Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Kovo
Novi član
Novi član



Broj postova : 9
Registration date : 16.05.2008

Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!! Empty
PostajNaslov: Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!!   Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!! Icon_minitimepon lip 09, 2008 6:28 pm

e ljudi sta je ovo...napali su ga vez jedno 15 puta i to 4-7 razlicitih igraca iz DOBBAN saveza...kakav smo mi to savez ako cemo to dopustit...de vi glavešine saveza probajte to rijesit diplomatskim putem ban a ako nebudu htjeli ja sam za tuctuc lol1 palica Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!! 747992
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!! Empty
PostajNaslov: Lord of Slaves   Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!! Icon_minitimepon lip 09, 2008 6:40 pm

wing je pod stalnim udarmo od dobbana i od prasoždera

Otkad je(prasožder) prošao u Hos-valjda misli da je dobija zaštitu i pocea je neprekidno pljackat(okomia se na nocnika i krticu)
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!!   Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!! Icon_minitimepon lip 09, 2008 6:41 pm

hmmm, ja sam za tuctuc tuctuc tuctuc živili lol1
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!!   Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!! Icon_minitimepon lip 09, 2008 6:42 pm

a ko je blizu prasožredu da ga raspali malo?
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!!   Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!! Icon_minitimepon lip 09, 2008 6:45 pm

ja sam 5-7 sati... ovnovima, katašima malo dalje... ali moramo računati na to da e sigurno dobiti zaštitu i obranu u tom roku... dakle, dolazi u obzir napad kasno navecer, ali ne jos... moram jos malo vojske skupit... one za rušenja
[Vrh] Go down
Sponsored content





Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!!   Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza
» Prijavnica igraca Fione
» NAPADI NA HEG WW-E
» Napadi HOS-a na -- AS --
» Napadi od HOSa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Rasprave-
Forum(o)Bir: