Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Uzimanje sela HOS-u

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Uzimanje sela HOS-u Empty
PostajNaslov: Uzimanje sela HOS-u   Uzimanje sela HOS-u Icon_minitimesub lip 07, 2008 5:54 pm

Igrač Sjena pored mene ima u planu popušiti selo od mene.Naravno on to još nezna.Saznače na vrijeme.Čekam da ga još malo razvije i onda ...Šta mislite o tome.Znam da je to čisto izazivanje,ali...Naravno ako se to kosi sa interesom saveza uzeti ću nekom drugom

pig pig pig On je isto u planu
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Uzimanje sela HOS-u Empty
PostajNaslov: Re: Uzimanje sela HOS-u   Uzimanje sela HOS-u Icon_minitimesub lip 07, 2008 6:05 pm

Ja sm u pravilu za...tu pored sebe bih uzeo za bounty selo od nixaca i ja i warunga moramo podhitno nixacu crop udariti jer ga razvija ko da je na dopingu i to mi se ne dopada nikako, a ni warungi.
ne znam vise kakva je situacija sa HOSom uopce...gf kakva je situacija sa njima da ne napravimo nesta negativno kako bi rekli i jos pig pojedemo. Smile
[Vrh] Go down
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Uzimanje sela HOS-u Empty
PostajNaslov: Re: Uzimanje sela HOS-u   Uzimanje sela HOS-u Icon_minitimesub lip 07, 2008 8:27 pm

Baš me je Piton pitao kako smo u opče dozvolili da uzme Nixac taj crop pored nas.Ispali smo pig Sleep
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

Uzimanje sela HOS-u Empty
PostajNaslov: Re: Uzimanje sela HOS-u   Uzimanje sela HOS-u Icon_minitimened lip 08, 2008 2:35 am

da zaspali smo kad sam skuzio vec je to bio fin gradic od 250 pop a cuj da se nadje nas par otme mu recimo 2 sela i malo mu onda skatamo crop situacija pod kontrolom.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Uzimanje sela HOS-u Empty
PostajNaslov: Re: Uzimanje sela HOS-u   Uzimanje sela HOS-u Icon_minitimened lip 08, 2008 1:46 pm

sad je on ostao sam ovdje posto je piton odabrao pravu stranu kako bi rekli.
ukoliko nece bit NAP-a ja sam za to da ga jednu noc kresnemo jer ima on vojske ko pljeve i bolje da mi njega nego on nas. katapulte imamo i treba ga pospustat. mony ionak se jos oporavlja od napada na nju.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uzimanje sela HOS-u Empty
PostajNaslov: Re: Uzimanje sela HOS-u   Uzimanje sela HOS-u Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Uzimanje sela HOS-u
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ulazak u savez
» HEGov support WW sela

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: