Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 PLJAČKAŠ prasožder

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

PLJAČKAŠ prasožder Empty
PostajNaslov: PLJAČKAŠ prasožder   PLJAČKAŠ prasožder Icon_minitimesri lip 11, 2008 8:47 pm

koji k. mi tu raspravljamo o prasožderu pa kad nas tolko uništava pa ajmo skupit vojske i uništit tog tipa tag da opće neće bit na listi "PLJAČKAŠ TJEDNA"

palica palica vrag PLJAČKAŠ prasožder 747992 PLJAČKAŠ prasožder 855829
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

PLJAČKAŠ prasožder Empty
PostajNaslov: Re: PLJAČKAŠ prasožder   PLJAČKAŠ prasožder Icon_minitimepon lip 16, 2008 12:58 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy pirat pirat kralj kralj kralj
BRAVO MI ZAHVALJUJUĆI NAMA JE PRASOŽDER PRVI PLJAKČKAŠ TJEDNA BRAVOOOO MI
alien alien alien
[Vrh] Go down
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

PLJAČKAŠ prasožder Empty
PostajNaslov: Re: PLJAČKAŠ prasožder   PLJAČKAŠ prasožder Icon_minitimepon lip 16, 2008 1:32 pm

To je velika sramota i tu nešto pod hitno treba mjenjati palica
Zanima me dali se Krtica uopče nekome obraća da treba pomoć ?
Zašto vodstvo saveza ne organizira pojačanje. Ako nema dovoljno obrambenih jedinica u wingu, hvala Bogu ima je ko kenje u -AS- u. Al očito problem je napisati poruku i poslati jer ne vidim koji bi drugi razlog bio. Sramota je prije svega radi našeg imena "AS" na kojem lik zarađuje značke u profilu, a većina vas u wingu zaboli kita. Pošaljite poruku Krtici dali mu se igra, ak veli da mu se igra organizirajte pojačanje, ak ne hitite ga van i onda si vi zaradite značku u profilu cccc
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

PLJAČKAŠ prasožder Empty
PostajNaslov: Re: PLJAČKAŠ prasožder   PLJAČKAŠ prasožder Icon_minitimepon lip 16, 2008 1:34 pm

swingerajac je napisao/la:
To je velika sramota i tu nešto pod hitno treba mjenjati palica
Zanima me dali se Krtica uopče nekome obraća da treba pomoć ?
Zašto vodstvo saveza ne organizira pojačanje. Ako nema dovoljno obrambenih jedinica u wingu, hvala Bogu ima je ko kenje u -AS- u. Al očito problem je napisati poruku i poslati jer ne vidim koji bi drugi razlog bio. Sramota je prije svega radi našeg imena "AS" na kojem lik zarađuje značke u profilu, a većina vas u wingu zaboli kita. Pošaljite poruku Krtici dali mu se igra, ak veli da mu se igra organizirajte pojačanje, ak ne hitite ga van i onda si vi zaradite značku u profilu cccc
ja poslo poruku nije odgovorio a poruku sam mu poslo prije tjedan dana nemgu vjerovat da ju još nije proćito Twisted Evil tuctuc
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

PLJAČKAŠ prasožder Empty
PostajNaslov: Re: PLJAČKAŠ prasožder   PLJAČKAŠ prasožder Icon_minitimepon lip 16, 2008 1:36 pm

kriglic je napisao/la:
swingerajac je napisao/la:
To je velika sramota i tu nešto pod hitno treba mjenjati palica
Zanima me dali se Krtica uopče nekome obraća da treba pomoć ?
Zašto vodstvo saveza ne organizira pojačanje. Ako nema dovoljno obrambenih jedinica u wingu, hvala Bogu ima je ko kenje u -AS- u. Al očito problem je napisati poruku i poslati jer ne vidim koji bi drugi razlog bio. Sramota je prije svega radi našeg imena "AS" na kojem lik zarađuje značke u profilu, a većina vas u wingu zaboli kita. Pošaljite poruku Krtici dali mu se igra, ak veli da mu se igra organizirajte pojačanje, ak ne hitite ga van i onda si vi zaradite značku u profilu cccc
ja poslo poruku nije odgovorio a poruku sam mu poslo prije tjedan dana nemgu vjerovat da ju još nije proćito Twisted Evil tuctuc
joj ne nisam njemu poslo poruku neg onom kog je metrom stalno pljaćko al taj je izbriso krisnički račun
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

PLJAČKAŠ prasožder Empty
PostajNaslov: Re: PLJAČKAŠ prasožder   PLJAČKAŠ prasožder Icon_minitimepon lip 16, 2008 1:38 pm

kriglic je napisao/la:
kriglic je napisao/la:
swingerajac je napisao/la:
To je velika sramota i tu nešto pod hitno treba mjenjati palica
Zanima me dali se Krtica uopče nekome obraća da treba pomoć ?
Zašto vodstvo saveza ne organizira pojačanje. Ako nema dovoljno obrambenih jedinica u wingu, hvala Bogu ima je ko kenje u -AS- u. Al očito problem je napisati poruku i poslati jer ne vidim koji bi drugi razlog bio. Sramota je prije svega radi našeg imena "AS" na kojem lik zarađuje značke u profilu, a većina vas u wingu zaboli kita. Pošaljite poruku Krtici dali mu se igra, ak veli da mu se igra organizirajte pojačanje, ak ne hitite ga van i onda si vi zaradite značku u profilu cccc
ja poslo poruku nije odgovorio a poruku sam mu poslo prije tjedan dana nemgu vjerovat da ju još nije proćito Twisted Evil tuctuc
joj ne nisam njemu poslo poruku neg onom kog je metrom stalno pljaćko al taj je izbriso krisnički račun
evo popslo sam mu pruku pa ćemo vidit afro afro
[Vrh] Go down
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

PLJAČKAŠ prasožder Empty
PostajNaslov: Re: PLJAČKAŠ prasožder   PLJAČKAŠ prasožder Icon_minitimepon lip 16, 2008 1:38 pm

klanjanje klanjanje klanjanje
Vidim da ću morat ja uzet wing u svoje ruke, nema druge palica
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

PLJAČKAŠ prasožder Empty
PostajNaslov: Re: PLJAČKAŠ prasožder   PLJAČKAŠ prasožder Icon_minitimepon lip 16, 2008 1:47 pm

swingerajac je napisao/la:
klanjanje klanjanje klanjanje
Vidim da ću morat ja uzet wing u svoje ruke, nema druge palica
krtica je voljan za borbu i daljnji život palica
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

PLJAČKAŠ prasožder Empty
PostajNaslov: Re: PLJAČKAŠ prasožder   PLJAČKAŠ prasožder Icon_minitimepon lip 16, 2008 1:49 pm

sa -as- i --as-- nas je 100 a prasožder je jedan pa po tome zakljućujem da če na poćetku bit palica a na kraju dobar
[Vrh] Go down
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

PLJAČKAŠ prasožder Empty
PostajNaslov: Re: PLJAČKAŠ prasožder   PLJAČKAŠ prasožder Icon_minitimepon lip 16, 2008 1:51 pm

Dobro, ispričavam se kaj sam njega spomenuo ko primjer, al kolko mi se čini negdje sam pročitao na forumu da je velika farma HOS-u, neznam možda sam i pogrješio... više je krivo vodstvo nego članovi saveza, jer bez vodstva nema ničega i tu se stvari trebaju mjenjati...
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

PLJAČKAŠ prasožder Empty
PostajNaslov: Re: PLJAČKAŠ prasožder   PLJAČKAŠ prasožder Icon_minitimepon lip 16, 2008 4:05 pm

ljudi slijedite kriglicev primjer,,ima negdje u hof-u cini mi se kako ga je reborn napadao i unutar sat vremena smo slozili takvu sacekusu da se taj vise nikad ne vrati..i nece..jer ce opet izgubit 3 dana vojske..

saljite kruznu,,ako nitko ne odgovara saljite u as nekome, taj ce sigurno odgovorit i poslat i od drugih ako treba i sve samo da se necija napadacka razbije i heroji pojacaju..

ekipo, pokusajte sve sto mozete i ako opet bude isto onda kazite da nesto ne valja,,
Cool Cool Cool

p.s. ajd sad kad je swinger medju vama ce biti lakse..prognoziram prestanak napada hos-a u roku tjedan dana.. Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
saki_007
Newbie
Newbie
saki_007


Broj postova : 51
Lokacija : Čakovec
Registration date : 03.09.2008

PLJAČKAŠ prasožder Empty
PostajNaslov: Re: PLJAČKAŠ prasožder   PLJAČKAŠ prasožder Icon_minitimened ruj 07, 2008 4:36 pm

A da se napravi neka sacekusa kod nekoga npr. kod REJ-a jer njega stalno roka pa pljacka prase jedno..
I onda Prase doleti na sacekusu iz ostade bez prascica..
Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





PLJAČKAŠ prasožder Empty
PostajNaslov: Re: PLJAČKAŠ prasožder   PLJAČKAŠ prasožder Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PLJAČKAŠ prasožder
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: borbene skupine - AS- :: borbene skupine-
Forum(o)Bir: