Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novi članovi

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

Novi članovi Empty
PostajNaslov: Novi članovi   Novi članovi Icon_minitimeuto svi 06, 2008 2:39 pm

Ima dosta upita za ulazak u savez...

moje mišljenje: svi koji su ispod 1000 mogu ući u --AS---. jedino ako ne postoji neki viši interes. tipa da se zaokruži ili utvrdi cijelina na mapi [a opet, to se i pristupom wingu riješava]
[Vrh] Go down
Lord of Destiny
Administrator
Administrator
Lord of Destiny


Broj postova : 16
Age : 59
Registration date : 02.05.2008

Novi članovi Empty
PostajNaslov: Re: Novi članovi   Novi članovi Icon_minitimeuto svi 06, 2008 3:20 pm

Možda ne bi bilo loše da svatko ko želi u glavni savez prvo proboravi neko vrijeme u wingu. Ako se tamo pokaže dobar, može doći u glavni savez. Isto tako ne bi bilo loše tu i tamo nekog tko je zaista dobar prebaciti iz einga u glavni savez.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Novi članovi Empty
PostajNaslov: Re: Novi članovi   Novi članovi Icon_minitimepet svi 09, 2008 9:15 pm

kolko sam vidio nas troje je vecinu igraca pozvalo i mislim da smo super posao napravili...ajmo sad samo po meni ovih zadnjih 10 mjesta zaista jake igrace uzeti i ono vaznije da su jako blizu nasih igraca. tristan, plavi9 i bessie su u dosta zeznutoj poziciji, sami su,a eto beesi su danas vec kaznili zbog toga.
preko 1500 kod nas, ispod u wing.
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

Novi članovi Empty
PostajNaslov: Re: Novi članovi   Novi članovi Icon_minitimesub svi 10, 2008 3:22 am

ne bi bilo lose da stavimo neke kriterije u wingove koje ljudi moraju ostvarit da se dode u glavni savez pa ih na taj nacin motiviramo da se brze razvijaju.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Novi članovi Empty
PostajNaslov: Re: Novi članovi   Novi članovi Icon_minitimečet svi 29, 2008 5:34 pm

vidim opet zuto u savezu pa da cujem vasa misljenja...aj likica je meni inace ok, ali mozda bolje da ga u wing stavimo.
inace mata979 je na jako losoj poziciji ako se ne varam pa mozda razmisliti dal ga u wing staviti i ubaciti nekoga ko nam je blize i jaci...imamo takvih par igraca koji su bas na vjetrometini kak bi rekli nazalost.
section 8 je blizu djorde na karti i moze po meni uci, i jos igrac dva. kak vi gledate na to da uzmemo te jace iz winga i wing slabimo?
p.s.
igrac ??? iz CL1 bi mogao vrlo brzo isto kod nas.
[Vrh] Go down
Nexhr
Newbie
Newbie
Nexhr


Broj postova : 88
Age : 48
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 05.05.2008

Novi članovi Empty
PostajNaslov: Re: Novi članovi   Novi članovi Icon_minitimečet svi 29, 2008 5:53 pm

Ej, ljudi, olabavite malo...
U wingu ionako ima pun pimpek igraca koji po meni nisu za nas savez, a vama je cilj svo smece glavnog saveza prebaciti nama?
Super cemo napredovati... Exclamation
Poceo sam rjesavati neke napade na nase clanove putem diplomacije, ali zalosna stvar je da sami napadnuti igraci nisu prstom mrdnuli da izadju iz te situacije. Jednostavno pratim napade na savez i pokusavam smiriti tenzije, a kako ce to proci, vrijeme ce pokazati. Kakvih likova imamo dogodit ce se da cu im ja organizirati sacekusu, rjesavati diplomaciju, slati im rese i biti im sitter, a oni ce slijegavati ramenima i pravit se blesavi. Nebi islo.
Poslao sam nekim igracima poruke da se malo trgnu. Ako nemate nista protiv, ukoliko moje mjere ne urode plodom kroz 2-3 dana poceo bih sa cistkom u savezu, jer bolje 10 jebaca nego 30 jebenih!
A sto se vas tice, promijenite razmisljanje o wingu, jer nije ok da ono sto nije dovoljno dobro za vas bude ok za nas...
Po meni bi bolje bilo da je wing jednak ili malo slabiji od glavnog saveza. Samo tako mozemo vladati ovim dijelom mape. Ako cete k nama slati jadnike, onda ce se s vremenom dogoditi da cete vise vremena provoditi u obrani igraca winga nego vlastitih, i trosit cete puno vremena, vojske i resa na wing.
Mi moramo postati sposobni obraniti se i napadati jace igrace vlastitim snagama, a ne svaki cas vas navlaciti za rukav!
Eto...
Sad me poserite paljbom po volji. Novi članovi 747992
[Vrh] Go down
http://www.nex.pondi.hr
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

Novi članovi Empty
PostajNaslov: Re: Novi članovi   Novi članovi Icon_minitimepet svi 30, 2008 11:33 am

moje mišljenje o wingu:
- igrači koji su razmješteni gdje i igrači iz glavnog saveza. nema razloga širiti se gdje nas nema
- sve isto vrijedi za oba saveze, jedino oni koji su na manjem stupnju razvoja provode neko vrijeme u wingu - ne neaktivni, ne pasivni, ne neznalice! - nego samo manji, koji su kasnije počeli. naktivni i oni koji ne sudjeluju u radu saveza nam nigdje ne trebaju

nije meni cilj u wing krcati ljude bez kriterija. kriteriji su isti kao za ulazak u glavni [ili bolje rečeno veći savez]

ako nemamo dovoljno ljudi zaa savez+wing ajmo pobacati vani sve žute, crvene, sive i slične iz oba saveza a aktivne staviti u jedan. i to je bolje riješenje od pukog guranja papaka u wing
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Novi članovi Empty
PostajNaslov: Re: Novi članovi   Novi članovi Icon_minitimepet svi 30, 2008 2:04 pm

Nexhr je napisao/la:
Ej, ljudi, olabavite malo...
Sad me poserite paljbom po volji. Novi članovi 747992

sad si dobil pravo pristupa vijecnici taman kad smo htjeli pokrasti igrace... Very Happy
evo ovak, da ne mislis, to je bio samo prijedlog i ja cu se sloziti sa tobom, dapace pricao sam i sa par ljudi i bas bi grdo ispalo da tako radimo jer onda komotno mozemo i wing prekrizit da tako krenemo.
slozit cu se po obicaju sa gf-om i jos bih predlozio da bi trebalo i vrbovati jace igrace iz slabijih saveza koji su nam blizu na karti...to vrijedi za oba saveza. nexare cistku napravi, nema tu druge, i mi cemo morat sa nekim igracim popricat.
P.S.vidim da je wing u dobre ruke dosao.
[Vrh] Go down
Nexhr
Newbie
Newbie
Nexhr


Broj postova : 88
Age : 48
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 05.05.2008

Novi članovi Empty
PostajNaslov: Re: Novi članovi   Novi članovi Icon_minitimepet svi 30, 2008 3:02 pm

Grand Master je napisao/la:
P.S.vidim da je wing u dobre ruke dosao.

Ne zovu me uzalud Gestapo na S1... Laughing
[Vrh] Go down
http://www.nex.pondi.hr
Sponsored content





Novi članovi Empty
PostajNaslov: Re: Novi članovi   Novi članovi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Novi članovi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Novi wing --- AS ---
» Novi wing na sjeveru
» Novi server ili restart S2???
» DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI, I SAVEZNICI, ML-M

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: