Alte Schule

Forum saveza - AS -

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share

FW - hitan prekid savezništva

Go down 
Autor/icaPoruka
godfather
Administrator
Administrator
godfather

Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

FW - hitan prekid savezništva Empty
PostajNaslov: FW - hitan prekid savezništva   FW - hitan prekid savezništva Icon_minitimepet lip 06, 2008 2:27 pm

- budući da vrijeme ide a oni niti mijenjaju ime niti su maknuli stare saveznike, predlažem da se savezništvo raskine. pogotovo što mi je došao upit od njihove igračice koja igra i na s1 [tamo je u MDMu] da li ju možemo primiti jer je FW u totalnom rasulu i banani. pa ako je to točno, samo ćemo si natovarati još briga. a i prespori su, ne možemo s wingom tako komunicirati, svakih par dana neka poruka....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

Broj postova : 519

PostajNaslov: Re: FW - hitan prekid savezništva   FW - hitan prekid savezništva Icon_minitimepet lip 06, 2008 7:10 pm

evo ja bih samo zamolio da se ostavi do sutra i sutra da sa vidtrixom to rijesim...javio mi se danas da ima dosta posal sa faxom i ispitima pa eto...sada cu mu opet poslati poruku da to podhitno rijesimo.
a ovo da su u rasulu to stvarno ne znam nista...isao sam za time da bi to bio wing koji ce funkcionirat samostalno, naravno u skladu sa glavnim savezom, ali bez nekih konstantnih trazenja pomoci i takvih stvari.

Zadnja promjena: Grand Master; pet lip 06, 2008 7:23 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

Broj postova : 519

PostajNaslov: Re: FW - hitan prekid savezništva   FW - hitan prekid savezništva Icon_minitimepet lip 06, 2008 7:22 pm

poruka poslana...javih da sve obavi, ionak nije da treba utovar istovar cementa u kamion se tu radit. imam igraca dva koji su u njihovoj sredini koji bi usli kod njih da im malo poboljsamo krvu sliku.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: FW - hitan prekid savezništva   FW - hitan prekid savezništva Icon_minitime

[Vrh] Go down

FW - hitan prekid savezništva
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.