Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zamolba za clanstvo u savez

Go down 
+9
bessie
samovinkulja
zvonimir222
Jurrassic
Lord of Destiny
joe kickass
mr hard
VuXs
Grand Master
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
bessie
Novi član
Novi član
bessie


Broj postova : 19
Registration date : 03.05.2008

Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimesub svi 24, 2008 1:33 pm

Bok Tomy Razz
Poznaš i mene.
U ASu na hr1 sam "Ja-Sam" (bila)...itd.
Ja sam da ga se primi.
Godfather zna kako je srčan igrač.
[Vrh] Go down
joe kickass
Novi član
Novi član
joe kickass


Broj postova : 11
Lokacija : Ogulin
Registration date : 05.05.2008

Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimesub svi 24, 2008 1:45 pm

evo ja sam u wingu i želim preći u glavni savez.je li to moguće?
[Vrh] Go down
juki14
Gost




Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimesub svi 24, 2008 2:22 pm

hvala bessie..imas pivu.. Wink Wink
[Vrh] Go down
? ? ?
Gost




Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: prijava za clanstvo..   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 1:45 pm

1. ingame nick: ? ? ?,trenutni savez iz kojeg planiram otici: CL1,pleme: gali,koordinate: -/+(-88/46 - glavni grad),populacija: 3195
2. zasto as?pa jer je dosta igraca preslo kod vas koji su igrali samnom,a i zato jer sam vec jednom bio pozvan kod vas..+ jos znam dosta igraca iz F W-a s kojim imate saveznistvo potpisano..
3. o meni nesto..Iz Rijeke sam,18 god..ali to nije bitno..igram svaki dan po par sati..i nisam farma..
4. nemam nikoga tko igra osim mene na kompu mom.. Smile
[Vrh] Go down
samovinkulja
profesor foruma
profesor foruma
samovinkulja


Broj postova : 182
Lokacija : na putu za pakao
Registration date : 19.05.2008

Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 2:13 pm

? ? ? je napisao/la:
1. ingame nick: ? ? ?,trenutni savez iz kojeg planiram otici: CL1,pleme: gali,koordinate: -/+(-88/46 - glavni grad),populacija: 3195
2. zasto as?pa jer je dosta igraca preslo kod vas koji su igrali samnom,a i zato jer sam vec jednom bio pozvan kod vas..+ jos znam dosta igraca iz F W-a s kojim imate saveznistvo potpisano..
3. o meni nesto..Iz Rijeke sam,18 god..ali to nije bitno..igram svaki dan po par sati..i nisam farma..
4. nemam nikoga tko igra osim mene na kompu mom.. Smile


sjećam te se.....bio sam u CL2...
da malo pomognem....primite ovog igraća.....dobar je i pomoći će uvijek,znam iz iskustva jer smo bili zajedno u CL-u.... Cool
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 2:18 pm

samovinkulja je napisao/la:
? ? ? je napisao/la:
1. ingame nick: ? ? ?,trenutni savez iz kojeg planiram otici: CL1,pleme: gali,koordinate: -/+(-88/46 - glavni grad),populacija: 3195
2. zasto as?pa jer je dosta igraca preslo kod vas koji su igrali samnom,a i zato jer sam vec jednom bio pozvan kod vas..+ jos znam dosta igraca iz F W-a s kojim imate saveznistvo potpisano..
3. o meni nesto..Iz Rijeke sam,18 god..ali to nije bitno..igram svaki dan po par sati..i nisam farma..
4. nemam nikoga tko igra osim mene na kompu mom.. Smile


sjećam te se.....bio sam u CL2...
da malo pomognem....primite ovog igraća.....dobar je i pomoći će uvijek,znam iz iskustva jer smo bili zajedno u CL-u.... Cool
da i igro je s mojim burazom možda ga se i sjeća. moj buraz se zvao klizmic a presto zbog CL1
[Vrh] Go down
? ? ?
Gost




Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimečet lip 12, 2008 2:05 am

sjecam se,sjecam.. Smile
[Vrh] Go down
luciano
Gost




Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: prijavnica za ---AS---   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimesri srp 23, 2008 9:11 pm

da li se ja mogu prikljuciti u ---AS--- savez, streetracer je blizu mene sa svoja dva naselja. Imam malu populaciju ali se brzo razvijam. Pa bih vas molio mogu li ikako uci u vas savez , jer bih volio poceti i takticki napdati jer u mom savezu su svi pušiona ja ima najviše napada, niko ništa i svi su raštrkani.

Luciano (s2.hr) molim vas odgovor mi posaljite na travian
[Vrh] Go down
luciano
Gost




Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: oko prijave   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimesri srp 23, 2008 9:13 pm

i da veoma sam aktivan igrac, cak sam na moru igrao traviana
[Vrh] Go down
mutimila
Gost




Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Prijavnica   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimepon srp 28, 2008 7:05 pm

Mogu li u vas savez jjjaaaakkkoooo sam blizu vas nicku igri mi je youtube i za dan ili dva punim tisutju popa lol!
[Vrh] Go down
Tigar8
Gost




Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Zamolba za clanstvo   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimesri srp 30, 2008 12:54 am

Kako stoji u uputama prijavnice za savez, podnosim sljedeće:

Z A M O L B A


•Nick: Tigar8
•Bivsi savez: HOS/W2
•Rasa, naziv naselja, koordinate, trenutna populacija: Rimljan, Tigar 8 selo (-51 124)
Tigar8 naselje (-50 124), 600
•Zasto AS?: Bio sam ponosni clan saveza HOS/W2, no iz vama vjerovatno poznatih razloga, savez se raspao, a svi clanovi saveza dobili su obavjest da imamo cast i poziv u Vas savez, te da smo dobrodosli.....
•Nesto o sebi: Imam 28 godina, zivim u selu pokraj grada Osijeka (Sarvas) u Hrvatkoj, otac dvoje djece i vlasnik jedne zene Smile, Travian sam poceo igrati prije oko 1. mj. pa iz tih razloga nisam, kao Vi, jak u ekonomskoj i vojsnoj sili Sad

Unaprijed zahvalan Tigra8.
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimesri srp 30, 2008 1:00 am

Aj bar netko pristojan ispunio zamolbu...
[Vrh] Go down
bako
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 159
Registration date : 27.07.2008

Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimesri srp 30, 2008 1:57 pm

di si tigre ajde dodi u .as.
[Vrh] Go down
Tigar8
Gost




Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Jos uvijek sam....   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimečet srp 31, 2008 1:53 am

Postovani,
ne bih htio biti dosadan, no posto do dan danas nisam dobio pozivnicu za ulazak u Vas savez, zanima me da li se mogu nadati istoj ili da svoju srecu okusam u drugim savezima....
Ej, Bako, pa di si legendo Smile !!!!!!!
[Vrh] Go down
bako
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 159
Registration date : 27.07.2008

Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimepet kol 01, 2008 11:20 am

oprosti nisam bio puno aktivan
[Vrh] Go down
cobra67
Gost




Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimesub kol 30, 2008 1:10 pm

nickname: Cobra67
prošli savez: -W-C-
rasa: gal
populacija: 882

Želio bih u vaš savez jer je vrijeme da nađem pravi savez i jak savez, a taj savez sam vidio u vašem savezu!!!

Malo o meni:
Živim u sisku i travian igram aktivno na sva tri servera!!!

Imam 24 godina i živim u Sisku.

Nemam korisnike istog raćunala.


Unaprijed zahvalan Cobra67!!!
[Vrh] Go down
scady
Gost




Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimesub ruj 13, 2008 5:22 pm

nick : scady
savez : DAN D
rasa : Teutonci
naselje : Ružići (-27|122)
populacija : 260
zasto AS : zbog toga jer moja savez ne pruza podrsku....evo primjera....vec 2-3 tjedna pokusavam sagradit drugo naselje....javim to nadleznom i ne salju mi pomoc...a i jedan od razloga je taj da su mi susjedi clanvi AS saveza....dakle blizu smo si....
nesto o sebi zovem se iva, 16 godina, iz Rijeke....aktivna na travianu, igram samo s2....(sta jos treba?) =)

POZDRAV!
[Vrh] Go down
scady
Gost




Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimesub ruj 13, 2008 7:32 pm

..eh, da, nemam korisnika istog racunala....a savez u kojeg bi rado je -AS-
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimesub ruj 13, 2008 11:18 pm

scady je napisao/la:
nick : scady
savez : DAN D
rasa : Teutonci
naselje : Ružići (-27|122)
populacija : 260
zasto AS : zbog toga jer moja savez ne pruza podrsku....evo primjera....vec 2-3 tjedna pokusavam sagradit drugo naselje....javim to nadleznom i ne salju mi pomoc...a i jedan od razloga je taj da su mi susjedi clanvi AS saveza....dakle blizu smo si....
nesto o sebi zovem se iva, 16 godina, iz Rijeke....aktivna na travianu, igram samo s2....(sta jos treba?) =)

POZDRAV!

javi se majkiu iz tockastog AS...za glavni AS imas premalo populacije.
mahanje
[Vrh] Go down
uaragan
Gost




Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: - AS - savez   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimened sij 25, 2009 7:37 pm

Bok,ja se u igri travian na serveru 2 zovem uragan...molio bih vas da me primite u vaš savez koji se zove - AS - ili u *AS*...molim da mi pošaljete poruku lol! klanjanje
[Vrh] Go down
uragan
Gost




Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Zamolba   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimened sij 25, 2009 8:04 pm

Nadimak:uragan
Pleme:Rimljani
Godina:12
Grad u kojem živim:Osijek
Razred:5
Savez:2P.TS
Savez u koji želim:- AS - ili *AS*
Razlog:Svi igrači iz 2P.TS ili drugih 2P saveza mi neće pomoć kad mi je potrebna.
Prošli savezi:2P.WEST i 2P.SOUTH
Naselja:2
Imena naselja:WW Village 1 i WW Village 2
Server:2
Hobi:Nogomet
Populacija:639
Neznam šta još da napišem
[Vrh] Go down
saki_007
Newbie
Newbie
saki_007


Broj postova : 51
Lokacija : Čakovec
Registration date : 03.09.2008

Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimened sij 25, 2009 8:36 pm

Server na kraju..kasno si se ti zmislio da uđeš Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitimened sij 25, 2009 10:46 pm

saki ti dobro veli...ne da je perfekt u pitanju, vec pluskvamperfekt, mislim da ako si 5 razred da onda znas da je kasno... Very Happy

Al, ajde, javi se ili dea5 ili kiso u AS-+ ili baysi u --AS-- da te prime da vidis malo kako izgleda biti u vecem savezu.
Imas srece sta pijemo i gledamo rukomet pa sada smo dobre volje živili
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zamolba za clanstvo u savez
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zamolba ASu :)
» prijava za savez
» Savez CL 9
» Prijavnica za savez
» Ulazak u savez

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: javni Forum :: prijave za ulazak AS-
Forum(o)Bir: