Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pregovaranje sa drugim savezima

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Pregovaranje sa drugim savezima Empty
PostajNaslov: Pregovaranje sa drugim savezima   Pregovaranje sa drugim savezima Icon_minitimepon lip 09, 2008 6:37 pm

Mislim da pregovaranje koje vodimo sa nekim savezima loše radimo.Svaki od nas pradjeda pregovara sa jednim ili dva saveza.Svakome od nas jave se barem jedan ili dva saveza.Mislim da je to jako teško izvesti i uskladiti.Predložio bi da to radi jedan ili dva igrača.Ja dobrovoljno odustajem od uloge pregovarača i usmjeravati ču pregovore u smjeru jednog ili dvojice kako se več dogovorimo.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Pregovaranje sa drugim savezima Empty
PostajNaslov: Re: Pregovaranje sa drugim savezima   Pregovaranje sa drugim savezima Icon_minitimeuto lip 10, 2008 1:32 am

evo ja sam svoje obavio, barem se nadam da sam obavio...sutra bi konacno trebao F W postati --- AS ---, ubit ce saveznike i sve. to im je bio glavni kamen spoticanja i frka im je bila da se ne desi da im otimamo igrac na sto sa rekao da su njihovi igraci njihovi i da imaju dobru grupu sto je i istina. imaju dva dobra saveznika DOBBAN i Antz sa kojima smo ionako vec ok, a DOBBAN kaj ja znam.
nakon ovoga ja sam gotov sa time, dobit cemo ok savez da nam cuva leda, samostalan i to je to. saveznika nit imamo, a kako vidimo necemo ni imati previse sto meni isto odgovara. gf neka slobodno to vodi sa diplomacijom. odoh u horizontalu. mahanje
[Vrh] Go down
 
Pregovaranje sa drugim savezima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: