Alte Schule

Forum saveza - AS -

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share

Uništenje jednog slovenca jednog slovenca!!!

Go down 
Autor/icaPoruka
Kovo
Novi član
Novi član

Broj postova : 9
Registration date : 16.05.2008

Uništenje jednog slovenca jednog slovenca!!! Empty
PostajNaslov: Uništenje jednog slovenca jednog slovenca!!!   Uništenje jednog slovenca jednog slovenca!!! Icon_minitimepet lip 06, 2008 3:53 pm

evo da vidite kako sam protjero jednog slovenca sa serr...pratim ga vec mjesec dana....zauzeo sam mu vec jedno naselje koje sam jako dobro iskoristio....a prije toga sam ga dotuko napadima....i sad je izgubio volju za igrom...sacu vam dat da vidite kako mu je proso glavni grad koji sam sinoc napo iako nije imo obrane jer cini se nema volje za igrom...trenutno ima dva naselja....u blizinu mu je jurrasic...pa zauzmi mu to drugo naselje...ima 150 il zako nes stanovnistva to naselje
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Kovo
Novi član
Novi član

Broj postova : 9
Registration date : 16.05.2008

PostajNaslov: Re: Uništenje jednog slovenca jednog slovenca!!!   Uništenje jednog slovenca jednog slovenca!!! Icon_minitimepet lip 06, 2008 4:09 pm

http://travilog.org.ua/hr/1913321/404c444ee53c52d044b99535c47cb895

evo pa pogledajte nije nes al eto tolko Uništenje jednog slovenca jednog slovenca!!! 695266 to mu je sad naselje
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Uništenje jednog slovenca jednog slovenca!!!   Uništenje jednog slovenca jednog slovenca!!! Icon_minitimepet lip 06, 2008 4:35 pm

nice Uništenje jednog slovenca jednog slovenca!!! 522124
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Uništenje jednog slovenca jednog slovenca!!!   Uništenje jednog slovenca jednog slovenca!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down

Uništenje jednog slovenca jednog slovenca!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.