Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Primanje igrača iz CLa

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

Primanje igrača iz CLa Empty
PostajNaslov: Primanje igrača iz CLa   Primanje igrača iz CLa Icon_minitimesub lip 07, 2008 9:22 am

Zeko-vrb, Zionist, Nina_mala, eagle2, kikić....još bi neki prešli k nama

- nisu nam baš najbliže, ali su dobro razvijeni i grupirani. to znači ako ih uzmemo da ćemo oformiti još jednu borbenu skupinu i pokriti još jedan dio mape

ja sam za
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Primanje igrača iz CLa Empty
PostajNaslov: Re: Primanje igrača iz CLa   Primanje igrača iz CLa Icon_minitimesub lip 07, 2008 2:38 pm

sam mi reci u glavni savez ih uzeti ili u wing...evo gledam i ne bi bilo lose ni kod nas u glavnom ni u wingu pa me zanima kaj srediti. po karti su blizi wingu, ali ako ih sve uzmemo kod nas onda su bas jedana borbena skupina pa neka se paze sami.
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

Primanje igrača iz CLa Empty
PostajNaslov: Re: Primanje igrača iz CLa   Primanje igrača iz CLa Icon_minitimesub lip 07, 2008 3:52 pm

ja sam uvijek da se za pocetak stave u wing a tako bi i njih malo pojacali.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Primanje igrača iz CLa Empty
PostajNaslov: Re: Primanje igrača iz CLa   Primanje igrača iz CLa Icon_minitimesub lip 07, 2008 4:38 pm

a nekako i bolje u wing po poziciji idu ako se mene pita...od nas su dosta daleko. volim vidjeti kartu onak lijepo grupiranu Smile
[Vrh] Go down
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Primanje igrača iz CLa Empty
PostajNaslov: Re: Primanje igrača iz CLa   Primanje igrača iz CLa Icon_minitimened lip 08, 2008 3:52 pm

Ja sam isto za wing,ali i za promjenu imena wing.Ljudi se osječaju manje vrijednim ,ako nisu u glavnom savezu.Trebalo bi promjeniti ime winga i napraviti tako da se samostalno razvijaju u dog. sa nama
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Primanje igrača iz CLa Empty
PostajNaslov: Re: Primanje igrača iz CLa   Primanje igrača iz CLa Icon_minitimened lip 08, 2008 11:55 pm

evo zionistu i zeko su usli kod nas, a nina i kikic bi isto trebali...izgleda da su u dobban usli u meduvremenu...ukoliko ne udu kod nas ovo dvoje treba onda u wing baciti jer ce sami tamo ionak dobit po tamburi od nekoga.
wing bi stvarno mozda trebalo dopsutiti da promijene ime pa da sami se jacaju i imaju vise NAPova jer ovako ce to tesko ici.
F W ce promijeniti ime --- AS ---, jedino ih muci malo sta ce trebai ubiti sve saveznike na sta sam im rekao da ionako pola tih savezinika ne valja, a par jacih koje imaju cemo popricati i vidjeti sta napravit.
[Vrh] Go down
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

Primanje igrača iz CLa Empty
PostajNaslov: Re: Primanje igrača iz CLa   Primanje igrača iz CLa Icon_minitimepon lip 09, 2008 4:30 am

tko je tu sad lud? svi se izjasnili da uđu u wing, a ušli su u glavni savez?
čista matematika ljudi. više ljudi je glasalo za wing, tako da....

glede winga: oni se i trebaju samostalno razvijati. ali imamo jednu politiku, zajedno djelujemo
izgleda da s wingom stvarno škripi. koordinacija i vođenje
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Primanje igrača iz CLa Empty
PostajNaslov: Re: Primanje igrača iz CLa   Primanje igrača iz CLa Icon_minitimepon lip 09, 2008 1:32 pm

moj zajeb...jucer nakon tekme sam to gledao i napravih krivi potez...kolko vidim nina_mala i kikic su ionako u DOBBAN otisli i ovu dvojicu je blesavo imati kod nas u savezu da su tamo sami i da dobiji po tamburi.
sad cu ih van kickat i javit da se jave u wing ili odu u drugi savez neki ako zele.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Primanje igrača iz CLa Empty
PostajNaslov: Re: Primanje igrača iz CLa   Primanje igrača iz CLa Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Primanje igrača iz CLa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Molba za primanje u savez

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: