Alte Schule

Forum saveza - AS -

Početna stranicaFAQRegistracijaLogin

Share

wing i glavni savez

Go down 
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master

Broj postova : 519
Registration date : 03.05.2008

wing i glavni savez Empty
PostajNaslov: wing i glavni savez   wing i glavni savez Icon_minitimepon lip 02, 2008 2:15 pm

evo saznao sam da je netko iz winga ponudio saveznistvo HOS-u...ne razumijem kako se to moze nuditi bez znanja glavnog saveza.
sa HOSom nemamo dobro kontakte pa ovo sada ispada jako lose...poslao sam poruku vodama winga da mi jave sta se desava, a zamolio bih i nexhr-a da slobodno napise svoje misljenje o tome.
ako je potrebno ja cu postati nekome sitter u wingu da tamo lakse vidim uvid u situaciju i malo pomognem oko vodenja.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
godfather
Administrator
Administrator
godfather

Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

PostajNaslov: Re: wing i glavni savez   wing i glavni savez Icon_minitimepon lip 02, 2008 3:13 pm

- obavezno netko od nas mora biti sitter tamo, s time se slažem
- već je rečeno da wing ne provodi samostalno politiku [za to postoji Vijeće u kojem je i predstavnik winga]

- o svakom odnosu s drugim savezima mora biti obaviješten i -AS-. najbolje ovdje pod vijećanjem

- ispada da je wing zapostavljen, što nije točno. lijepo sam napisao što treba napraviti u slučaju napada. pa sad ako je netko lijen i ne kuži što treba, naći će se netko tko je u stanju komunicirati sa glavnim savezom

inače - nexhr sam prošli tjedan poslao poruku u svezi winga. minimum pristojnosti i odgovornosti bi bilo da sam dobio ikakav odgovor...ovdje se buni, a ingame ne odgovara na poruku. sami zaključite što mislim o tome
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Nexhr
Newbie
Newbie
Nexhr

Broj postova : 88
Registration date : 05.05.2008

PostajNaslov: Re: wing i glavni savez   wing i glavni savez Icon_minitimečet lip 05, 2008 6:08 pm

Ako mislis na ovu poruku:
---------------------------------
Molim te slijedeće:
- neka netko provjeri da li svi u wingu imaju mogućnost slanja MMa
- pošalji ovo svima u --AS--u:

Antze ne napadamo. Imamo tihi NAP i pomaganje ako bude potrebe
hvala svima

thx
-------------------------------

Poruka je isti dan prosljedjena kruznom svima. I ne znam tko ima mogucnost dodjeljivanja MM-a. Pretpostavljam ahura ili kruno.vk
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.nex.pondi.hr
Sponsored content

PostajNaslov: Re: wing i glavni savez   wing i glavni savez Icon_minitime

[Vrh] Go down

wing i glavni savez
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.