Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Jačanje AS saveza-crvena skupina

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Jačanje AS saveza-crvena skupina Empty
PostajNaslov: Jačanje AS saveza-crvena skupina   Jačanje AS saveza-crvena skupina Icon_minitimeuto svi 27, 2008 8:52 pm

Zamolio bi sve članove crvene skupine da na ovom djelu foruma što manje skupljaju postove,takodjer bi zamolio da na djelu foruma predvidjenom za napad i obranu ne pišu nepotrebne i suvišne komentare.
E sada jedan mali zadatak.Da bi imao uvid u kakvom ste stanju zamolio bi sve crvendače da me izvjeste o brojnom stanju vojske.Za svako selo posebno i svaku jedinicu navedite zasebno.Naravno porukom ,a ne tu na forumu.
[Vrh] Go down
Tristan_Os
Novi član
Novi član



Broj postova : 2
Registration date : 03.05.2008

Jačanje AS saveza-crvena skupina Empty
PostajNaslov: Re: Jačanje AS saveza-crvena skupina   Jačanje AS saveza-crvena skupina Icon_minitimeuto svi 27, 2008 10:23 pm

Postao, ali izbrisao..Smile
[Vrh] Go down
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Jačanje AS saveza-crvena skupina Empty
PostajNaslov: Re: Jačanje AS saveza-crvena skupina   Jačanje AS saveza-crvena skupina Icon_minitimesri svi 28, 2008 4:21 pm

večinom sam zadovoljan vojnim stanjem onih koji su poslali.Predlažem svima dizanje zida na što veči nivo i jačanje obranbenih jedinica u oružarnici.
Predlažem napadaće u samo jednom naselju,a ostala naselja obranbena.Takodjer razmislite o konjanicima koji troše 3 ili 4 žita po satu.Imati 100 konjanika jednako je 300 ili 400 vojnika.400 vojnika i u obrani i u napadu jače je od 100 konjanika.Naravno nije ih zabranjeno imati.Predlažem konjanike u croperu
[Vrh] Go down
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Jačanje AS saveza-crvena skupina Empty
PostajNaslov: Re: Jačanje AS saveza-crvena skupina   Jačanje AS saveza-crvena skupina Icon_minitimesri svi 28, 2008 8:06 pm

Još jednom bi zamolio igrače koji nisu da mi pošalju brojčano stanje vojske po selima.

HVALA
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

Jačanje AS saveza-crvena skupina Empty
PostajNaslov: Re: Jačanje AS saveza-crvena skupina   Jačanje AS saveza-crvena skupina Icon_minitimeuto lip 03, 2008 12:19 pm

mali prijedlog..

kao sto se komentira u dijelu foruma rasprave vidimo da je u nasem wingu povjerenje malo uzdrmano,,ja nemam nikoga od poznatih tamo ali smo ipak isti savez i smatram da bi se trebali malo potrudit da nisu farme,,

ugl, imaju problema sa stanovitim prasozderom iz sparte,,pa predlazem ne da zaustavimo njega na neko vrijeme nego da krenemo lagano na cijeli savez njihov koji je jadan..ali prave probleme wingu..
ja sam krenuo nocas na mihu, pobjegao je iz grada, malo sada fejkam a po noci cu vjerojatno skocit do dmitra zvonimira..

javite sto mislite..

p.s.kazem da bi trebalo wingu omogucit da raste da dostigne hos-bro koji je 20 savez
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

Jačanje AS saveza-crvena skupina Empty
PostajNaslov: Re: Jačanje AS saveza-crvena skupina   Jačanje AS saveza-crvena skupina Icon_minitimeuto lip 03, 2008 1:56 pm

Ja cu malo dmitra izvidjati, pa cemo malo fejkat a onda udri!
[Vrh] Go down
samovinkulja
profesor foruma
profesor foruma
samovinkulja


Broj postova : 182
Lokacija : na putu za pakao
Registration date : 19.05.2008

Jačanje AS saveza-crvena skupina Empty
PostajNaslov: Re: Jačanje AS saveza-crvena skupina   Jačanje AS saveza-crvena skupina Icon_minitimeuto lip 03, 2008 2:38 pm

Pavlic je napisao/la:
Ja cu malo dmitra izvidjati, pa cemo malo fejkat a onda udri!

juriš povikoše....
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

Jačanje AS saveza-crvena skupina Empty
PostajNaslov: Re: Jačanje AS saveza-crvena skupina   Jačanje AS saveza-crvena skupina Icon_minitimeuto lip 03, 2008 2:40 pm

samovinkulja je napisao/la:
Pavlic je napisao/la:
Ja cu malo dmitra izvidjati, pa cemo malo fejkat a onda udri!

juriš povikoše....
Dolinu mu zauzimam uz poruku: ovo je radi winga.
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

Jačanje AS saveza-crvena skupina Empty
PostajNaslov: Re: Jačanje AS saveza-crvena skupina   Jačanje AS saveza-crvena skupina Icon_minitimeuto lip 03, 2008 3:36 pm

takodjer saljem fejkove a kasnije cistimo dvoriste pavlic i ja.. Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jačanje AS saveza-crvena skupina Empty
PostajNaslov: Re: Jačanje AS saveza-crvena skupina   Jačanje AS saveza-crvena skupina Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jačanje AS saveza-crvena skupina
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» sitanje crvena skupina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: borbene skupine - AS- :: borbene skupine :: Crvena grupa-
Forum(o)Bir: