Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008

Go down 
+13
kriglić-www.ovisnik.hr
Section8
mr hard
krilnik
Pavlic
Elliot
SuperKita
Paha
Lord of Slaves
metabolic
swingerajac
samovinkulja
Grand Master
17 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Ko ce bit prvak?
1. Kaj ko ce bit bem ti, HRVATSKA naravno!
EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Vote_lcap45%EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Vote_rcap
 45% [ 10 ]
2. Njemacka je njemacka i nemamo sta raspravljati.
EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Vote_lcap5%EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Vote_rcap
 5% [ 1 ]
3. Dajem 100kn na Švicarsku. :)
EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Vote_lcap0%EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4. Kiki i njegov Portugal.
EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Vote_lcap18%EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Vote_rcap
 18% [ 4 ]
5. Fancuzi.
EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Vote_lcap5%EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Vote_rcap
 5% [ 1 ]
6. Brazil. :P
EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Vote_lcap9%EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Vote_rcap
 9% [ 2 ]
7. Netko drugi
EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Vote_lcap18%EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Vote_rcap
 18% [ 4 ]
8. Rusija
EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Vote_lcap0%EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 22
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimepet lip 06, 2008 10:05 pm

Ajmo, malo da vas cujem kaj mislite kak bumo prosli na EU kod nasih skoro pa suseda austrijanaca i švicaraca. Pa da iskoristim i uplatim nes u kladusi da neku kunu dignem. Very Happy Razz
Kolko vidim napad nam je ubojit ko u ćorave babe od kad nema Eduarda. bounce
[Vrh] Go down
samovinkulja
profesor foruma
profesor foruma
samovinkulja


Broj postova : 182
Lokacija : na putu za pakao
Registration date : 19.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimepet lip 06, 2008 11:18 pm

Grand Master je napisao/la:
Ajmo, malo da vas cujem kaj mislite kak bumo prosli na EU kod nasih skoro pa suseda austrijanaca i švicaraca. Pa da iskoristim i uplatim nes u kladusi da neku kunu dignem. Very Happy Razz
Kolko vidim napad nam je ubojit ko u ćorave babe od kad nema Eduarda. bounce


vještica je jedna prognozirala da ćemo doći do četvrtfinala(1/4) i ispast od portugala,ali to ja nikad nevjerujem,ali mislim da možemo doći daleko,ali da ćemo skupinu proć siguran sam 91%......

a inače glasovo sam za netko drugi,jer teško da ćemo doć do finala,a ja nevolim baš španjolce ali imaju dobru repku.....tako da,ovo prvenstvo će bit jedno od boljih!

...samo je jedno u mom životu vrijedno...
[Vrh] Go down
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimesub lip 07, 2008 12:16 am

cheers 1. cheers
[Vrh] Go down
metabolic
Novi član
Novi član



Broj postova : 17
Registration date : 28.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimesub lip 07, 2008 12:14 pm

sve sta znan da cu igrat protiv francuza...
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Lord of Slaves   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimesub lip 07, 2008 12:59 pm

nizozemci ce biti prvaci-tulipani su najjaci
[Vrh] Go down
Paha
Newbie
Newbie
Paha


Broj postova : 82
Registration date : 03.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimesub lip 07, 2008 1:16 pm

Brazil 100% Very Happy
[Vrh] Go down
metabolic
Novi član
Novi član



Broj postova : 17
Registration date : 28.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimesub lip 07, 2008 1:21 pm

nizozemci su uvik najjaci po igracima ali nikad nista od njih u zadnje vrime
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimesub lip 07, 2008 1:53 pm

neznam tko ce osvojiti em ali ovdje je ludilo vec neko vrijeme,ima dosta ljudi sa sahovnicom svuda..

fan zona je velicine spanskog od hofburg palace do jedne crkve preko vijecnice,,ogromno je, jos samo da nas vrijeme posluzi i bit ce predobro..

tako da ako me nema neko vrijeme na travianu znate di sam..Smile

a sto se tice prve tekme i to cu vam opisat kad se vratim sa stadiona.. Cool Cool Cool
a ostale s ekipom u fan zoni..

drunken cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Elliot
Novi član
Novi član
Elliot


Broj postova : 12
Registration date : 03.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimesub lip 07, 2008 3:04 pm

prva utakmica je najvazbija a ja nerazumin zasto se hvali te austrijance,pa oni su kanta virujte mi....pratio sam neke igrace i gleda njihove utakmice pa oni su tragedija,jedan modric vise vridi od svih njih,ne priznajem sutra nista osim 3 boda i barem 2 gola razlike,mislim da to mozemo,protiv njemaca ce biti najlakse,to je momcad koja igra nogomet a to nama odgovara,a poljaci ce biti zahebani,stavrno imaju dobru i kompaktnu momcad sa ubitacnim krilima i jakom obranom,smatram da skupinu moramo proci al da to nije uvjet.

ova generacija imati ce jos prilika,SP u africi je naše,to vam obecavam ja haha lol!
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimesub lip 07, 2008 4:56 pm

a ja isto mislim a skupinu trebamo sigurno proci...mislim ako sad opetz kiksamo u skupini onda stvarno ne znam sta reci.
i slozit cu se sa elliotom da ce nam bit najlakse sa svabama, te velike tekme uvijek odigrmao super, a protiv poljse ce bit muka staro biblijska ako se mene pita.
moja tri favortia, mi naravno, njemacka i portugal.
nizozemci i spanjoci uvijek imaju super momcad, ali im fali ono nesto. bounce
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Lord of Slaves   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimesub lip 07, 2008 5:20 pm

ma nizozemci su uvjek tu negdje(do polufinala,cetvfinala) a španjolci ako prođu skupinu biti ce im uspjeh
[Vrh] Go down
samovinkulja
profesor foruma
profesor foruma
samovinkulja


Broj postova : 182
Lokacija : na putu za pakao
Registration date : 19.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimesub lip 07, 2008 5:41 pm

Elliot je napisao/la:
prva utakmica je najvazbija a ja nerazumin zasto se hvali te austrijance,pa oni su kanta virujte mi....pratio sam neke igrace i gleda njihove utakmice pa oni su tragedija,jedan modric vise vridi od svih njih,ne priznajem sutra nista osim 3 boda i barem 2 gola razlike,mislim da to mozemo,protiv njemaca ce biti najlakse,to je momcad koja igra nogomet a to nama odgovara,a poljaci ce biti zahebani,stavrno imaju dobru i kompaktnu momcad sa ubitacnim krilima i jakom obranom,smatram da skupinu moramo proci al da to nije uvjet.

ova generacija imati ce jos prilika,SP u africi je naše,to vam obecavam ja haha lol!


ej....ne podcijenjuj,to je prvo i osnovno u nogometu,što bi svi trebali znati ako išta znate o sportu,a vjerujem svi znate....
za SP treba skupinu proć jer nam je jebena skupina,pogotovo tekme ukrajina,engleska a ni bjelorusija nije za bacit,dobri su i oni....
[Vrh] Go down
samovinkulja
profesor foruma
profesor foruma
samovinkulja


Broj postova : 182
Lokacija : na putu za pakao
Registration date : 19.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimesub lip 07, 2008 6:25 pm

Lord of Slaves je napisao/la:
ma nizozemci su uvjek tu negdje(do polufinala,cetvfinala) a španjolci ako prođu skupinu biti ce im uspjeh

najbolje repke eura su definitivno:
italija,francuska i njemačka tu su negdje
zatim nizozemska i španjolska
a mi smo ekipa koja može svakog pobijedit pa je ni nisam stavljo....

a španjolska je u zadnje 3 prijateljske utakmice pobijedila italiju i francusku a treću neznam.....
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Lord of Slaves   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimesub lip 07, 2008 6:43 pm

gledajuci po igracima najaca je nizozemska pa italija.
Hrvatska može pobjediti Njemacku(i oce) ali nece poljsku a za Austriju neznam
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimesub lip 07, 2008 7:38 pm

Bog i Hrvati, tko nije nek pati!
[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimened lip 08, 2008 12:42 am

Željo lol!
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimened lip 08, 2008 12:50 am

krilnik je napisao/la:
Željo lol!
scratch

Opla frende, evo i tebe tu...daj mi reci kak ti zena peggy bundy i ako nije problem sredi mi neki spoj sa kelly
hahahh
[Vrh] Go down
samovinkulja
profesor foruma
profesor foruma
samovinkulja


Broj postova : 182
Lokacija : na putu za pakao
Registration date : 19.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimened lip 08, 2008 2:16 pm

preuzeto sa foruma od mog saveza na s3:




pazi ovu usporedbu

Poljaci = Teutonci

u startu su uvijek dobri i sve pobijeđuju (pogledaj zadnje kvalifikacije za euro i svjetsko... uvijek prvi)...
a kad vrijeme odmakne (dođu na prvenstvo) onda ih svi razbiju...(zajebu u startu jer ne ulažu u kondiciju=resurse i na kraju izgore zbog nedostatka materijala)
Predviđanje - treci u skupini

Njemačka = Gali

od pocetka igraju polako... samo ulazu u kondiciju, fizicku spremu tak da kasnije dodju nabildani na prvenstvo - tvrd orah... u pocetku nisu nesto ofenzivno jaki ... ali im je obrana snazna i tesko ih se probija (grade puno sklonista - ulazu u stopere i defenzivni red)...
na kraju na prvenstvima se pokazuje njihova pocetna taktika... jaki, s puno dobrog materijala ... igraju do kraja i uglavnom pobjeđuju - osim ako ne nalete na nekog protivnika koga u startu podcijene)
Predviđanje - drugi u skupini

Austrija = Rimljani

uvijek usminkani, sve se vrti oko puno love (kladionice i poznate firme kao sponzori repke i klubova) i velikih imena kojih u startu nema... (imaju para=resurse ali ne mogu ih upotrijebit za kvalitetna pojačanja)... igraju strpljivo.. ali ponekad bahato misleci da su najjači (krecu s tri (legionara) u napadu na petoricu u obrani (kopljanika) - .. sve dok ne shvate da treba jos jako puno truda(resursa) i vremena da se izgrade u vrhunsku momčad (otprilike 10 godina - haha).
Predviđanje - posljednji u skupini

Hrvatska = Hrvatska

Bez daljnjeg objašnjenja - od svih rasa uzela ono najbolje (gastarbajteri otisli u svijet naucit i donijet kuci samo prave stvari = puno para=resursa, znanja i vjestina)...
krcati resovima... jakom kondicijom (od rada na bausteli)... ova momcad jednostavno nema premca
Predviđanje - 1. u skupini
[Vrh] Go down
mr hard
Novi član
Novi član
mr hard


Broj postova : 39
Lokacija : Knin
Registration date : 03.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimepon lip 09, 2008 1:08 pm

Ovako je sinoc bilo u kninu


https://www.youtube.com/user/vedranu
[Vrh] Go down
samovinkulja
profesor foruma
profesor foruma
samovinkulja


Broj postova : 182
Lokacija : na putu za pakao
Registration date : 19.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimepon lip 09, 2008 1:23 pm

mr hard je napisao/la:
Ovako je sinoc bilo u kninu


https://www.youtube.com/user/vedranu


fino fino.....moram vam reć da je u vinkovcima bilo pakleno,mi smo na motorima najviše a bila pratnja 2 auta........fantastično.....baklju na poluvremenu zapalili,jer smo i na poluvremenu išli skuterima po gradu.....nadamo se novoj pobijedi protiv njemačke.......
[Vrh] Go down
mr hard
Novi član
Novi član
mr hard


Broj postova : 39
Lokacija : Knin
Registration date : 03.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimepon lip 09, 2008 1:28 pm

bilo je i tu 10-ak bengalki ispred policije, paljenja guma, dimnih bombi i suzavca. Điralo je jos i par šlepera (bez prikolice)ma ludilo.
[Vrh] Go down
Section8
Newbie
Newbie
Section8


Broj postova : 59
Registration date : 13.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimepon lip 09, 2008 1:47 pm

HRVATSKA HRVATSKA HRVATSKA

cheers cheers cheers

OLEEEEEEEEEEE

A sve ostalo ---> lupi_me lupi_me lupi_me lupi_me lupi_me
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimepon lip 09, 2008 1:58 pm

ma pobjedit će vatikanska država lol! afro
[Vrh] Go down
samovinkulja
profesor foruma
profesor foruma
samovinkulja


Broj postova : 182
Lokacija : na putu za pakao
Registration date : 19.05.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimepon lip 09, 2008 5:21 pm

kriglic je napisao/la:
ma pobjedit će vatikanska država lol! afro

san marino??? Cool Cool
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitimepon lip 09, 2008 5:25 pm

samovinkulja je napisao/la:
kriglic je napisao/la:
ma pobjedit će vatikanska država lol! afro

san marino??? Cool Cool
ma nemoj ti meni san marino, papa je strjelac ovog stoljeća on ti je naućio igrat nogomet ronaldinha(il kak se već piše)
još kad lik pozove bozanića to ti je duo fantastic lol! zacepi :hahahaha: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 87262
[Vrh] Go down
Sponsored content





EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008   EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
EUROPSKO PRVENSTVO U NOGOMETU 2008
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Offtopic :: Offtopic-
Forum(o)Bir: