Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 situacija u wingu

Go down 
+14
metabolic
kikiriki_igrac
samovinkulja
Marijica
ombre
Pavlic
Grand Master
SuperKita
Lord of Slaves
godfather
joe kickass
w4st3d
Argo
malo brži
18 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
malo brži
Newbie
Newbie
malo brži


Broj postova : 96
Registration date : 12.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimened lip 01, 2008 10:48 pm

zanima me što se zbiva s wingom.
ima par igrača koje su konstantne farme.
ništa se ne organizira već odkad sam u savezu i odkad su napravljene borbene skupine,
osobno i dalje ne mogu slati kružne, nemam ovlasti, a to je osnov za javljanja
po borbenim skupinama. obavijestio sam sve pradjedove uz wingu, javio se samo kruno.vk, ne može ništa riješiti, ali se bar javio.
cheers
primam poruku za pomoć od igrača koji mi je 8ipo sati falangama ili njen napadač mi je isto toliko mačevima.
kakvi se igrači uzimaju u wing, kolika je min populacija za ulaz i koji kriteriji?
da li igrači koji se prime u wing znaju u koju skupinu spadaju, da li mogu slati kružne
ili to oni onako bezveze šalju igraču s trenutno najviše pop, misle valjda da je on neki krc lol!
oni koji su neki krci tu u wingu nek rješavaju sve ovo gore navedeno, a ne da se meni srce slama kad guny traži pomoć (žensko), primljena je u wing, daaaleko od glavnine, normalno netko ju rooka, i ja bi da je bliže, a nitko joj ne pomaže, što i bi kad je 3 dana jahanja od glavnine winga. jadnica i ne zna valjda kome se javiti, nije ni u jednoj skupini...

pa dajte, koje su to fore i organizacija?

scratch da nisam u njemu umiro bi od hahahaha
[Vrh] Go down
Argo
Novi član
Novi član



Broj postova : 18
Registration date : 27.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimened lip 01, 2008 11:35 pm

Pojačanje za Guny naselje
Meta: Guny naselje (-11|125)
Igrač: Guny


Sjeverni Pol (1) Pojačanje za Guny naselje

Vojska 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0
Dolazak za 11:28:37 sata oko 9:57:44 sati




ovo je samo bila provjera koliko mi treba do nje (da je bliže poslao bi joj sve od deff vojske kaj imam). niti ja neznam kojoj skupini pripadam pa se ravnam po susjedu Pljačkašu koji je u savezu - AS -, ali jedino sam njega našao na popisu u skupinama koji je meni blizu. Drage volje ću pomoći svim članovima saveza kojima treba pomoć. Pomoć ću i ekonomski i vojno, ali imam jedan uvjet...da je aktivan jer igračima koji se žute i crvene ne mislim slat svoju vojsku iz par razloga:

1. Neznam mu stanje sa žitnicom tako da neznam koliko hrane mogu poslat, a da ne propdane
2. Neznam mu stanje sa hranom u žitnici pa ako fali hrane ode mi vojska i sati čekanja, a da napada niej ni bilo
3. Neznam koliko je vojske kod njega (nisam lud da ja sa 200 paladina i 200 kopljanika štitim nečije naselje misleći da je cijeli savez poslao nešto deff vojske, a napada ga 1500 imperijana i 500 EC)

Kad god je neki doček samo mi javite, ali neka taj igrač bude aktivan.
[Vrh] Go down
w4st3d
Novi član
Novi član



Broj postova : 20
Registration date : 13.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimened lip 01, 2008 11:47 pm

wing je stvarno nepravedno zapostavljen... mozda i jesmo slabiji igraci i mozda ne igramo travian dugo ko i vi, l ne treba nas zapostavljat.. neki su farme konstantno, a ko sto malo brzi kaze ne mogu se slati kruzne.. a sumnjam da se ikome da pisat 50 poruka(makar i c/p)....
[Vrh] Go down
joe kickass
Novi član
Novi član
joe kickass


Broj postova : 11
Lokacija : Ogulin
Registration date : 05.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimepon lip 02, 2008 2:47 pm

kad sam ja to rekao onda su se sprdali sa mnom Mad
[Vrh] Go down
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimepon lip 02, 2008 3:07 pm

- kad nekoga treba u wingu braniti sve što je potrebno napraviti je nekom od pradjeda iz -AS-a [najbolje svima] poslati poruku što se događa, pa da se onda pošalje MM koga treba braniti ili što god već

mislim da jednostavnije ne može biti
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Lord of Slaves   situacija u wingu Icon_minitimepon lip 02, 2008 9:37 pm

Ma boli nas kurac bar smo Prasožderu(Sparta) omogucili da bude prvi pljackaš tjedna. bravo bravo bravo
[Vrh] Go down
malo brži
Newbie
Newbie
malo brži


Broj postova : 96
Registration date : 12.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimepon lip 02, 2008 9:58 pm

molio bi pradjedove i winga i saveza da organiziraju čeku na napade prasoždera i tonia ili kakoliveć...
ne mogu vjerovati da se to toliko tolerira

tonija ili kakoliveć može zaustaviti i wing solo, siguran sam, ako ne onda u krc.
treba samo volje.

za prasoždera bi ok bila i pomoć saveza...

ali izgleda da u svemu tome nikog to ne zanima, farmane igrače, pradjedove i vođe skupina situacija u wingu 720188
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimepon lip 02, 2008 10:24 pm

ako nejde sacekusama, neznam dal se probalo s njima, onda bi mogli svi lagano krenuti na clanove sparte pa ce unutar par dana prasozderovic sigurno prestat s napadima..

sad sam pogledao clanove i ne cini mi se kao neki pretjerani strah.. Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Lord of Slaves   situacija u wingu Icon_minitimepon lip 02, 2008 10:28 pm

Bit je u tome šta nismo probali nikako-niti diplomacijom,niti sacekušom.
Nikoga kao da nije briga od cjelokupnog winga pa do samog farmanog igraca
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimepon lip 02, 2008 10:44 pm

a nista, onda idem pokusat zapoceti trend--

poslao sam izvidnike na igraca miha, selo kiseljak pa ako ne bude nesto prestrasno tijekom noci ekipa krece--

ako vec nejde po prasozderu, udrimo po savezu.. Cool Cool
[Vrh] Go down
malo brži
Newbie
Newbie
malo brži


Broj postova : 96
Registration date : 12.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimepon lip 02, 2008 11:03 pm

diplomacijom?
moliti za prestanak napada prasoždera? situacija u wingu 5540
cccc cccc cccc
čovjek sam mora prestati, neka ga drugi mole....najbolje igrači iz sparte ili sah-a Laughing
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Lord of Slaves   situacija u wingu Icon_minitimepon lip 02, 2008 11:12 pm

Normalno da ga wing nece prestrašiti ali -as- vjerujem da bi morao bar malo poljuljati
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimeuto lip 03, 2008 3:39 am

ujutro javim rezultat,,pa se mozda uzdrmaju malo a nasi krenu njih farmat jer vidim dosta potencijala... drunken drunken
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimeuto lip 03, 2008 12:14 pm

evo ja poslah svojih par na ovog mihu i smrad je povukao vecinu iz sela glavnog,,nema veze, sad mu saljem fejkove da se ne opusti a primjetio sam da mi je susjed dmitar zvonimir pa cu pred vecer vjerojatno malo njega posjetit Twisted Evil Twisted Evil

kak je vama, jel sve po starom?
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimeuto lip 03, 2008 3:56 pm

malo brzi, evo radim na necemu pa da dobijem malo veci uvid u wing.
kolko sam cuo pomogli ste p4n i docekali prasozdera i svaka cast na tome.
glupo je ako se sam igrac kojeg se farma ne javlja niti buni i to je velika glupost.
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimeuto lip 03, 2008 4:01 pm

Sada cemo malo dmitra smiriti, a i poceo je slati poruku da ne znam zasto ga napadam. Objasnit cu mu, pa cemo vidjeti hoceli ta sparta malo stat sa napadima ili idemo dalje u krsenje.
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimeuto lip 03, 2008 10:09 pm

vidim da ga pavlic pokusava navuc ali lik bjezi stalno..ali imamo i za to rjesenje..Smile

kako je u wingu jel spartanci jos napadaju?
[Vrh] Go down
ombre
Newbie
Newbie
ombre


Broj postova : 95
Registration date : 04.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimeuto lip 03, 2008 10:16 pm

uuu, i ja sam za akciju...
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimeuto lip 03, 2008 10:21 pm

ako si za a imas katase, ja planiram posjetit s par legionara dmitra zvonimira pa ti mozes nulirat..nadam se da mu nece doci pojacanje.. Twisted Evil

pa neka prase gazi nas wing..
dobro se dobrim vraca.. Razz Razz
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Lord of Slaves   situacija u wingu Icon_minitimeuto lip 03, 2008 10:56 pm

Nekako mi se cini da Prasožder nije naucia lekciju,
Napao je nocnika i krticu
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimeuto lip 03, 2008 11:17 pm

znaci da diplomacija nije pomogla,,moze Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimeuto lip 03, 2008 11:51 pm

Decki i cure,lik bjezi sa vojskom, ne mogu ga uhvatiti Smile Treba ga katati i to ono najmanje selo, sa tim poceti. Ja mu nocas dolinu zauzimam. Prasozder se nece nikada nauciti, sve do jednom.

P.S. Dobio sam info da HOS lupaju slovenci. Ako obratiti paznju na top 10 obrane, sada je shemso medju prvima a cungalunga je bio prosli tjedan.
[Vrh] Go down
Marijica
Novi član
Novi član
Marijica


Broj postova : 46
Registration date : 05.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimeuto lip 03, 2008 11:53 pm

kolku vojsku ima taj prasožder?
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimeuto lip 03, 2008 11:55 pm

jeeee!!

susjed jel znas kojom vojskom ovaj raspolaze vise manje? dmitar zvonimir jel

jer bi mu mogli u isto vrijeme na sva tri grada poslat napade.
ja sam krenuo s izgradnjom radionice ali jos bar dan dva nista od katasa..smrc

a ako se brojne ruke sloze, marijica mi se cini zainteresirana mogli bismo i pig vecerati.. Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitimesri lip 04, 2008 12:02 am

Ja sam jako obrambeno orjentiran. Imam i nesto katasa, ali slabo. Za jedno 3 dana ce biti bolja situacija. Ali, ako idete idem i ja... zajedno smo jaci Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





situacija u wingu Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
situacija u wingu
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Situacija oko nas

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Rasprave-
Forum(o)Bir: