Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući

Go down 
+5
ogar
Section8
SuperKita
Pavlic
swingerajac
9 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Empty
PostajNaslov: hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući   hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Icon_minitimečet lip 05, 2008 9:30 am

[Vrh] Go down
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Empty
PostajNaslov: Re: hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući   hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Icon_minitimečet lip 05, 2008 9:40 am

Ovo je zbilja ljepo rabbit
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Empty
PostajNaslov: Re: hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući   hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Icon_minitimečet lip 05, 2008 9:58 am

Da,da.. lijepo to izgldea. Meni prosto neugodno sad pokazati svoje. Trecina konjice u kaciji sa katapultima.

http://travilog.org.ua/hr/7066311/6dfb61ffbcdeaa89634bd178c6915c7c

http://travilog.org.ua/hr/8727141/6721c7a59613b9c934adced859a1e34d

Dobar trening :
[Vrh] Go down
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Empty
PostajNaslov: Re: hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući   hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Icon_minitimečet lip 05, 2008 10:03 am

hehe još jednom isprika legi Pavlicu,kaj sam jučer zabunom poslao fejk na tvoje selence lupi_me
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Empty
PostajNaslov: Re: hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući   hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Icon_minitimečet lip 05, 2008 10:22 am

swingerajac je napisao/la:
hehe još jednom isprika legi Pavlicu,kaj sam jučer zabunom poslao fejk na tvoje selence lupi_me
Hrabri legionar Smile heheh
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Empty
PostajNaslov: Re: hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući   hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Icon_minitimečet lip 05, 2008 12:22 pm

bravo susjed pavlic, zao mi je sto nisam ni u cemu danas sudjelovao, osim bar u fejkanju Razz

jednom kad izadjem van vi objavite rat...grrrr Twisted Evil Twisted Evil
i moram reci ovdje jer neznam gdje drugdje da se slazem s pljackasem u ovom slucaju, tj da malcice spustimo spartu u poretku, vidim da se pig vec ispricava i to je u redu,,
samo me zanima jel se ista promijenilo s wingom?

jos jednom cestitam deckima na dobroj borbi..
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Empty
PostajNaslov: Re: hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući   hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Icon_minitimečet lip 05, 2008 12:57 pm

Da, vrijedi... uvijek se može silom objasniti i slučaju ne poštivanja.
[Vrh] Go down
Section8
Newbie
Newbie
Section8


Broj postova : 59
Registration date : 13.05.2008

hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Empty
PostajNaslov: Re: hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući   hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Icon_minitimečet lip 05, 2008 1:16 pm

hale je napisao/la:
malo sam ga pikno

bravo bravo bravo bravo bravo
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Empty
PostajNaslov: Re: hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući   hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Icon_minitimečet lip 05, 2008 2:32 pm

Ako za ovo nema objašnjenje, onda treba prekinuti primirje. Očito im nije dosta...

http://travilog.org.ua/hr/6529790/9b3554f5bd034bc38b2911ad5eb22f5e
[Vrh] Go down
ogar
Novi član
Novi član
ogar


Broj postova : 6
Registration date : 04.05.2008

hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Empty
PostajNaslov: Re: hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući   hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Icon_minitimečet lip 05, 2008 2:32 pm

[Vrh] Go down
Paha
Newbie
Newbie
Paha


Broj postova : 82
Registration date : 03.05.2008

hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Empty
PostajNaslov: Re: hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući   hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Icon_minitimečet lip 05, 2008 3:02 pm

Pavlic je napisao/la:
Ako za ovo nema objašnjenje, onda treba prekinuti primirje. Očito im nije dosta...

http://travilog.org.ua/hr/6529790/9b3554f5bd034bc38b2911ad5eb22f5e

Pre dobar napad falange izvidnice i druidi xDDD zayl da si imal bar malo vojske to bi pocistil a ne ovak zgubis rese =(
[Vrh] Go down
Gost
Gost




hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Empty
PostajNaslov: Re: hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući   hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Icon_minitimečet lip 05, 2008 4:17 pm

http://travilog.org.ua/hr/8513448/382e44dedab131afe4c6010bff0f355e

dok zgrade stoje i proizvodnja ide, nije me briga za 30k resa. rese se najlakse nadoknade. jedini problem u ovoj igri su katapulti, za ostalo se bas i ne brinem.
[Vrh] Go down
samovinkulja
profesor foruma
profesor foruma
samovinkulja


Broj postova : 182
Lokacija : na putu za pakao
Registration date : 19.05.2008

hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Empty
PostajNaslov: Re: hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući   hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Icon_minitimečet lip 05, 2008 4:46 pm

hale je napisao/la:
malo sam ga pikno
http://travilog.org.ua/hr/8752414/5805653e0f3ccee7d5239332452d0848 tuctuc

to ti nazivaš malo......
ovo je fenomenalno...svaka čast,samo tako dalje Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Empty
PostajNaslov: Re: hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući   hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Icon_minitimečet lip 05, 2008 5:03 pm

svaka caste hale, i zayl jekolko sam vidio super ubio naseg dragog zali pl. cheers cheers
evo sa velikom tugom moram priopciti da je nas dragi zali pl. obrisao racuna, sto ne znaci da ne farmate ostale iz sparte i naseg dragog
pig
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Empty
PostajNaslov: Re: hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući   hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Icon_minitimečet lip 05, 2008 8:07 pm

brvo ekipo, svaka cast na ubrzanju nestanka iz igre momka iz poljske cheers cheers

hehe, koju cast ovaj lik zvan prase ima medju nama, cak smo mu i lika odredili..

pig , uskoro je kolinje!!!

Razz Razz Razz
[Vrh] Go down
malo brži
Newbie
Newbie
malo brži


Broj postova : 96
Registration date : 12.05.2008

hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Empty
PostajNaslov: Re: hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući   hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Icon_minitimečet lip 05, 2008 8:40 pm

cheers ovi hofovi su pravi odmor za oči i dušu...
[Vrh] Go down
Sponsored content





hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Empty
PostajNaslov: Re: hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući   hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
hale vs danny_hr (sparta)-spartanci umiru pjevajući
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» hale vs astrowarior
» hale vs maweerth HOS/TS
» hale vs mediteran

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Ratni dio :: HOF-
Forum(o)Bir: