nema aktivnih igraća itd..............a ja nit sam dobio poruku nit išta....inače sitter mi je borissinko,nije iz našeg saveza,ali s njim sam predobar,i na s3 smo u istom savezu.....i zakleo mi se da neće nikom odavat moju vojsku itd.......
mislim da je to dovoljno razloga da mi on bude sitter....a da nemora neko iz saveza,a i ja sam njemu sitter....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: sitanje crvena skupina   sitanje crvena skupina Icon_minitimepet lip 13, 2008 12:18 am

samovinkulja je napisao/la:
mene niko nije ništa pitao a nigdje me nema....nit sam dobio poruku a tamo pišeš da nema aktivnih igraća itd..............a ja nit sam dobio poruku nit išta....inače sitter mi je borissinko,nije iz našeg saveza,ali s njim sam predobar,i na s3 smo u istom savezu.....i zakleo mi se da neće nikom odavat moju vojsku itd.......
mislim da je to dovoljno razloga da mi on bude sitter....a da nemora neko iz saveza,a i ja sam njemu sitter....

ti si u wingu, a ovo je topic crvene grupe glavnog saveza. kruzna je isla po glavnom savezu. sacekaj malo.

sto se tice sittera iz drugih saveza, to se dogovori sa vodstvom, ja samo pratim stanje i nemam nikakve ovlasti, ali to je protiv pravila.
[Vrh] Go down
ombre
Newbie
Newbie
ombre

Broj postova : 95
Registration date : 04.05.2008

PostajNaslov: Re: sitanje crvena skupina   sitanje crvena skupina Icon_minitimepet lip 13, 2008 12:32 am

nisam ja za objavljivanje ovog sitanja- ovakve teme, topica... cccc cccc
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Anarion
Novi član
Novi član
Anarion

Broj postova : 6
Registration date : 11.05.2008

PostajNaslov: Re: sitanje crvena skupina   sitanje crvena skupina Icon_minitimepon srp 07, 2008 7:59 pm

A bogami ni ja Suspect
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: sitanje crvena skupina   sitanje crvena skupina Icon_minitimepon srp 07, 2008 10:06 pm

zasto vam smeta objavljivanje liste sittera ?
[Vrh] Go down
ombre
Newbie
Newbie
ombre

PostajNaslov: Re: sitanje crvena skupina   sitanje crvena skupina Icon_minitimepon srp 07, 2008 11:04 pm

pa jednostavno- ako netko govori drugim savezima tko je online, onda jednostavno vidi tko je kome siter i eto ti problema. ja bi tu objavio dezinformacije.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: sitanje crvena skupina   sitanje crvena skupina Icon_minitimeuto srp 08, 2008 12:53 am

ovo sto si napisao nema smisla. ne znam ni sto si htio reci tom izjavom. procitao sam 5 puta i jos ne kuzim kaj zelis reci.

ovak, ako neko spijunira onda mu sitterstva nista ne znace.

sitter ne visi na tudem racunu, nego djeluju po uputama tog igraca, mozda pogleda jednom dnevno, mozda 6 puta dnevno, a mozda se spaja samo kad mu igrac kaze da ga nece biti (a to moze biti jednom u dva-tri tjedna).

ova stanja se objavljuju da se vidi tko je slobodan za sittanje, da olaksamo odabir po blizini, da se zna kome ce se javiti ako se hitno treba odredenog igraca i njegova vojska, a on nije online.

prednosti su vece od mana, a ako ti to ne vidis sam si si kriv. ako je netko vec u savezu i namjerava spijunirati, briga ga ko je kome sitter. ima puno boljih i laksih nacina za spijuniranje.
[Vrh] Go down
metabolic
Novi član
Novi član

Broj postova : 17
Registration date : 28.05.2008

PostajNaslov: Re: sitanje crvena skupina   sitanje crvena skupina Icon_minitimeuto srp 08, 2008 2:59 am

usput mene sitta lord of slaves.....aurelije-lord of slaves
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ombre
Newbie
Newbie
ombre

PostajNaslov: Re: sitanje crvena skupina   sitanje crvena skupina Icon_minitimeuto srp 08, 2008 4:27 pm

zayl je napisao/la:
ovo sto si napisao nema smisla. ne znam ni sto si htio reci tom izjavom. procitao sam 5 puta i jos ne kuzim kaj zelis reci.

ovak, ako neko spijunira onda mu sitterstva nista ne znace.

sitter ne visi na tudem racunu, nego djeluju po uputama tog igraca, mozda pogleda jednom dnevno, mozda 6 puta dnevno, a mozda se spaja samo kad mu igrac kaze da ga nece biti (a to moze biti jednom u dva-tri tjedna).

ova stanja se objavljuju da se vidi tko je slobodan za sittanje, da olaksamo odabir po blizini, da se zna kome ce se javiti ako se hitno treba odredenog igraca i njegova vojska, a on nije online.

prednosti su vece od mana, a ako ti to ne vidis sam si si kriv. ako je netko vec u savezu i namjerava spijunirati, briga ga ko je kome sitter. ima puno boljih i laksih nacina za spijuniranje.

znači tebi nema smisla ako neko napada igrača kome čuvaš račun. normalno da ćeš napraviti protumjere. ako netko govori drugima tko je online a tko nije po zdravom razumu neće tog napadati. jednostavno ša ne.

razumijem ja tebe šta misliš reći, ima tu pozitivnih stvari al ja se ne slažem s time. po meni bi to trebala biti interna stvar među igračima.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: sitanje crvena skupina   sitanje crvena skupina Icon_minitime

[Vrh] Go down

sitanje crvena skupina
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.